سایبروم در سال گذشته رشدی معادل 150 درصد داشت

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
cyberoam.JPG

ایتنا- ظهور محصولات امنیتی گوناگون در بازارهای جهانی طی چند سال اخیر، کاربران را در انتخاب این دسته از محصولات مردد کرده است. در این میان اما کمپانیهایی موفق بوده اند که به نیازهای کاربران نگاهی عمیق داشته و آنها را به بهترین و ساده ترین شکل ممکن مرتفع ساخته اند و در عین حال ساختار محصولات خود را با شرایط بومی هر منطقه و بسته به ذائقه کاربران تغییر داده اند.


یکی از محصولاتی که در چند سال اخیر در بازار محصولات امنیتی ایران صاحب جایگاه قابل قبولی شده سیستم های امنیتی یکپارچه سایبروم است .

محصولات این کمپانی به گفته Surender Kumar Bishnoi مدیر منطقه ای سایبروم، توانسته اند در سال 2009 رشدی معادل150 درصد نسبت به سال 2008 داشته باشند. مدیر منطقه ای سایبروم معتقد است این رشد به واسطه تلاشهای کانالهای فروش و نمایندگان این کمپانی و به دلیل اطلاع رسانی مدون حادث شده و همینطور حمایتهای مشتریان و استقبال از این محصولات در تحقق این مهم بسیار تأثیر گذار بوده است.

Surender اعتقاد دارد در حال حاضر که تهدیدات شبکه های اینترنتی بارشد سریعی مواجه است، محصولات امنیتی حکم اکسیژن را برای بقای حیات شبکه ها ایفا میکنند. او می گوید حمله ها و جرائم سایبر همیشه شایع هستند لذا امنیت قوی شبکه یکی از اساسی ترین احتیاجات سازمانهاست. اگرچه شرکتهای فراوانی در رابطه با تولید محصولات امنیتی وجود دارند، اما کلید اصلی، حفظ عدم تناقض محافظت از شبکه مشتریان است، که سایبروم در ارائه این امنیت همه جانبه به مشتریان موفق بوده است.

Serender معتقد است سایبروم در بازار ایران از جایگاه خوبی برخوردار است اما در عین حال رسیدن به موفقیت نهایی مستلزم تلاش و زمان بیشتری است.
گفتنی است جدیدترین محصول سایبروم EPDP نام دارد که متمرکز بر حفاظت از نقاط پایانی شبکه است.
لازم به ذکر است این کمپانی پیش از این محصول ivew را در بازارهای جهانی عرضه کرده بود که در زمینه ارائه گزارشات امنیتی شبکه به کار می رود.منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا