ساختdll و فایل ستاپ در vb6

m_mx2009

Member
سلام دوستان
لطفا اگه میشه در مورد ساختن فایل ستاپ با وی بی 6 توضیح بدین
من از یه سری کامپوننت استفاده کردم و میخوام که با فایل نصبی اتچ بشه کنار فایل اجرایی نصب بشه
در مورد تبدیل فرم به dll هم اگه میشه توضیح بدین....چطور میشه فرم رو به صورت dll در آورد و موقع نیاز ازش استفاده کرد؟
با تشکر از همگی
:rose::rose:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان
لطفا اگه میشه در مورد ساختن فایل ستاپ با وی بی 6 توضیح بدین
من از یه سری کامپوننت استفاده کردم و میخوام که با فایل نصبی اتچ بشه کنار فایل اجرایی نصب بشه
در مورد تبدیل فرم به dll هم اگه میشه توضیح بدین....چطور میشه فرم رو به صورت dll در آورد و موقع نیاز ازش استفاده کرد؟
با تشکر از همگی
:rose::rose:

برای ساختن Setup از یک برنامه Setup ساز درست و حسابی استفاده کنید. مثلا Setup Factory یا Advanced Installer
یا InstallShield و ... امکانات Setup سازی ویژوال استدیو 6 برای همون 14 سال پیش هم مناسب نبود، چه برسه
به الان و ویندوز های جدید. در Setup ساز های مدرن مسیر پروژه ویژوال بیسیک تان را به Setup ساز می دهید،
خودش پروژه را بررسی کرده و هر آنچه که نیاز پروژه باشد به اجزاء Setup اضافه می کند.

ویژوال بیسیک 6 فایل های اجرایی خاصی می سازد که هیچ تابعی از آن Export نمی شوند و در نتیجه قابل استفاده
به عنوان DLL نیستند. با دستکاری کردن کامپایلر و یکسری سوئیچ های اضافی می توان کاری کرد که به زور خروجی ای
بدهد که توابعی از آن Export شوند اما در مورد فرم ها چندان کاربردی ندارد. معمولا در DLL ها صرفا توابع را
Export می کنند.

رجوع شود به :
VB Helper - HowTo Make a standard DLL

جدیدترین ارسال ها

بالا