ساخت preloader در اول فلش گیم مثل mochimedia

diring

New Member
یا سلام و خسته نباشید خدمت ادمین های سایت مجید آنلاین

من یک مشکل داشتم در مورد preloader در فلش گیم

من می خواستم مثل سایت mochimedia.com به اول هر گیم preloader و لوگوی سایتم رو بزنم تا از پهنای باند سایتم استفاده نشه از آقای بهروز و avang2005 پرسیدم اما تا جایی که من مبندی هستم هیچی نفهمیدم حتی نفهمیدم کد رو کجا بریزم ممنون میشم که به صورت مبتدی آموزش بدین
اینم عکس و لینک مثال در پایین
http://www.mochimedia.com/games/play/africa-quiz/

عکس لوود اول
eeumhgct4pe315jbeczs.jpg

عکس لوود دوم
vhvk6hahdsprrubzhz8v.jpg

خواهشن آموزش کامل باشه حتی استفاده از برنامه ای که میگین نام ببرید چه برنامه ای هست با تشکر.
:-?

++Hadi++

Active Member
در ابتدای بازیهای این سایت،قفلی وجود داره که این قفل،بازی embed شده و قفل شده رو باز می کنه (تو رم) و بعد بازی شروع می شه.این با preloader خیلی فرق داره.در مورد preloader تو امضام آموزش هست ولی در مورد الگریتم قفل گذاری تقریبا می شه گفت swf اصلی رو با روش های zip ، به یه نحو embed کردند. در کل آقا بهروز هم باید یه نظر بدند...

diring

New Member
آقا هادی شما طرز ساخت preloader رو آموزش دادید نه گذاشتن preloader در یک فایل swf بعدش هم من نخواستم embed کنم ساده باشه اصلا آقا بهروز راشو بلده اما نمی دونم چرا نمیاد واضح بگه اگه مثله پول هستش قیمت رو به ایمیل یا پیام شخصی بدین تا ببینیم میتونم پرداخت کنم یا نه

من فقط میخوام یک preloader سایت خودم اول گیم باشه همین ممکن یا نه ؟

++Hadi++

Active Member
تو همین preloader توضیح اینو هم در مورد یه swf و preloader گفتم.یکی از دو سمپل واسه اینه که یه فایل swf دارین و تو همون می خواهین preloader بزارین.اگه نبود بگین بزارم...

mehdadoo

Member
Mochi Media Adds

اگر در حال حاضر با فانکشن start(); بازی خودت رو بار گذاری میکنه، کافیه فقط کدی شبیه به این رو اضافه کنی:
PHP:
MochiAd.showPreGameAd({clip:this, id:game_id, res:"640x480", ad_finished:start, ad_failed:onFailure});

سایت mochimedia تمام توضیحات رو داده. بیشتر از اون، این اجازه رو میده تا فایل بازیت رو در سایتشون هاست کنی و تعداد نمایش های روزانه و آمار دیگر رو کنترل کنی. همین طور میشه با یک خط کد با استفاده از سایر API های Mochi رکورد بهترین امتیازها رو داشته باشی یا مستقیم بازیت رو به فیسبوک متصل کنی. در ضمن اگر تعداد مرور بازیت زیاد باشه سود هم بهت داده میشه! من 100 دلار تا به حال گرفتم!

جدیدترین ارسال ها

بالا