ساخت flip book در مالتی مدیا بیلدر

Mr.alireza

New Member
سلام. بالاخره ساختمش. اما باید از فلش کمک میگرفتم. در خصوص ساخت این برنامه کسی سوالی داشت درخدمتم

amiralavi74

Member
طبق اسکرین شات ارایه شده شما من فقط xml که فلش رو تولید میکنه "فقط فلش" هست و اثری از mmb دیده نمیشه اگه مشکلی نیست و مجوزش رو دارید یک نمونه قرار بدید exe یا mbd

Mr.alireza

New Member
موضوع مجوزش نیست چون این کار توسط خودم انجام شده. هرچند ازش برای ساخت یک کاتالوگ الکترونیکی هم استفاده کردم و الان اطلاعات اون کاتالوگ رو دارم. اما موضوع اینه که کلیدهای فلش که در بالای صفحه هست با ارسال command روی mmb هر کدوم کاری رو انجام میدهند که بیشتر این کارها ربطی به خود فلش نداره مثلا توسط اونا بزرگنمایی یا چاپ انجام میشه یا صفحات رو تغییر میده. موضوع بعدی توسعه پذیر بودن هست که توسط xml انجام میشه و میشه هر نشریه رو راست به چپ مرور کرد. پرینت گرفت . به فهرستش دسترسی داشت و به شکل بزرگنمایی دیدش . این کار به شکل کامل انجام شده و به نظر خودم هیچ نقصی نداره.

atenaone

Active Member
سلام دوست عزیز برای طراحی چنین نر افزار باید از نرم افزار Flip PDF Profissinal استفاده کرد از ورژن بالاتر

برای راست چین کردن هم پایین سمت چپ Right To Left رو Yes کنیم

فقط یه مشکل در ویندوز 8 داره اگه کسی بلده راهنمایی کنه

برای باز کردن این نرم افزار باید ادوب فلش پلیر 10 رو نصب کنیم در ویندوز 8 این نرم افزار نصب نمیشه ادوب فلش پلیر 10

ممنون میشم راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا