سايت هاي جديد هك شد

S4DEGH

Well-Known Member
حالا يچيز بگم كف كنيد !
يك ايميل از طرف مدير پارس آنلاين براي من ارسال شده با موضوع :

< خاك بر سر اين سايت اينم هك شده !‌‌‌‌ >

در واقع كسي كه هك كرده بوسيله ايميل مدير سايت پارس آنلاين اين پيغام رو به من داده !
حالا نمي دونم چرا به من خبر داده !؟
من بوسيله سيستم هاي جست و جوي خرابكاران به خود سايت پارس آنلاين رسيدم يعني واقعا هك شد !
من با شركت تماس گرفتم و گفتم تحقيق كنن !

kami_mz

Well-Known Member
sadeghkhafan گفت:
حالا يچيز بگم كف كنيد !

در واقع كسي كه هك كرده بوسيله ايميل مدير سايت پارس آنلاين اين پيغام رو به من داده !
من بوسيله سيستم هاي جست و جوي خرابكاران به خود سايت پارس آنلاين رسيدم يعني واقعا هك شد !
اون اي ميلي که دريافت کرديد اي ميل مدير delphishop بوده.

Delphiran

Member
sadeghkhafan گفت:
حالا يچيز بگم كف كنيد !

آدرسی که ایمیل از اون ارسال شده بود megamaster بود که آدرس اینجانب بر روی پارس آنلاین میباشد.

فرد نفوذگر پس از ساختن یک کاربر Admin از طریق SQL Injection یک ایمیل از طریق "مرکز مدیریت phpBB" برای تمام کاربرانی که عضو سایت phpBB فارسی بوده اند ارسال کرده است.

4shir

Member
سلام باز هم بحث شروع شد مهدي جان شما سايتت كه گمونم بخاطر همون باگ قبلي هك شد من درست در جريان هك اون نبودم چون توي درسام بودم ولي تا جاي كه متوجه شدم و عكسش رو ديدم ديتابيس رو زده بودن و نفوذ كردن كاري به هك شدن سايت شما نداريم باقي سايتهاي كه ظرف اين چند روزه هك شدن همگي كار دوست من اسنيفر بودن و همه از طريق كرنل سرور مورد حمله قرار گرفتن و يكي از اين سايتها هم www.parssms.com بود و چيزي حذوذ 40 تا سايت ديگه هميشه نميشه هر هك شدني رو به پاي بي بي گزاشت كه بله هر فرومي كه ادم مراقبش نباشه هك ميشه يكم اگر دقت كنيد چيزي در حدود 90٪ ميتونيد جلوي هك شدن سايتتون رو بگيريد شمايي كه ميگيد چيكار كنيم سايتمون هك نشه مگر من مقاله امنيت دهي به بي بي و ناكه رو نزاشتم توي سايت امار بازديد كنندش 15 نفر بود اگر واقعا دنبال امنيت هستيد پس مقالاتي رو كه ميدن دوستان بخونيد و بهش عمل بكنيد ولي اگر ميخوايد فقط بزنيد توي سر بي بي اونوقت بحثش فرق ميكنه

BeHnAm_akb

Active Member
آقا نگفتيد فارسي سازيبه هم مي خوره؟

راستي اين سايت هايي كه من گفتم رو امورفيس هك كرده

4shir

Member
اينها دوتا سايت بيشتر نبودن ;) خير فارسي ساز اصلان ربطي به هك نداره

4shir

Member
سلام
يك سوال شما فلسفه اين فارسي ساز ها رو ميدونيد؟
چون به نظرم كلا تا الان جتي دوتا فايل فارسي ساز قارسي رو با قايل انگليسي مقايسه هم نكرديد دوست من تنها تفاوتشون اين هست كه در انگليسي مثلا نوشته
$lang:faq;كمك;
$lang;faq; help
همين تنها تفاوتشون همين هست پس ميبينيد كه ربطي به هك نداره البته اگر به چيز ديگه اي دست نزده باشن :wink:

S4DEGH

Well-Known Member
خب اينو زود تر مي گفتيد !
من خودم كه شك كرده بودم پارس آنلاين هك بشه !

تفاوت این دو تا فراسی ساز فقط در اینه که یکی جهت تیبلها رو از طریق فایل زبان تعیین کرده ( مال اقای کرامتی ) و بچه های فارسی پروژکت این کار رو نکردن در عوض اومدن هر تیبل رو به طور مجزا راست به چپ کردن
فقط همین . هیچ فرقی نیست البته بین نسخه های یونی کدش

BeHnAm_akb

Active Member
4shir گفت:
سلام
چون به نظرم كلا تا الان جتي دوتا فايل فارسي ساز قارسي رو با قايل انگليسي مقايسه هم نكرديد دوست من تنها تفاوتشون اين هست كه در انگليسي مثلا نوشته
$lang;faq; help
همين تنها تفاوتشون همين هست پس ميبينيد كه ربطي به هك نداره البته اگر به چيز ديگه اي دست نزده باشن :wink:

دوست عزيز من خودم چند تا سيستم رو فارسي كردم اما خوب وقت اينو ندارم كه به جزييات پچ نگاه كنم اگر دقت كنيد ميبينيد به جز تغيير كلمه جهت تيبل ها ساعت تاريخ و.... تغيير مي كنه كه اگر يكي از اين فايل ها كلا عوض شه سيستم به هم ميريزه

4shir

Member
BeHnAm_akb گفت:
4shir گفت:
سلام
$lang;faq; help

دوست عزيز من خودم چند تا سيستم رو فارسي كردم اما خوب وقت اينو ندارم كه به جزييات پچ نگاه كنم اگر دقت كنيد ميبينيد به جز تغيير كلمه جهت تيبل ها ساعت تاريخ و.... تغيير مي كنه كه اگر يكي از اين فايل ها كلا عوض شه سيستم به هم ميريزه
شما ميخوايد چي بگيد؟ شما از من پرسيديد كه ايا فارسي ساز در هك شدن تاثير داره يا نه من هم جوابتون رو گفتم اگر واقعا شما سيستم يا هرچي ديگه رو فارسي كرده باشيد ميبينيد كه هيچ تغييري در اون فايلها نميشه فقط چپ به راست بودنشون هست كه تغيير ميكنه همين بعد هم بحث ما فارسي ساز بود نه قالب فارسي در ضمن اگر كل فايل عوض بشه يعني چي؟ طرف ميتونه با اضافه كردن يك خط توي دوتا از اين فايلها براي خودش دسترسي درست كنه توي فرومش و نيازي به عوض كردن كل فايل نيست

BeHnAm_akb

Active Member
بازم انگاز نفهميديد من منظورم هك نبود

منظور من اين بود:

آيا اضافه كردن پچ امنيتي به سيستم تاثيري در به هم ريختگي فارسي سازي اون داره

جدیدترین ارسال ها

بالا