[phpNuke] سايتم نميدونم چرا كامل باز نميشه؟

jojejoon

Member
سلام دوستان،

من 2 تا كد اسكريپت در بخش بلوك ها گذاشتم، براي يك مدت كار ميداد سايت باز ميشد، ولي يك دفعه ي نميدونم چيكار شد ديگه كامل باز نشد، حتي بخش مديريت هم كامل باز نميشه؟
لطفا يه نگاه بندازيد اگر راهي رو ميدونيد كه درست ميشه برايم بگيد تا انجامش بدم.
www.bia2site.net
www.bia2site.net/admin.php

ALIrEzA.Sh

Member
برو تو پنل هاست بلوکهایی که اون کدها رو گذاشتی توش پاک کن ...
( البته 100% نیستا...)

VAHID216

مدیر بازنشسته
اگر که به مدیریت می ره که هیچ اگر نه به phpmyadmin برید دنبال تیبل _blocks بگردید ، بلوک مورد نظرتون رو پیدا کنید و حذفش کنید ، دقت کنید همیشه قبل از هرکاری از سایتتون پشتیبان تهیه کنید. قبل از این کار هم همین کار رو کنید

ajomehri

Member
یا با برنامه ftp فایل مربوط به sidebar رو ویرایش فرمائید و غیرفعالش کنید سپس وارد ادمین و برداشتن اسکریپت و بعد بازگرداندن فایل مربوطه در ftp به حالت قبلش

jojejoon

Member
اگر که به مدیریت می ره که هیچ اگر نه به phpmyadmin برید دنبال تیبل _blocks بگردید ، بلوک مورد نظرتون رو پیدا کنید و حذفش کنید ، دقت کنید همیشه قبل از هرکاری از سایتتون پشتیبان تهیه کنید. قبل از این کار هم همین کار رو کنید

طبق رهنمايي كه كرديد انجام دادم و پيشتباني هم گرفتم، ولي نميدونم دقيق كدوم يكي همون بلوك هست، چون به فارسي نوشته نيست به يك زبان قاطي پاتي نوشته است، فهميده نميشه. ديگه راهي هست كه بتونم تشخيص بدم؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
برو تو پنل هاست بلوکهایی که اون کدها رو گذاشتی توش پاک کن ...
همون طور که ALIrEzA.Sh گفت اینم راه حلی هست . اما اگر جواب نداد شما محبورید از روش آزمون و خطا استفاده کنید ( یادم نمی یاد دوران دبیرستان این مال کی هست : D ) یعنی از توی دیتابیس دقیقا اونجایی که گفتم خط به خط حذف کنید تا برسید. راه حل دیگه به ذهنم نمی رسه.
موفق باشید

jojejoon

Member
همون طور که alireza.sh گفت اینم راه حلی هست . اما اگر جواب نداد شما محبورید از روش آزمون و خطا استفاده کنید ( یادم نمی یاد دوران دبیرستان این مال کی هست : D ) یعنی از توی دیتابیس دقیقا اونجایی که گفتم خط به خط حذف کنید تا برسید. راه حل دیگه به ذهنم نمی رسه.
موفق باشید

مثل اينكه د يگه راهي نيست، فقط يك چيز ديگه من پيشتيباني رو از بخش سي پنل سايتم گرفتم، درسته ديگه؟ يا از ديگه جا بايد پيشتباني بگيرم؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
بله درسته ولی از فایلهاتون گرفته شده ، شما وارد phpmyadmin بشید و از دیتابیستون Export بگیرید. تا دیتابیستون هم بکاپ داشته باشید.
موفق باشید

jojejoon

Member
بله درسته ولی از فایلهاتون گرفته شده ، شما وارد phpmyadmin بشید و از دیتابیستون export بگیرید. تا دیتابیستون هم بکاپ داشته باشید.
موفق باشید

دست شما درد نكنه وحيد جان،
سايتم درست شد، فقط بايد همون بلوك مورد نظر رو پاك ميكردم، بازم ازتون سپاسگذارم

جدیدترین ارسال ها

بالا