سايتم هك شد لطفا كمك كنيد (فايل ايندكس عوض شد )

سلام دوستان
امروز اومدم ديدم يكي فايل ايندكس رو عوض كرده يه فايل ايندكس هم با پسوند اچ تي ام ال گذاشته بود به نظر شما از چه راهي استفاده كرده ؟ من از نوك مشهد تيم 7.8 استفاده مي كنم پچ جديد هم كه مشهد تيم بيرون نداده ...
لطفا يكي كمك كنه چطوري تونسته اين كارو بكنه اگه كسي مي دونه بگه
اين هم آي دي منه : amirhossein_kh2006

Parham

Well-Known Member
ممکن هستش که شما فایل تنظیمات یا Config سیستم را بعد از نصب برنامه تغییر سطح دسترسی‌ نداده باشید و روی همون 777 مونده باشه ، یکی‌ از دلیل های اصلی‌ ممکن این باشه که خیلی‌ از عزیزان که سایت را با برنامه های مدیریت محتوا اینگونه درست میکنند این اشتباه را میکنند و بهتر هستش که پس از نصب شما این فایل را به 644 تغییر بدین

izone

Active Member
نگهبان نيوك را هم فعال كرده بوديد؟؟؟

در لوگ فايل سي پنل چيزي نوشته در باره اينكه كي به چه فايلي دست زده؟؟؟

نه خیر نگهبان فعال نبود البته الان دارم فعالش می کنم
آقا میشه تو یاهو با من چت کنی لطفا این آی دی منه : amirhossein_kh2006

narenj

Member
به نظر من ارسال يك فايل HTML هيچ ربطي به PHP-Nuke نداره. مشكل از Host شماست. بايد به مسولين Hosting بگي كه امنيت Host را بالا ببرن

bache +

Well-Known Member
بابا این نیوک مثل آبکش سوراخ سوراخه
من 5 تومن دادم ریخت دیدم مزخرفه 500 تومن دادم پاک کرد

خب شاید از طریق همین نوک پسورد هاست رو بدست آورده باشن آخه من از موژول My_eGallery استفاده می کنم شاید مال اون باشه یا شایدم به خاطر این پچ جدید 7.8 باشه که چون هنوز مشهد تیم پچ رو نگذاشته من اونو نذاشتم کسی در مورد اینا می دونه ؟ یعنی با اینا می شه پسورد هاست رو بدست آورد ؟ یا یه فایل روی صفحه اصلی هاست گذاشت ؟ اگه کسی می دونه لطفا کمک کنه .

parsmsn

Member
سايت شما 100٪ با شل هك شده شما بايد تمام سطح دسترسي سايت خود را به 755 تغير بدين(دو رقم سمت راست 6 يا 7 نباشه) :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا