سايتي كه دسترسي فقط براي ايراني ها باشد ؟

Digital007

Member
سلام

من يك سايت دارم كه تعدادي فايل ويدئوي داخل اون هست اما ميخوام كه دسترسي براي اين فايل ها فقط براي ايراني ها امكان پذير باشه.

كاري كه سايت p30download كرده
فايل هاي اين سايت در سايتي به نام http://www.farashare.com آپلود ميشه كه دسترسي اون فقط براي ايراني ها هست.

يعني اگر شما كه داخل ايران هستين روي لينك كليك كنيد ميتونيد دانلود كنيد ، ولي فردي كه خارج از ايران هست با پيغام صفحه مورد نظر موجود نميباشد روبرو ميشه.

البته من ميدونم كه اين كار رو با htaccess ميشه انجام داد
ولي موضوع اصلي اين هست كه ديتابيس IP هاي ايران رو به صورت دقيق از كجا پيدا كنيم ؟:cool:

Reza_Mk

Member
با سلام
اون سوال شمارو جوابشو نمي دونم
ولي به نظر من از رپيد باز بهره بگيريد
چون اينجوري حق ايرانيان مقيم خارج هم از بين نمي ره
رپيدباز از سوال امنيتي فارسي استفاده مي كند
مانند
سوال : دو بعلاوه 10
جواب رو شما بايد بديد ...
موفق باشيد

NovinServer

Active Member
با سلام
اون سوال شمارو جوابشو نمي دونم
ولي به نظر من از رپيد باز بهره بگيريد
چون اينجوري حق ايرانيان مقيم خارج هم از بين نمي ره
رپيدباز از سوال امنيتي فارسي استفاده مي كند
مانند
سوال : دو بعلاوه 10
جواب رو شما بايد بديد ...
موفق باشيد

با سلام و درود ، درسته اما این گونه کلک ها دیگه مال قبله ...

من خودم روی سیستمم babylon دارم که حتی سایت های چینی هم که می روم و می خواهم ثبت نام کنم این سوال که می پرسه می زنم توی دیکشنری راحت فارسی می کنه دوباره جواب را فارسی می زنم چینی می کنه :lol::lol::lol:

البته این کلک جدید هست خیلی ها نمی دانند حرف شما کاملا صحیح است :rose:

آخرین ویرایش:

Digital007

Member
ممنون از راه حل هاي كه ارائه دادين . اما من ميخوام كه اين فايل ها روي سرور خودم باشه. چون حجمشون زياد هست.
چيزي حدود 2 گيگابايت.

Digital007

Member
بالاخره خودم پيدا كردم :

راه حل همون طوري كه قبلا گفته بودم به كمك .htaccess هست . فقط مانع اصلي اين بود كه يك ديتابيس كامل پيدا نمي كردم.

بعد از كلي جستجو و ديدن ديتا بيس هاي ناقص بلاخره سايتي رو پيدا كردم كه ميشه كفت ديتابيس كاملي داره و علاوه بر ديتابيس ابزاري هم براي كمك به ساخت انواع فايل ها داره .

http://www.countryipblocks.net/index.php

كافي به سايت بالا بريد و متوجه منظور من بشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا