سایتم با همه آی پی ها باز میشه بجز آی پی خودم!!!

سلام.
یه سایت دارم که همه می تونن بازش کنند به جز خودم.
:-? یعنی با آی پی من باز نمیشه:sad: ولی با پروک... می تونم بازش کنم.
پشتیبان هاستینگ گفت که ممکنه از isp باشه ولی مسئول isp میگه ما مشکل نداریم. در ضمن سایت با کامپیوتر isp باز میشه.
فایرفاکس ارور The connection has timed out رو میده. و IE ارور page can not displayed
حدس می زنم که آی پی من در سرور هاستینگ بلاک شده باشه
این مشکل هفته قبل اتفاق افتاد. چند روز این مشکل وجود داشت تا روز شنبه یا یک شنبه. چند ساعت سایت بدون مشکل باز میشد اما دوباره بسته شد.IP رو به پشتیبان دادم تا از فایروال پاک کنند. دیروز بالاخره سایت بالا اومد اما امروز دوباره بسته شد
:cry:
کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟ یه تاپیک در مورد همین مشکل توی سایت دیدم ولی راه حلی توی تاپیک عنوان نشده بود

آخرین ویرایش:

webmizban.com

Active Member
سلام
ip شما در فایروال سرور بلاک شده ip خودتان را به مدیر سرور دهید تا از بلاک در بیاره اگر نمی دانید با چه ip هستید
می توانید ip خودتان را از سایت http://whatismyip.com ببینید.

الان دوباره همین مشکل پیش اومد. به نظر شما چرا ip من توسط فایروال سرور بلاک میشه؟

webmizban.com

Active Member
الان دوباره همین مشکل پیش اومد. به نظر شما چرا ip من توسط فایروال سرور بلاک میشه؟

احتمالا شما هنگام ورود به پنلتون پسورد رو اشتباه میزنید چندین بار به احتمال خیلی قویتر هم فایروال سرور csf هست
بگید رنج ip شما را کاملا" allow کنند.

NAKOOT

Well-Known Member
Dns کانکشن اینترنتتون رو روی 8.8.4.4 بزارید و دوباره امتحان کنید.

احتمالا شما هنگام ورود به پنلتون پسورد رو اشتباه میزنید چندین بار به احتمال خیلی قویتر هم فایروال سرور csf هست
پسوورد رو اشتباه نزدم. پشتیبان هاست می گفت که از ip من ddos فرستاده میشه و ممکنه که isp از ip من سواستفاده می کنه. البته خودم فکر نمی کنم که isp این کارو انجام بده:-?

webmizban.com

Active Member
پسوورد رو اشتباه نزدم. پشتیبان هاست می گفت که از ip من ddos فرستاده میشه و ممکنه که isp از ip من سواستفاده می کنه. البته خودم فکر نمی کنم که isp این کارو انجام بده:-?

isp بیکار که نیست در ضمن هیچ isp همچین کاری نمیکنه اصلا"....همینطور که قبلا" عرض کردم بگید رنج ip شما رو دستی allow کنند.
اگر امکانش هست آدرس سایتتون رو بدید.

isp بیکار که نیست در ضمن هیچ isp همچین کاری نمیکنه اصلا"....همینطور که قبلا" عرض کردم بگید رنج ip شما رو دستی allow کنند.
اگر امکانش هست آدرس سایتتون رو بدید.
منتظرم پشتیبان آنلاین بشه
آدرس سایت رو بهتره ندم.(به درخواست پشتیبان)

webgigir

New Member
عزیزم این حرف ها درست که سرور بلاک میکنه ولی در مورد شما کش (cash) آی اس پی صدق میکنه . صد درصد به کافی نت سایتت باز میشه

scooter2005

Member
سلام.
یه سایت دارم که همه می تونن بازش کنند به جز خودم.
:-? یعنی با آی پی من باز نمیشه:sad: ولی با پروک... می تونم بازش کنم.
پشتیبان هاستینگ گفت که ممکنه از isp باشه ولی مسئول isp میگه ما مشکل نداریم. در ضمن سایت با کامپیوتر isp باز میشه.
فایرفاکس ارور The connection has timed out رو میده. و IE ارور page can not displayed
حدس می زنم که آی پی من در سرور هاستینگ بلاک شده باشه
این مشکل هفته قبل اتفاق افتاد. چند روز این مشکل وجود داشت تا روز شنبه یا یک شنبه. چند ساعت سایت بدون مشکل باز میشد اما دوباره بسته شد.IP رو به پشتیبان دادم تا از فایروال پاک کنند. دیروز بالاخره سایت بالا اومد اما امروز دوباره بسته شد
:cry:
کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟ یه تاپیک در مورد همین مشکل توی سایت دیدم ولی راه حلی توی تاپیک عنوان نشده بود

مشکل مربوط به بلاک شدن آی پی شما در سرور می باشد که احتمالا high load یا به هر دلیلی بوده بلاک شده آی پیت خودکار . مورد خاصی نیست به ادمین سرور بگی حل می کنه .

جدیدترین ارسال ها

بالا