ساخت Player برای فایلهای 3GP,MOV,FLV,MP4,..

naeim_crack

Active Member
سلام دوستان

اگه سری به یکسری از سایتها مثل facebook و vontakte بزنید در قسمت فایل های تصویری یک پلیر خاص برای سایت طراحی شده است

چطوری میتونیم این کارو انجام بدیم

++Hadi++

Active Member
کامپوننتاش و فایل های سورس آماده اش هست ...
بگردی می تونی کلی از اونا رو پیدا کنی ...

naeim_crack

Active Member
سلام هادی جان

آقا میتونی چند تا لینک بدی -من هرچی گشتم باید می خریدم یا آرم شرکتش روش بود..

naeim_crack

Active Member
یه سوال دیگه توی این سایتها شما میتونید هر فایلی رو آپلود کنید با هر پسوندی احتیاج به تبدیل کردن فورمت فایل نیست تمای فورمت های تصویری رونشوم میده

در ایم مورد هم اگه شد توضیح بدید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
یه سوال دیگه توی این سایتها شما میتونید هر فایلی رو آپلود کنید با هر پسوندی احتیاج به تبدیل کردن فورمت فایل نیست تمای فورمت های تصویری رونشوم میده

در ایم مورد هم اگه شد توضیح بدید
این کار توسط همه این نوع سایت ها انجام میشه همه پسوند ها رو به FLV به صورت آنلاین تبدیل می کنند تا پلیر های فلشی به راحتی اونها رو پخش کنند
البته این امر تبدیل یه خروده پیچیده است و به سروری با مشخصات خاص نیازمنده
یک کلاس برای این تبدیل در سایت phpClassess بود فکر کنم که فقط چند فرمت رو برای تبدیل ساپورت می کرد
برای ساپورت هر فرمت برای تبدیل می بایست بر طبق اون فرمت و مشخصاتش عمل تبدیل انجام بشه
که در این میان از کد های فرمان هایی که در لینوکس هم وجود داره برای این کار بهره گرفته میشه
....

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
توی سایت http://www.phpclasses.org در بخش جستجو می تونید دنبال convert to flv بگردید
اگه بازم پیدا نکردید ، بفرمایید تا بنده پیدا کنم و براتون بزارم.
موفق و پیروز باشید.

naeim_crack

Active Member
دوست عزیز من باید این ها رو روی سرور نصب کنم . من فقط میتونم فایل روی سرور بزارم ..

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بنده این نمونه رو به صورت آنلاین تست نکردم ولی فکر کنم نیاز به سرور اختصاصی برای کامپایل و تنظیمات داشته باشه....

این نمونه برای .net موجود هست
PHP:
http://www.intuitive.sk/fflib/

naeim_crack

Active Member
حالا با نوجه به این شرایط پس عملا ما نمی تونیم از این سیستم استفاده کنیم . آیا راه بهتری را میتونید پیشنهاد کنید .

naeim_crack

Active Member
سلام اون متن رو خوندم اون کسی که با اون سیستم کار کرده بود گفته که نمیشه غیر عملی و ختما باید به خود سرور دسترسی داشته باشم .

یه نفر دیگه اومده یه لینک دیگه داده کهلا من دارم روی اسن سیستم کار می کنم اگشه شما هم چیز جدید بر خوردید توی همین تاپیک بگید که حتمابه نتیجه برسه ..... شایدم خودمون یه چیزایی نوشیتم

یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا