سایت Iritn هک شد !

Parham

Well-Known Member
همین الان داشتم سایت IRITN را میدیدم که وقتی‌ خواستم برگردم به صفحه اصلی‌ سایت دیدم مثل اینکه سایت هک شده ! اینم لینک سایت اینم متن که توسط تیم Iran Hackers Sabotage در صفحه اصلی‌ این سایت موقع هک شدن قرار گرفته :

IHS Was Here.
به علت مشكلات امنيتي تا اطلاع ثانوي خبررساني تعطيل ميباشد.
www.ihsteam.com
we are Lord,NT,c0d3r
4kere mr moazediam hastim dar bast
hich chiz del nashode :>​

bache +

Well-Known Member
من می دونستم این سایت هک میشه ولی نه بتوسط این گروه چون سایت آشیانه با این سایت مشکل داشت و آقای شیرازی ولی بازم وقت هست منتظریم شاهکار جدیدی از آشیانه ببینیم

mohsenshahbazi

Active Member
طبق قوانین محاوره ای موجود در انجمن اعلام هک شدن سایتها یا اعلام هرگونه عملیات خرابکارانه در این انجمن ممنوع میباشد (تااونجایی که یادمه!)

لطفا از اعلام اخبار مشابه پرهیز نمایید . با تشکر
محسن

Parham

Well-Known Member
خودم این موضوع را میدونستم فقط چون فکر می‌کردم خبر مهمی‌ بود در اینجا قرار دادم !

H-assan

Well-Known Member
این انجمن اخبار و تکنولوژی می باشد !!!

و این هم به عنوان یک خبر ما ازش استفاده می کنیم دوستان عزیز که لطف می کنن و بروز رسانی می کنن فقط قصد رساندن خبر را دارند درضما این قانونی که شما گفتید من نشنیده بودم ولی باز رفتم قوانین سایت رو خوندم و فقط تنها چیزی که دیدم این بود :

قانون شماره 9) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

حالا این توضیح با توضیحات شما فرق می کنه : من نمی تونم هیچ برداشت مشابه ای از این جمله داشته باشم

و یک قانون برای شما :

قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید

ممنون پرهام جان بابات خبر سانی قوی که داشتی

bache +

Well-Known Member
assan
مدير انجمن
حال کردم باهات مخصوصا اون قسمت آخرو من امروز این انجمن اخبارو اپدیت می کنم
پرهام جان مرسی خبر نداری این سایته آی تی ان هست هنوزز؟

Parham

Well-Known Member
والا در کمتر از 12 ساعت دوباره شروع به کار کرد ، اما تو سایت Zone-H به ثبت رسیده که میتونی‌ لینک Mirror را از اینجا ببینی‌

oxygenws

Active Member
تبلیغات دزدی و نفوذ و خرابکاری و اعلام اونها، به هر نحوی کار درستی نیست و اعلام اخبار اونها به هیچ عنوان جنبه آموزشی و "مفید بودن" ندارند.

H-assan

Well-Known Member
ممنون امید جان که رسیدگی کردید

من با محسن جان به صورت چت گفتگو کردیم و مشکل رو حل کردیم بین خودمون

ایشون از نقل قانون سایت صحبت کردن من هم رفتم توی قانون ها رو دیدم و هیچ گونه مخالفتی در این موضوع اونجا ندیدم حالا اگه شما می گید مشکلی نیست به عنوان استاد خودم حرف شما رو قبول تاپیک رو منتقل می کنم

با تشکر از شما امید جان

oxygenws

Active Member
آسان جان.... این چه طرز صحبت کردن؟!! من هم یک موجودی مثل خودتم، استاد چیه؟!! :)
این موضوع به نظرم باید جدی، در بخش مدیران پیگیری بشه.... به هر حال، به نظر من با این بخش از قانون زیر که پر رنگش و "کج" اش کردم، مغایرت داره :)

قانون شماره 9) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

در ضمن عزیزم.... شما مدیر اینجایی، من هم به صورت نخود اومدم دارم نطق می کنم..... مسلما تصمیم نهایی با خودته :)

موفق و پیروز باشی :)

H-assan

Well-Known Member
خوب امید جان پس طبق این قانون باید دسترسی من و پرهام جان بسته بشه :eek:

من مخالف هک کردن هستم چون هک یک جورهای دزدی به حساب می یاد ولی باز این موضوع هک خودش جای بحث زیادی داره این هکی که اتفاق افتاد یا متداول هست توسط گروه های هکر رسمی اتفاق می افته می شه گفت یک جور انتقاد و گوش زد سازنده هست حالا خبر اش هم یک زنگ برای بقیه دوستان باشه که یک سایت مثل سایت شبکه فناوری اطلاعات با این تعداد بازدید و این سیستم هک شده برن یک فکر به حال سیستم سایت خودشون بکن !! تا وقتی انتقاد نباشه پیشرفت هم نیست این رو بیشتر افراد قبول دارن

ولی تا اطلاع ثانوی این موضوع همون طور که استادم امید جان گفت فعلا ملتفی می باشد و هر گون گزارش در مورد ارسال خبر هک فعلا ممنوع می باشد بعد از تصمیم گیری مدیران ارشد خبر اصلی نیز به سمع و نظر شما خواد رسید

باز هم از همه تشکر می کنم هم از پرهام که فقط قصد فرستادن خبر رو داشت هم از دوست خوبم آقای محسن شبازی و بخصوص از استادم امید جان که موضوع رو پیگیری کرد

Parham

Well-Known Member
خلاصه شرمنده فکر نمیکردم که بحث به این جا بکشه ، هدف من فقط رسوندن خبر بود چون فکر می‌کردم خبر مهمی‌ بود و به قول دوست عزیز assan'این هکی که اتفاق افتاد یا متداول هست توسط گروه های هکر رسمی اتفاق می افته می شه گفت یک جور انتقاد و گوش زد سازنده هست حالا خبر اش هم یک زنگ برای بقیه دوستان باشه که یک سایت مثل سایت شبکه فناوری اطلاعات با این تعداد بازدید و این سیستم هک شده برن یک فکر به حال سیستم سایت خودشون بکن !!' به هر حال امیدوارم که هدفی‌ جز این موضوع برداشت نشه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا