سال نو مبارک

m-sharif

Member
چك كن ببين لينك عكست سالمه... آخه من كه نتونستم ببينمش...

دوست خوبم روی CMYK بود و نمیومد توی وب

چون توی کافی نت هستم سعی کردم با Paint خود ویندوز به RGB تبدیل کنم که همونطور که دیدید کیفیتش پایین اومده

این رو ببینید:

noorooz0.JPG

memol_515

Active Member
طرح جالبي شده، ايده قشنگي داره، يه كوچمولو بي كيفيته فقط. نميشد كيفيت عكسهات رو ببري بالا؟
اگه مشكل كيفيت حل شه، مشكل ديگه اي نداره.

موفق باشي

amrdesign

Member
به نظر من جاي قرار گرفتن سفره هفت سين رو تغيير بدي بهتره... ولي در كل كار خوبي از آب در اومده... سال نو مبارك...

izone

Active Member
زیبا شده.

با نگر دوستمان درباره هفت سین همراهم. انگار که داره از طرح بیرون میفته. و اگر از واژه های پارسی هم برای نوروز بهره گیری میکردید بسیار زیباتر میشد. برای نمونه نوروز پیروز یا سال نو شاد باد و ...

برای شما آرزوی نوروزی خوش همراه با سالی آکنده از شادی و شادکامی و تندرستی دارم.

artman19

Member
من هم با جا بجا شدن سفره هفت سین موافقم ... در ضمن اگر 87 رو با فونت می نویشتی رسمیت بیشتری داشت:wink:

alionline1366

Active Member
خیلی زیبا شده فقط روی جای همون هفت سین و فونت 87 بیشتر کار کن الان هفت سین انگار داره میریزه به هیچ جا وصل نیست

m-sharif

Member
خیلی زیبا شده فقط روی جای همون هفت سین و فونت 87 بیشتر کار کن الان هفت سین انگار داره میریزه به هیچ جا وصل نیست

ممنون ، راست میگی ، باشه

من هم با جا بجا شدن سفره هفت سین موافقم ... در ضمن اگر 87 رو با فونت می نویشتی رسمیت بیشتری داشت:wink:

سفره هفت سین بله اما برای فانتزی کردن کار فونت نزدم خوب

زیبا شده.

با نگر دوستمان درباره هفت سین همراهم. انگار که داره از طرح بیرون میفته. و اگر از واژه های پارسی هم برای نوروز بهره گیری میکردید بسیار زیباتر میشد. برای نمونه نوروز پیروز یا سال نو شاد باد و ...

برای شما آرزوی نوروزی خوش همراه با سالی آکنده از شادی و شادکامی و تندرستی دارم.

ممنونم دوست خوبم ، جمله های خوبی هستند سعی میکنم استفاده کنم

به نظر من جاي قرار گرفتن سفره هفت سين رو تغيير بدي بهتره... ولي در كل كار خوبي از آب در اومده... سال نو مبارك...

ممنونم ، چشم

طرح جالبي شده، ايده قشنگي داره، يه كوچمولو بي كيفيته فقط. نميشد كيفيت عكسهات رو ببري بالا؟
اگه مشكل كيفيت حل شه، مشكل ديگه اي نداره.

موفق باشي

کیفیت رو که گفتم که توی کافینت به دلیل این که RGB نبود تبدیلش کردم و برای همین کم شده

در کل ممنونم

سال نو همه ایرانی های سرافراز مبارک

موفق باشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
طرح خیلی خوبی شده. رنگیندی قشنگی هم داره.

فقط منم مثل بقیه ی دوستان با جای سفره هفت سین مخالفم.

بقیه کار خیلی خوب شده.

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا