سايت باز شد !

silvercover

کاربر متخصص
برنامه دقیق شما برای ارائه نسخه جدید یا پشتیبانی یا ... چیه؟ من بعید می دونم با این تزتزل بشه اعتماد کاربرا رو کسب کرد.

JavidX

Apadana Developer
برنامه دقیق شما برای ارائه نسخه جدید یا پشتیبانی یا ... چیه؟ من بعید می دونم با این تزتزل بشه اعتماد کاربرا رو کسب کرد.
سلام
من خیلی روی آپادانا کار میکنم ولی متاسفانه هنوز تکمیل نشده. دلیل اصلیش 100% اینه که آ2 از پایه درست شده. تا همینجاش هم که درست شده مطلوب بوده و تقریباً میشه گفت همون چیزی بوده که ما انتظارش رو داشتیم. کدی که توی آپادانا 1 به عنوان مثال 100 خط بود، الان 500 خط شده. کدی که توی آپادانا 1 3 روز طول میکشید الان 2 هفته طول میکشه و دلیلشم بخاطر اصولی تر بودن و آمادگی واسه ورژن های بعدیشه. واسه همین فعلا از نسخه ی جدید خبری نیست تا کامل کامل تموم بشه یا حداقل بدون دیتابیس یه نسخه ی بتا ریلیز کنیم.
موفق باشید

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
جاوید جان بهتر نیست روند پیشرفت کار رو - مثل سابق - به اطلاع کاربر ها برسونین، گمان نمیکنم وقت زیادی بگیره.

Shahim

Active Member
اگر بشه یک نسخه بتا ارائه کنید خیلی بهتره
من یک برنامه با mmb درست کردم که به دلیل یک سری از مشکلات می خوام اونو کامل ه آپادانا تبدیل کنم که آپادانا 1 قابلیت های مورد نیاز رو نداره
مثلا معادل DisplayValue رو نداره
البته شاید داشته باشه و من ندونم
ولی توضیحاتی که در مورد برنامه دادید همین قدرش هم برای خیلی ها کافی هست که انشا الله ادامه رو بعدا ارائه کنید

منتظر تصمیمتون هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا