سایت پاسارگادگرافیک

alionline1366

Active Member
خیلی خوب شده پویا جان همه چی عالی و حرفه ای کاملاً مناسب برای نمایش قدرت کدنویسی من فکر کنم کلاً جزو اولین کسایی بودم که دیدم سایتو و کیف کردم ایول فقط اون منو شیر تو اپرا مشکل داره میپره تو حالت عادی سمت راست وقتی بری رو لوگو میاد سر جاش چون لوگو یکم میره جلو اون میاد سر جاش

hsajj

Member
به به واقعا حال کردم :)
چن وقتی بود که یه سایت ایرانی خوشگل ندیده بودم ، تبریک میگم :rose:
فقط چن تا مشکل کوچولو تو اپرا داره : یکیش که دوستمون هم گفتن بخش Share
و یکی هم بخش RSS feed که فونت تکست باکس و دکمه بهم ریخته شده .
یه نظر شخصی هم بدم ؟ فونت پاسارگاد گرافیک رو دوس نداشتم !
موفق باشی :rose:

pouya saadeghi

Active Member
فقط اون منو شیر تو اپرا مشکل داره میپره تو حالت عادی سمت راست وقتی بری رو لوگو میاد سر جاش چون لوگو یکم میره جلو اون میاد سر جاش
مرسی :rose:

مشکل نوار share رو درست کردم.
البته به خاطر اینکه Opera از CSS Transition در جابجایی بکگراند پشتیبانی نمیکنه ، بکگراند ها تو اپرا انیمیشن ندارن :sad:

از نظر همه چي طراحي / كدنويسي عالي هستش
موفق باشي

فوق العاده شده.
تبریک

مرسی. لطف دارید :rose:

به به واقعا حال کردم
چن وقتی بود که یه سایت ایرانی خوشگل ندیده بودم ، تبریک میگم
فقط چن تا مشکل کوچولو تو اپرا داره : یکیش که دوستمون هم گفتن بخش Share
و یکی هم بخش RSS feed که فونت تکست باکس و دکمه بهم ریخته شده .
یه نظر شخصی هم بدم ؟ فونت پاسارگاد گرافیک رو دوس نداشتم !
موفق باشی

مرسی :rose:

مشکل نوار share برطرف شد.
درمورد جدا بودن حروف دکمه در Opera راستش هرچقدر سعی کردم بفهمم مشکل از کجاست موفق نشدم :-? نه letter space داره نه هیچی!

sharktech

کاربر فعال
قشنگ شده, تبریک

فقط وقتی با کروم روی آیکون فیسبوک میرم ارور میده و این صفحه رو نشون میده :

https://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=95669&hl=en-US

کد نویسیش یه مقدار کثیفه :دی

راستی چرا همه فایل ها رو هاست خودت نیست ؟ چرا اینور و انور آپ میکنی عکس و ... رو ؟ تفکر پشت این قضیه چیه ؟ :دی

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام کار زیبایی هست ، این قالب طرح رو فکر می کنم آدیداس اولین بار ایجاد کرد ، البته توسط فلش..
جالب پیاده شده است

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

4mee

Active Member
واقعا عالیه.تبریک میگم خداییش خیلی خوشم اومد.خسته نباشی.
معلومه که روش خیلی کارشده . . .
اگه نظرات دوستان رو هم اوکی کنی کلا حله.
موفق باشی

sh1 graphic

Well-Known Member
خسته نباشی پویا جان
اتفاقا قبلا هم وب سایتت رو دیده بودم ، خیلی ازش خوشم اومد
خیلی زیبا و حرفه ای کار شده
زیبا و شیک
فقط میتونستی به جای اون عکس ها از کارها و عکس های گرافیکی و زیبا تر استفاده کنی همونطور که مسعود گفت (نظر شخصی)
موفق باشی

pouya saadeghi

Active Member
سایت زیبایی شده
من شخصا از لود بالای صفخه خیلی خوشم اومد.
ولی میتونستی به نظرم از تصاویر بهتری استفاده بکنی ...
ممنون :rose:
اگه عکسای بهتر پیدا کنم ممکنه تغییرشون بدم.

قشنگ شده, تبریک

فقط وقتی با کروم روی آیکون فیسبوک میرم ارور میده و این صفحه رو نشون میده :

https://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=95669&hl=en-US

کد نویسیش یه مقدار کثیفه :دی

راستی چرا همه فایل ها رو هاست خودت نیست ؟ چرا اینور و انور آپ میکنی عکس و ... رو ؟ تفکر پشت این قضیه چیه ؟ :دی

من با کروم تست کردم مشکلی نداره :-?شاید مشکل از یکی از اکستنشن ها باشه
کدها رو کم کم تمیز میکنم :)
واسه آپلود عکس ها تو سرور خارجی هم دو تا دلیل دارم که شاید معقول به نظر نیاد:
یکی اینکه به سرور گوگل بیشتر از سرور خودم اطمینان دارم و غیر از استفاده توی سایت همیشه خیالم جمعه که جای فایلام امنه. یکی هم اینکه تقریبا هر 15 روز از کل سایت بک آپ میگیرم و اگه بخوام همه عکسا رو تو هاست بذارم بک آپ گرفتنش واسم سخته.
سلام کار زیبایی هست ، این قالب طرح رو فکر می کنم نایک اولین بار ایجاد کرد ، البته توسط فلش..
جالب پیاده شده است

موفق و پیروز باشید
مرسی :rose::rose:
سایت آدیداس بوده. با فلش : www.adidas.com
خسته نباشی پویا جان
اتفاقا قبلا هم وب سایتت رو دیده بودم ، خیلی ازش خوشم اومد
خیلی زیبا و حرفه ای کار شده
زیبا و شیک
فقط میتونستی به جای اون عکس ها از کارها و عکس های گرافیکی و زیبا تر استفاده کنی همونطور که مسعود گفت (نظر شخصی)
موفق باشی

عکس های مناسبتری پیدا کنم ، چشم. عوض میکنم :)

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
واقعا سایت زیبایی شده. از نظر گرافیکی سایتت رو دوست دارم. در زمینه ی کدنویسی و ... هم دوستان متخصص نظر بدن بهتره.

موفق باشی. :rose:

eAmin

Well-Known Member
از نظر گرافیک که خیلی خوب شده.
یک توصیه جهت بهتر شدن پرفورمانس در jQuery : سعی کنید بجای استفاده از متد css بصورت مکرر، از کلاسها در یک فایل css استفاده کنید و توسط jQuery فقط کلاسهای مورد نظر رو عوض/جابجا کنید.
در jQuery متد css حاوی کدهایی هست که پردازش اون بیشتر هست نسبت به addClass و removeClass پس همونطور که گفتم تا جایی که امکانش هست و معماری وبسایت/کدها بهتون اجازه میده از این روش استفاده کنید. همچنین این روش از کدنویسی کثیف هم بطرز جالبی میکاهه. البته یادتون هم نره کدهای JavaScript نهایی رو توسط یک فشرده ساز مثل YUI Compressor - Microsoft Ajax Minifier - Google Closure Compiler فشرده کنید تا سرعت بارگزاری این فایلها افزایش پیدا کنه.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

pouya saadeghi

Active Member
واقعا سایت زیبایی شده. از نظر گرافیکی سایتت رو دوست دارم. در زمینه ی کدنویسی و ... هم دوستان متخصص نظر بدن بهتره.
ممنون :rose::rose:

یک توصیه جهت بهتر شدن پرفورمانس در jQuery : سعی کنید بجای استفاده از متد css بصورت مکرر، از کلاسها در یک فایل css استفاده کنید و توسط jQuery فقط کلاسهای مورد نظر رو عوض/جابجا کنید.
در jQuery متد css حاوی کدهایی هست که پردازش اون بیشتر هست نسبت به addClass و removeClass پس همونطور که گفتم تا جایی که امکانش هست و معماری وبسایت/کدها بهتون اجازه میده از این روش استفاده کنید. همچنین این روش از کدنویسی کثیف هم بطرز جالبی میکاهه. البته یادتون هم نره کدهای JavaScript نهایی رو توسط یک فشرده ساز مثل YUI Compressor - Microsoft Ajax Minifier - Google Closure Compiler فشرده کنید تا سرعت بارگزاری این فایلها افزایش پیدا کنه.

حتما اینکار رو انجام میدم. تقریبا نصف حجم فایل js به خاطر تغییر css هاس...
قالب هنوز در مرحله betaست، فعلا فشرده نکردم چون هر چند روز دارم تغییراتی روی کدها انجام میدم
ممنون به خاطر نظرتون:rose:

• Like
Reactions: L-B

L-B

Well-Known Member
من که نظرم رو اونور گفتم :دی ... کفیده ایم :| :دی
میگم در مورد اتین توضیح میدی :

یکی اینکه به سرور گوگل بیشتر از سرور خودم اطمینان دارم و غیر از استفاده توی سایت همیشه خیالم جمعه که جای فایلام امنه. یکی هم اینکه تقریبا هر 15 روز از کل سایت بک آپ میگیرم و اگه بخوام همه عکسا رو تو هاست بذارم بک آپ گرفتنش واسم سخته.

تو همون گوگل پلاس ؟
بکاپش از سرور خودت یا خود گوگل انجام میده ؟

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادت
سایت خوبی شده، فکر می کنم در نگاه اول از نظر ظاهر ، سایت کاربر پسندی باشه. اما در ارتباط با کاربر در کنار نقطه قوت فراوان، دارای ضعف کوچکی همانند عم ارتباط موضوع فعالیت سایت، با ظاهر طراحی شده می باشد.
آدیداس تلاش کرده حصار ها رو بشکنه و موضوع هر لینک رو فراتر و مرتبط با دیگر لینک ها نشون بده. به عنوان نمونه زمانی که شما بر روی هر گزینه در سایت آدیداس که میرید، متون های توضیحی از کادر مورد نظر خارج اما در عین حال مرتبط هستند...
کلا از نظر طراحی خوبه.
موفق باشی

pouya saadeghi

Active Member
تو همون گوگل پلاس ؟
بکاپش از سرور خودت یا خود گوگل انجام میده ؟
نه. عکسا رو توی picasa آپ کردم.
بک آپ منظورم بک آپ از هاست خودمه. یعنی واسه کمتر شدن حجم فایل بک آپی که از هاست میگیرم، عکس ها رو تو سرور external گذاشتم

• Like
Reactions: L-B

pouya saadeghi

Active Member
ارادت
سایت خوبی شده، فکر می کنم در نگاه اول از نظر ظاهر ، سایت کاربر پسندی باشه. اما در ارتباط با کاربر در کنار نقطه قوت فراوان، دارای ضعف کوچکی همانند عم ارتباط موضوع فعالیت سایت، با ظاهر طراحی شده می باشد.

سلام.
ممنونم :rose:
منظورتون عدم ارتباط تصویر استفاده شده در باکس‌ها، با موضوع سایته ؟

V.Valizadeh9

Well-Known Member
سلام پویا جان
بعد از مدت ها امروز اتفاقی وارد سایتت شدم!
دیدم عوضش شده ...
خیلی عالی شده
شبیه Win Phone 7 شده
کارت حرف نداره
سرعت لود هم عالی بود
از نظر کد نویسی هم که همیشه تکی
تنها ایرادی که از لحاظ ظاهری میشه ازش گرفت اینه که مثلا عکس هایی که گذاشتی، شاید زیادی با هم match نباشن!
مثلا قسمتی که نوشتی سفارش دهید ...
موفق باشیــــــــ

جدیدترین ارسال ها

بالا