سایت چه مشکلی داره؟

چرا کسی ساعت سایت را درست نمی کنه چرا هیچ کی کاربر فعال نمی شه مثل خودم بابا جواب بدید

Mandana

Active Member
فعلن چیزهای مهم تر از ساعت رو داریم درست می کنیم:wink: اونهم به موقع اش...روی چشمم
در مورد کاربر فعال هم اصولن مدیر بخش کاربرای فعال اش رو معرفی می کنه...با توجه به پستهایی که کاربری میده و در اون به بقیه کمک می کنه...ینی سوالهای بچه ها رو جباب میده:wink:

arman_p

Member
درود
شما باید یکم پارتی داشته باشید تا تبدیل به کاربر فعال بشید.
از دیدن آمارتون فهمیدیم که شما سوپر اسپم هستید.
سپاس

Mandana

Active Member
جناب محسن پور برادرم تشخیص اینکه کدوم یوزر اسپمر ئه و کدوم نیست با ناظم هاست...لطف کنید مراعات کنید
قرار شد دیگه کسی رو دلخور نکنید ..اینبار دیگه می هم نمی تونم کاری کنم ...خلاصه خود دانید:wink:

Mandana

Active Member
چه مشکلی داره دوست جان؟

/

waterfall_eye_emoticon.gif

arman_p

Member
درود
درست شد،چون اونموقع که نوشتم، اسم یوزر من تو آمارگر نبود.
سپاس

Mandana

Active Member
به علت تعویض سرور بوده دوست جان..اطلاعیه اش رو زدم توی اخبار انجمن ها ^.^

MJmoonwalk

Member
ميشه يكاري در مورد overflow شدن پستها بكنيد!!!

j7hmr9cnelvwnf5t3yq1.jpg

kt2c5muf1dpuwuaqjmf.jpg

البت فقط اين نيس در بعضي جاها محتواي تگ كد هم اين بلا سرش اومده... تاپيكش يادم نيس!

-----------------------------

و Not Found براي دو تصوير در قسمت Bookmarks
کد:
http://forum.majidonline.com/styles/majidonline/misc/bookmark_reddit.gif
کد:
http://forum.majidonline.com/styles/majidonline/misc/bookmark_furl.gif

آخرین ویرایش:

modj.ir

Member
شرمنده، کپی کردن 2 عکس کوچولو اینقدر سخت هست ؟ باور کنین برای فرومی که قراره مرجع گرافیک باشه، اینکه قالبش ناقص باشه جالب نیست ! اون هم بعد از اینهمه بار که من تاکید کردم مشکل رو !

Mandana

Active Member
مونواک جان :دی روزولوشن کامپیوتر شما چنده عزیز؟

/

دوست جان ممنون اما العان قسمتهای مهمتری هستن اول باید به اونها رسیدگی کنیم ^.^ اون دو تا عکس رو میشه بعدن هم درست کرد اما بعضی چیزها واجب تره...
ممنونم که گفتید..پیگیری می کنم اما به ترتیب اولویت ^.-

k2-4u

Well-Known Member
درود
شما باید یکم پارتی داشته باشید تا تبدیل به کاربر فعال بشید.
از دیدن آمارتون فهمیدیم که شما سوپر اسپم هستید.
سپاس
من که پارتی نداشتم !؟
پارتی کجا میدن . بریم مدیر شیم

arman_p

Member
درود
ببین دوست عزیز،پارتی چیزی نیست که بخواهی بری تو صف بایستی تا نوبتت بشه،بعدش هم بگیری و بری.
اصلا وقتی پارتی داشته باشی،نمی خواد تو صف باشی.
بعدش هم تو خودت پارتی داری و خبر نداری.
با کی؟؟
با مدیر انجمن php دیگه.
سپاس

nasa804

New Member
سلام
متاسفانه حدود ده روزی هست که یک مشکلی در رابطه با سایت برام پیش اومده و اونم اینه که انجمن هایی که مشترکشون هستم و همیشه بطور روزانه برایم به آدرس ایمیلم میومد دیگه ارسال نمیشه .کنترل پنل کاربری را چک کردم و اشتراک انجمنها سرجاشون هستند. دوباره لغو عضویت کردم و مجددا در انجمنها عضو شدم اما مشکل سرجاشه!! البته حدودا پنج روز پیش به مدت دو روز ایمیلها برایم ارسال میشد اما باز هم ارسال آنها متوقف شد. نمیدونم دوستان دیگری هم این مشکل را دارند یا خیر. اگر ممکنه منو در این مورد راهنمایی کنید. حسابی کلافه شدم. ممنونم.

arman_p

Member
درود
برای من که همین طور ایمیل میاد ولی نمی دونم در رابطه با چیزیه که شما می گین یانه؟؟
چون بدون نگاه کردن بهشون پاک می کنم.:lol:
ولی ایمیل میاد همینطور
سپاس

nasa804

New Member
سلام
متاسفانه حدود ده روزی هست که یک مشکلی در رابطه با سایت برام پیش اومده و اونم اینه که انجمن هایی که مشترکشون هستم و همیشه بطور روزانه برایم به آدرس ایمیلم میومد دیگه ارسال نمیشه .کنترل پنل کاربری را چک کردم و اشتراک انجمنها سرجاشون هستند. دوباره لغو عضویت کردم و مجددا در انجمنها عضو شدم اما مشکل سرجاشه!! البته حدودا پنج روز پیش به مدت دو روز ایمیلها برایم ارسال میشد اما باز هم ارسال آنها متوقف شد. نمیدونم دوستان دیگری هم این مشکل را دارند یا خیر. اگر ممکنه منو در این مورد راهنمایی کنید. حسابی کلافه شدم. ممنونم.
------------------------------------------------------
سلام
کسی جواب قابل قبولی به من نداد.نمیدونم اشکال از تغییر سرور سایت هست یا اینکه اشکال از چیز دیگری است.به هر حال آمدن آپدیت انجمنها به ایمیل من خیلی برام مهمه چون به دلیل مشغله کاری نمیتونم مدام به سایت سر بزنم.لطفا یه نفر جواب قانع کننده ای به من بده.فعلا که حیرانم و نا امید.:sad:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
ماندانا خانم لطفاً یک فکری برای لوگوی 238 کیلوبایتی سایت بکنید . به خدا ظلم هم برای ADSL 128 تیا و هم برای Dial-up پیها .

جدیدترین ارسال ها

بالا