ساخت setup

sogoli

Active Member
سلام
یک برنامه دارم که با ++Visual C نوشته شده .... و بصورت یک فایل exe هست که با کلیک بروی ان شروع به نصب می کنه... حالا سوالم این هستکه راهی وجود داره که فایلها رو ان پک کنم و یکی از dll ها رو
جایگزینش کنم و مجدد براش Setup بسازم؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
یک برنامه دارم که با ++Visual C نوشته شده .... و بصورت یک فایل exe هست که با کلیک بروی ان شروع به نصب می کنه... حالا سوالم این هستکه راهی وجود داره که فایلها رو ان پک کنم و یکی از dll ها رو
جایگزینش کنم و مجدد براش Setup بسازم؟

خودش با Setup ساز مشخصی ساخته شده و می خواهید ظاهر Setup جدید عین همون قبلی باشه؟
شاید عین همون Setup ساز قبلی ساختن گاهی مشکل باشه، اما معمولا آره.
در مورد خیلی از Setup ها، کافیه اجازه بدهید یکبار نصب بشه تا فایل های داخلش رو بدست بیاورید. اما در کل ابزار هایی مثل Universal Extractor هستند
که در مورد خیلی از Setup ساز ها جواب می دهند و از حالت فشرده خارج شون می کنند. بعد می توانید با یک ابزار Setup ساز فایل های بدست اومده رو مجددا Setup کنید.
فقط فراموش نکنید که همیشه فقط فایل ها نیستند، گاهی یکسری تنظیمات Registry هم هستند که باید در Setup تون لحاظ بشه. ابزار هایی مثل Process Monitor
می تونه کمک تون کنه تا بدانید فلان Setup.exe موقع اجرا چه فایل هایی رو ایجاد می کنه و در Registry چه چیزهایی رو ثبت کنه.

Universal Extractor
uniextract161.exe

Process Monitor
ProcessMonitor.zip

جدیدترین ارسال ها

بالا