سايت من روببينيدومشكلاتش روبگيد

سايت بطوركلي چطور بود

• خوب

رای: 0 0.0%
  • متوسط

• ضعيف

• مجموع رای دهندگان
    1

pooya799

Member
با سلام
لطفا سايت منوببينيد(البته هنوزكامل نيست)
اگه مشكلي به نظرتون رسيد به من بگيد :?:
ازاستفاده ازتجربيات ارزشمندشما خوشحال مي شم

اينجا كليك كنيد
>|< >|< >|< >|< >|< >|<

K@VEH

Member
اقا من از طراحی سایتتون خیلی خوشم اومد مخصوصا انتخاب رنگ ها
ولی دو تا چیز هست که با طرح سایت نمی خونه ( البته به نظر من )
1 ) اون عکس کله اسب ( از نظر رنگ و از نظر سایه با سایت نمی خونه)
1_08.jpg

2 ) اون عکس سیب بالای صفحه ( ارتباطی بین اون سیب و خدمات طراحی و هاستینگ نیست عکس سیب بیشتر ادم رو یاد کامپیوتر های اپل میندازه )
1_04.jpg

ولی در کل سایت بسیار زیبایی دارید
امیدوارم از نظرات من ناراحت نشید من فقط نظرم رو دادم که سایت زیباتری داشته باشید

pooya799

Member
باتشكرازهمه دوستان
كاوه جان ازپيشنهادات بجاي شما بسيارممنون و من اصلا ناراحت نشدم چون اگه مي خواستم ناراحت بشم سايتم رو براي نظر خواهي نمي گذاشتم :wink: درتمامي مواردي كه گفتيدحق باشماست من سعي مي كنم اصلاحشون كنم فقط در موردعكس كله اسب بگم كه براي اينكه همخوني بااسم سايت داشته باشه اونو گذاشتم ولي شما درست گفتيد ازنظر رنگ هماهنگي نداره >|< >|< >|< >|< >|< >|< >|< ازاظهارنظربقيه دوستان هم خوشحال مي شم >|< >|< >|< >|<

bolghani

Member
همانطوري كه كاوه گفتند به جز اون دو مورد چند مشكل ديگه هم هستش (البته به نظر من)
1- خط بين قسمت عنوان و بدنه، جايي كه دو كله اسب رو گذاشتيد. اون خط كمي نازيباست براي اونجا
2- منوهايي كه در سمت راست به كار بردي، بهتره اونو به صورت كادري به كار ببري مثلا صفحه اصلي داخل يه كادر باشه كه اين كادر از دو طرف به جدول منو چسپيده باشه و زماني كه بروي اين منوي ميري رنگش تغيير بكنه
3- جهت نوشته هاي چپ به راسته بايد تغييرش بدي
4- بهتر قسمت امكانات رو به صورت برجسته بنويسيد تا به چشم بياد و نظر خواننده رو جذب كنه
و ....
به هر صورت براتون آرزوي موفقيت دارم

K@VEH

Member
پویا جان بهتر نیست رنگ این دکمه رو با یه رنگ ابی کمرنگ یا یه رنگ دیگه عوض کنی؟

home2.jpg

pooya799

Member
پویا جان بهتر نیست رنگ این دکمه رو با یه رنگ ابی کمرنگ یا یه رنگ دیگه عوض کنی؟
ازتمامي دوساني بانظرات -انتقادات -پيشنهادات خودشون منو راهنمايي مي كنند ممنونم
كاوه جان فكرنمي كنم رنگ آبي براي منو جالب باشه چون رنگ آبي به رنگ اصلي منو خيلي نزديكه وتقريبا بايدرنگ متضادش باشه تابه چشم بياد حالا بجزرنگ زرد رنگ ديگه اي به نظرت مي رسه ؟مثلا سفيد چطوره (البته نه خالص متمايل به طوسي كمرنگ) >|< >|< >|< >|< >|<

سلام!
اقا سايتتون خيلي عالي و ماهرانه طراحي شده!
فقط اون ايميلي كه تو قسمت تماس هست چرا مال ياهو!؟ شما كه Host داري ميتوني يه ايميل با پسوند سايت خودت بذاري!!!؟
يكي هم اين بلوك سمت چپي چرا خاليه!؟ حتما جاي تبليغاته! نه!!؟ ولي رويهم رفته قشنگ كار شده٬ موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا