((سال تو لد تو ن رو بزاريد اين جا.))

تو تاپيك هاي قبليم شما مي گفتيد كه من بيست سوالي ميدم. :roll: :roll: :roll:
ولي مي خوام اين تاپيكم با تاپيكاي ديگم فرق داشته باشه (( آره عزيز دل برادر )) :wink: :wink:
هر كس كه دوست داره سال تولدش را بزاره اين جا تا بهش بگم توچه سالي به دنيا اومده.

بهش بگم سالي كه به دنيا اومده سال چه حيواني بوده.

قربان همگي سعيد.

iRWEBDES

Active Member
بابا اينم ديگه كاري داره سرش تاپيك ميدي بالا ؟ :)
بابا خوب يه مجله بخريد بريد بخونيد ببينيد ...
قسمت طلع بيني ...

متولد سال 1361
تو سال سگ به دنيا اومدي.
دليل گزاشتن سگ براي اون سال رو بعدن برات ميگم.

mgeology

Member
كاري نداره سال تولد رو تقسيم بر 12 ميكني بعد باقيمانده رو در بين اعداد ميبيني.مثلا 1361 تقسيم بر 12 باقيمانده اش ميشه 5 .
هر حيوان هم يه عددي داره كه باقيمانده رو در بين آعداد ميبيني :
موش:7 گاو:8 پلنگ:9 خرگوش:10 نهنگ:11 مار:0 اسب:1 گوسفند:2 ميمون:3 مرغ:4 سگ:5 خوك:6

Salar

Active Member
mgeology گفت:
كاري نداره سال تولد رو تقسيم بر 12 ميكني بعد باقيمانده رو در بين اعداد ميبيني.مثلا 1361 تقسيم بر 12 باقيمانده اش ميشه 5 .
موش:7 گاو:8 پلنگ:9 خرگوش:10 نهنگ:11 مار:0 اسب:1 گوسفند:2 ميمون:3 مرغ:4 سگ:5 خوك:6
1361 تقسيم بر 12 میشه 5؟؟؟؟

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
mgeology گفت:
نه بابا.چه باهوش
(شوخي)بپا ندزدنت.چون دارن مخ ها را جمع مي كنن :wink: :oops:

mohsenshahbazi

Active Member
mohammadhossein_p گفت:
mgeology گفت:
نه بابا.چه باهوش
پس مطمين باش دنبال تو نميان !! :mrgreen:

Mandana

Active Member
خوشم مياد كه اين دفعه بيت سوالي نيس.يك سواليه:lol:آقا تو ناراحت شدي ازينكه اون دفعه بهت گفتم 20 سوالي ميذاري حاجي؟شوخي كردم داداش من ناراحت نشو
در ضمن من متولد 1363 هستم.اگه اشتباه نكنم سال موشم.دليل قبلي رو هم توضيح نداديا!!:wink:

mgeology

Member
salar گفت:
mgeology گفت:
1361 تقسيم بر 12 میشه 5؟؟؟؟
:idea:

جناب ميشه بگيد چند ميشه؟؟؟؟؟ دقت كن باقيمانده بايد 5 بشه!

mgeology

Member
mohammadhossein_p گفت:
mgeology گفت:
نه بابا.چه باهوش

اونوقت بي مخ ها را چي كار ميكنن!! :lol: (شوخي)

tornado

Member
اگه واقعا ميخواهيد بدونيد كه سال تولدتون سال كدوم حيوونه كه كاري نداره ( همون راهي كه مهرداد گفت )

ولي اگر ميخواهيد از سن و سال هم اگاه شيد بهتر بود موضوع تاپيك رو :‌ (( سن و سال اعضا )) ميگذاشتيد !

متولد سال 1361=سال سگ
خصوصيات سال سگ
جامعه ازنظر سياسي به يك ايده آليسم آزاد يخواهانه ميرسد. آنهايي كه گمان ميكرد نداختناق حاكم شده است فرصت پيدا خواهند كرد حرف بزنند. بچه هايي كه در روز به دنيا بيايند آدمهاي وظيفه شناسي ميشوند وآنهايي كه در شب به دنيا بيايندبي قرار وكمي عصبي هستند.

متولدين سال 1364
در سال گاو به دنيا آمده ايد.
دليل گزاشتن سال گاورابعدن توضيه مي دهم.

متولدين سال 1363
در سال موش به دنيا آمده ايد.
دليل گزاشتن سال موش را بعدن توضيح مي دهم.

جدیدترین ارسال ها

بالا