[phpNuke] ساخت setup كامل براي phpnuke

amir-taji

Member
گروه نرم افزاريGsoft اقدام به ايجاد يك setup كامل براي phpnuke 7.8 كرده است ........

دوستان عزيز سلام اين كارو فقط براي اين كرديم تا اون عده از عزيزاني كه براي نصب phpnuke مشكل داشتن ديگه اين مشكل رو نداشه باشن
در مورد اين setup بايد عرض كنم تنها كاري كه شما ميكنيد فقط بايد پشت سيستمتون بشينيد و چند تاnext بزنيد بعد صفحه index.php كه صفخه اول phpnuke براتون باز ميشه به همين سادگي .....

منتها يك مشكل اينجا هست و اون حجم اين setup هست كه چيزي حدود 60 مگ حجم داره براي همين ما نميتونم اونو upload كنيم ولي اگه خواستيد ميتونيد cd نصب رو از شركت بگيريد
كه اگر ساكن مشهد باشيد فقط هزينه رايت و سي دي خام ازتون گرفته ميشه در غير اين صورت هزينه پست هم اضافه ميشه در ضمن ما اين كارو براي نفع ماليش نكرديم

با تشكر - امير تاجي

telefax : +98 - 511- 8791241
قصر كامپيوتر

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اولا ورود شما را به انجمن های سایت تبریک میگم ! دوما حتما قبل از هر کاری یک بار به طور کامل قوانین سایت را بخوانید :

قانون شماره 14) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.

در ضمن این کار برای اولین بار نیست ! هم IranNuke دارای Setup برای نصب هستش هم Nuke Platinum که برای تیم آفاق هستش ... و به راحتی‌ و با چند کلیک ساده هم نصب می‌شه ...
پس فکر می‌کنم که این پست شما جز جنبه تبلیغ چیز دیگری نداره !

amir-taji

Member
آقا من شرمندم من خبر نداشتم شما راست ميگيد
من هم در آخر كفتم كه جنبه تجاري نداره به هر حال اگر ميخوايد ميتونيد حذفش كنيد در ضمن من با Mashhadteam كار ميكنم و اونها هم تاييدش كردن ولي باز هم هر جور صلاح ميدونيد

amir-taji

Member
راستي منظورم نصب apache+mysql+php+phpmyadmin+phpnuke بود منظورم اينستالر نبود

Parham

Well-Known Member
به هر حال من این پست را واگذار می‌کنم به مدیران که چه تصمیمی‌ بگیرند ... موفق باشید دوست عزیز ...

amir-taji

Member
آقا پرهام جواب من رو نداديد منظورتون اينستالر بود يا stup چون اينستالر فقط كاراي sql و config.php و.... رو انجام ميده ديگه بقيه كارارو انجام نميده
من منتظرم...

S4DEGH

Well-Known Member
ببين دوستان !
الان تو سايت هاي مختلف انيستالر آماده اش وجود داره ! و براحتي مي تونيد دانلود كني و باري ناكتون تعريف كنيد و ...

اما از شما دست عزيز هم ممنون !

جدیدترین ارسال ها

بالا