"سخت افزار"سوال در مورد افزایش رم با ...

ArTaBaZ

Well-Known Member
سوال در مورد افزایش رم با مشخصات سی پی یو من ؟!
--------------------------------------------------------------
با سلام
من CPu : Intel 7400 core 2 duo دارم با Main board : Giga P43-UD3L که رم من 4G DDR II 1000 هست.
حالا میخواستم بدونم سی پی یو من با افزایش رم میکشه(ساپورت میکنه؟) ؟ و آیا تاثیری داره ؟
با تشکر فراوان:rose:

majid_a95

Active Member
سلام
اولا مادربورد باید بکشه
دوما ببینید مادربودتون چندتا اسلات رم داره ؟
سوما الان یه رم 4 دارین یا دوتا 2 یا .....؟

ArTaBaZ

Well-Known Member
موقعی که کامپیوتر رو خریدم گفت مینتون تا 16گیگ رم رو میتونه ساپورت کنه (فکر کنم تو این مایه ها گفت)
الان من 2تا رم 2 دارم.

majid_a95

Active Member
ok. حله که!!! mainboarde تون میکشه پس . الان بیشتر از 16GB میخوای افزایش بدین مگه؟

ArTaBaZ

Well-Known Member
770620_dash2.gif
:)green:) خوب من منظورم اینه که سی پی یو من میشکه یک رم 2G دیگه اضاف کنم که بشه 6G ؟
یا اون 2G هیچ فرقی نمی کنه تو سرعت ؟
آخه از لحاظ ساپورت کردن سی پی یو میگم!!

loobof

New Member
با عرض سلام
من ویندوز پی سی رو عوض کردم اما سی دی های مادربرد رو گم کردم حالا نمیدونوم از چه سایتی میتونم دانلود کنم هرچه search میکنم پیدا نکردم اینه که اومدم از یکی کمک بگیرم . در ضمن مادربرد من گیگا هستش و چون ویندوز sp3 نصب کردم فقط برخی از قسمتها نصب نشده حالا اگه ممکنه منو راهنمای کنید.
ممنون :?:

majid_a95

Active Member
با عرض سلام
من ویندوز پی سی رو عوض کردم اما سی دی های مادربرد رو گم کردم حالا نمیدونوم از چه سایتی میتونم دانلود کنم هرچه search میکنم پیدا نکردم اینه که اومدم از یکی کمک بگیرم . در ضمن مادربرد من گیگا هستش و چون ویندوز sp3 نصب کردم فقط برخی از قسمتها نصب نشده حالا اگه ممکنه منو راهنمای کنید.
ممنون :?:
هم میتونی دانلود کنی از خود سایت گیگابایت یا ...
هم اینکه میتونی از شرکت های خدمات کامپیوتری بخوای بهت بدن (بخری) معمولا مجموعه درایور هارو دارن .... بدن یا ندن نمیدونم :green:
درضمن سوالات خودت رو توی تاپیک جداگانه مطرح کن . :rose:

loobof

New Member
ببخشید باز من میخام تو تایپیک جاگانه ارسال کنم اما مشکل دارم نمیتونم ارسالش کنم همش میگه خطا در ارسال و نمیدونم مشکل چیه طوری شده که دارم دلسرد میشم از مطرح کردن سؤالاتم تو این سایت.تو راهنما تونم مشکل من نبود.من ترجیح میدم که راهنمای تصویری بزارید تو سایت تا کسانی که واسه اولین بار میان به مشکل بر نخورند

majid_a95

Active Member
ببخشید باز من میخام تو تایپیک جاگانه ارسال کنم اما مشکل دارم نمیتونم ارسالش کنم همش میگه خطا در ارسال و نمیدونم مشکل چیه طوری شده که دارم دلسرد میشم از مطرح کردن سؤالاتم تو این سایت.تو راهنما تونم مشکل من نبود.من ترجیح میدم که راهنمای تصویری بزارید تو سایت تا کسانی که واسه اولین بار میان به مشکل بر نخورند

مشکلت رو با مدیران درمیان بزار ایشاله حله .

amirali1367

New Member
رم

سوال در مورد افزایش رم با مشخصات سی پی یو من ؟!
--------------------------------------------------------------
با سلام
من cpu : Intel 7400 core 2 duo دارم با main board : Giga p43-ud3l که رم من 4g ddr ii 1000 هست.
حالا میخواستم بدونم سی پی یو من با افزایش رم میکشه(ساپورت میکنه؟) ؟ و آیا تاثیری داره ؟
با تشکر فراوان:rose:

سلام
شما میتونید دو عدد رم 2 گیگ تهیه کنید.و با توجه به رنگ اسلات رم باید رم های شما مثل هم باشند .بهتر اینه که از یک مارک و مدل و یک باس باشد.
برای سرعت هم واقعا تاثیر زیادی داره
با تشکر
سبزرایان

ArTaBaZ

Well-Known Member
خوب حالا کسی میتونه بگه این سی پی یو من وافعا تا چه حد رم ساپورت می کنه ؟

Radars

Member
خوب حالا کسی میتونه بگه این سی پی یو من وافعا تا چه حد رم ساپورت می کنه ؟
سیستم عامل شما چی هست؟
معیار میزان استفاده از رم رو سیستم عامل مشخص می کنه نه سی پی یو. مثلا اگر شما سیستم عامل ویندوز ایکس پس داشته باشید و سیستم شما 1000 گیگ رم هم داشته باشه.سیستم عامل 4 گیگش رو استفاده می کنه دوست عزیز. ولی اگر سیستم عامل 64 بیتی داشته باشید قضیه فرق می کنه. در ادامه میزان رمی که توسط نسخه های مختلف 64 بیتی ویندوز 7 ساپورت میشه رو می تونید ببینید:

• Starter: 8GB
  • Home Basic: 8GB
  • Home Premium: 16GB
  • Professional: 192GB
  • Enterprise: 192GB
  • Ultimate: 192GB

موفق باشید

myclick

Member
سیستم عامل شما چی هست؟
معیار میزان استفاده از رم رو سیستم عامل مشخص می کنه نه سی پی یو. مثلا اگر شما سیستم عامل ویندوز ایکس پس داشته باشید و سیستم شما 1000 گیگ رم هم داشته باشه.سیستم عامل 4 گیگش رو استفاده می کنه دوست عزیز. ولی اگر سیستم عامل 64 بیتی داشته باشید قضیه فرق می کنه. در ادامه میزان رمی که توسط نسخه های مختلف 64 بیتی ویندوز 7 ساپورت میشه رو می تونید ببینید:

• starter: 8gb
  • home basic: 8gb
  • home premium: 16gb
  • professional: 192gb
  • enterprise: 192gb
  • ultimate: 192gb

موفق باشید

دقـــــــــــيقا !

در ويندوز هاي 32 بيتي تا 3گيگ رم بيشتر ساپورت نميشه

جدیدترین ارسال ها

بالا