سايت كه به صورت رايگان هديه مي دهد فقط با عضويت

saeedesign

Member
نه آقا این دروغه ... مثل این سایت رو چند سال پیش من دیدم ولی هیچ وقت هدیه اشو ندیدم

Legend

Member
من هم چند سال پیش با همچین سایتی با این سبک کار آشنا شدم ...
هر چقدر وقت گذاشتم پاش آخرش هم پوچ بود قرعه ای که به نام من افتاد ..

MJ Rayaneh

Well-Known Member
با سلام
لطفا وقت خودتون رو تلف نكنيد ... همه شون دروغ ...
اگه آب رو توي هاون بكوبيد بهتره از اينكه با اينها وقتتون رو تلف كنيد ... جدي ميگم ...
موفق باشيد.

moh0913

Member
درسته که بعضی از سایت ها باعث از بین رفتم اعتبار اینجور سایت ها شدن ولی دلیل نمی شه که دروغ باشه !! البته من خودم مدتی دنبالش بودم ولی نتونستم زیر مجموعه گیر بیارم.البته خیلی به Xpango نمی شه اعتماد داشت !

saeedesign

Member
ببینید بحث اعتماد نیست... چون شما سرمایه ای رو وسط نمی زارید ولی فقط بحث وقت واینکه اون طرف سودش که همان تبلیغ کردن است رو کرده رو مطرح است...همین
حالا اگه باز کسی می خواد ما نمی تونیم جلوی کسی رو بگیریم...امتحان کنن.ایشالله که چیزی به دستشون برسه ...

moh0913

Member
سعی کن زیر مجموعه های خارجی گیر بیاری چون ایرانیا دنبال این چیز ها نمی روند !

ator66

Member
كانت رايگان راپيدر شير با عضويت در سايت زير و كليك در تبليغات پول نقد بگيريد و اكانت را به صورت قانوني بخريد لينك زير

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=arya66

این بارهم بعد از جستجوی فراوان و به دلیل درخواست بسیاری از دوستان که ایمیل میزنند تصمیم گرفتم که دومین آموزش دریافت اکانت پرمیوم رپیدشیر Rapidshare Premium Account رو در بلاگ قرار بدم.
این سایت به مراتب بسیار بهتر از سایت Bux.to عمل میکنه، میپرسید چرا ؟!
الان بهتون میگم...

1) این سایت برای عضویت در اون به شما ابتدا 6 دلار پرداخت میکنه در حالی که در سایت قبلی مبلغی بسیار کمتر از این به شما تعلق میگرفت.

2) مهمترین برتری این سایت اینه که برای هر تبلیغی که شما روش کلیک کنید مبلغی بین 4 تا 6 دلار به حساب شما واریز میشه و با یه حساب یرانگشتی میتونید با کمی پشتکار روزی نزدیک به 50 دلار در بیاورید.

3) به ازای هر شخصی که شما معرفی کنید 1.25 دلار به حساب شما واریز میگردد.

پس نتیجه میگیرید که این سایت بسیار مفید و کارامد خواهد بود.
شما میتونید با موجودی این حساب از بسیای سایت های خرید معروف مثل: آمازون و ای-بی خرید کنید و اکانت اصلی و Premium خودتون رو نیز از سایت رپیدشیر به صورت قانونی بخرید..

naeemilin

New Member
کسب در آمد از اینترنت را می شود در منزل به عنوان یک کار در منزل انتخاب کرد . کسب و کار و داشتن در آمدی مستقل فقط مخصوص بیرون از خانه نیست بلکه می شود در خانه هم در آمدی مستقل برای خود فراهم کرد .
www.irancheck.com

چطوري زير مجموعه خارجي بگيرم بايد بر زبانشان مسلط باشيم تا بتوانيم متن خوبي بنويسيم.لطفا راهنمايي بفرماييد

براي عضوگيري خارجي

چطور عضو خارجي بگيريم براي اين كار بايد به زبانشان مسلط باشيم.تابتوانيم مطلب خوبي بنويسيم.لطفا راهنمايي بفرماييد.باتشكر از شما.:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا