سایت تخصصی دانلود فایل های گرافیکی راه اندازی شد

p30room

Member
سلام
مدتی هست که سایت جدیدم رو راه اندازی کردم در این سایت سعی میشه جدید ترین و بهترین فایل های گرافیکی گردآوری بشه و با لینک مستقیم در اختیار کاربران عزیز قرار بگیره امیدوارم بتونم به گرافیست های عزیز کمک خیلی ناچیزی کرده باشم .
آدرس دسترسی به سایت : blog.p30room.ir
خوشحال میشم نظرات دوستان و اساتید رو در مورد سایت بدونم
موفق باشید

the_king

مدیرکل انجمن
لطفا پیش از نوشتن متن پست هایتان، ابتدا انجمن مناسب را انتخاب نمایید.

تاپیک منتقل گردید.

p30room

Member
لطفا پیش از نوشتن متن پست هایتان، ابتدا انجمن مناسب را انتخاب نمایید.

تاپیک منتقل گردید.

سلام
ببخشید من تاپیک رو در قسمت اصلی قرار دادم والا از اول قصد داشتم در زیر مجموعه یعنی بخش معرفی وب سایت منتشر کنم
با تشکر

mgg_back

Member
خیلی خوبه اما مسئله مهمی اینجا مطرح هست اونم اینکه شما معمولا یک پک کوچیک قرار میدین. اگه از مجموعه های بزرگ استفاده کنید بهتر هستش. من خودم دارم چند تا لینک خوب اگه خواستید بگید تا بفرستم واستون

اما در کل خیلی عالی هستش.

p30room

Member
دیده بودم چند وقت پیش :)
قشنگه :cool:
عکس logo.png مشکل داره ولی :-?
نظر لطفته
نه لوگو مشکلی نداره فقط غیر فعالش کردم چون این لوگو رو چند وقت پیش طراحی کردم اون هم خیلی با عجله و برای یه قالب دیگه که به این قالب زیاد نمیخوره خیلی رنگ فونتهاش تیره هست
باز لوگو رو قرار میدم یه نظری بده خلاصه شما تو طراحی یه سر و گردن از ما بالاتری

p30room

Member
سلام

سایت جالب + پر محتوایی بود :rose:

موفقیت

ممنون دوست خوبم به امید خدا تا چند ماه آینده پر محتوا تر هم خواهد شد

خیلی خوبه اما مسئله مهمی اینجا مطرح هست اونم اینکه شما معمولا یک پک کوچیک قرار میدین. اگه از مجموعه های بزرگ استفاده کنید بهتر هستش. من خودم دارم چند تا لینک خوب اگه خواستید بگید تا بفرستم واستون

اما در کل خیلی عالی هستش.

ممنونم والا متاسفانه شروع به کار سایت خورد به پر مشغله ترین زمان کاریم واگر نه 100 تا کار آماده کرده بودم که به تدریج منتشر می کنم

p30room

Member
سلام
به نا به نظر بیشتر دوستان حجم تصاویر تا 25 درصد کاهش پیدا کرد
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا