سایت دیتالایف

rgp000

Member
سلام دوستان گرامی! شما خبر ندارید باز سایت دیتالایف چه مشکلی واسش پیش اومده؟ اگر اینها نمی تونن پشتیبان یک سیستم مدیریت محتوا بشن دیگه چرا میان در این راه؟ اصلا پشتیبانی شون خوب نیست. سایتشون که هر دو هفته یکبار مشکا پیدا می کنه! یه بار پهنای باند یه بار اینطوری.... ! منتظر جوابتون هستم

alimosavi

Active Member
خب . مگر شما چیزی بهشون می دیدی که انتظار پشتیبانی خوب دارید.
اسب پیشکش رو که دندانوشو نمی شمرن

مشکل هاست خیلی وقتها برای خیلی از افراد پیش میاد. اگر شما واقعا می خواهید بروز باشه کارشون جمع بشید حداقل هزینه هایی که باید بشه رو بهشون بدید تا اونها هم وقتشون رو تمام بزارن رو سیستم

rashed12

Member
خب . مگر شما چیزی بهشون می دیدی که انتظار پشتیبانی خوب دارید.
اسب پیشکش رو که دندانوشو نمی شمرن

مشکل هاست خیلی وقتها برای خیلی از افراد پیش میاد. اگر شما واقعا می خواهید بروز باشه کارشون جمع بشید حداقل هزینه هایی که باید بشه رو بهشون بدید تا اونها هم وقتشون رو تمام بزارن رو سیستم

سلام
اصلا اونا جواب میل رو میدن من میخواستم تبلیغ کنم در سایتشون جوابی نیومد پیشنهاد کردم مشکل سایتم رو با اخذ هزینه خوب درست کنن جواب ندادن اصلا اینها اینکاره نیستن قبول کنید تا حالا شده خودشون پیش قدم بشن و چیزی بخوان و کسی بگه نمیدم فکر نکنم اینها مال اینکار باشن برای فروش یک قالب هم 10 روز باید دنبالشون بدوی تا بخوای بهشون پول بدی اینکه رایگان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

alimosavi

Active Member
سلام
اصلا اونا جواب میل رو میدن من میخواستم تبلیغ کنم در سایتشون جوابی نیومد پیشنهاد کردم مشکل سایتم رو با اخذ هزینه خوب درست کنن جواب ندادن اصلا اینها اینکاره نیستن قبول کنید تا حالا شده خودشون پیش قدم بشن و چیزی بخوان و کسی بگه نمیدم فکر نکنم اینها مال اینکار باشن برای فروش یک قالب هم 10 روز باید دنبالشون بدوی تا بخوای بهشون پول بدی اینکه رایگان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینطوری ک شما می گید باید حق رو به شما داد.

جدیدترین ارسال ها

بالا