ساخت browse در فرم (یا انتخاب فایل از سرور)

eliTive

Member
سلام دوستان،
من میخواستم یه browser برا فرم بزارم.
با این تفاوت که فایل از رو سیستم انتخاب نشه و بعد نیاز به آپلود باشه ، فقط فایل انتخاب بشه از روی خود سرور یعنی آدرسش درج بشه. حالا چکار کنم؟ کسی نمونه ای یا اسکریپتی نداره یه نگاهی بهش بندازیم،
من فقط بخش درج آدرسش مشکل دارم یعنی فایل ها رو خوب با PHP لیست می کنیم تو یه صفحه یا POPUP حالا چجوری از اون popup انتقالش بدیم تو فرم یا textbox اون سواله؟؟؟

Masoud1365

مدیر انجمن
کل فایلهای داخل یه پوشه رو با php بخون بعدشم داخل یه دراپ دان لیست قرارش بده هر کدومو که کاربر خواست انتخاب کنه.

mohan21

Member
خوب چطور مقدار رو از صفحه به صفحه دیگه انتقال بدیم ؟؟

مثلا ما یک صفحه داریم که در آن ادیتور قرار داره، برای قرار دادن تصویر روی "درج تصویر" کلیک میکنیم،
صفحه ایی بصورت popup باز میشه
در این قسمت باید لینکی برای صفحه ایی که تصاویر در اون قرار داره باشه و صفحه جدیدی بصورت popup باز بشه و با کلیک کردن بر روی تصویر مورد نظر آدرس تصویر در فیلد صفحه popup اولی قرار بگیره ....

خوب این انتقال چطور باید صورت بگیره ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Masoud1365

مدیر انجمن
خوب وقتی توی فرمت از لیست کشویی استفاده کنی یه name داری یه value مقدار value رو میتونی توسط فرمت پست کنی.

mohan21

Member
خوب وقتی توی فرمت از لیست کشویی استفاده کنی یه name داری یه value مقدار value رو میتونی توسط فرمت پست کنی.

منوی کشویی ؟؟!

یه نگاهی به این صفحه بندازید :::

http://www.solmetra.com/en/disp.php/en_products/en_spaw/en_spaw_demo

قسمت درج تصویر رو کلیک کنید ...

یه صفحه باز میشه که با انتخاب تصویر ، تصویر انتخاب شده در ادیتور (TextArea) نمایش داده میشه ...

eliTive

Member
من دقیقا یه چیز مثل insert image Spaw editor میخوام ، که یه صفحه ی POPUP باز بشه و تصویر اونجا انتخاب بشه.
با انتخاب و پر کردن textbox مشکلی نیست با جاوا اسکریپت حله ، ولی چجوری یه text box رو از یه popup مقدار رهی کنیم؟؟؟

آخرین ویرایش:

foranyone

Well-Known Member
از طریق شی window.openner در جاوا اسکریپت میتونی به المان های صفحه ای که pop up رو باز کرده در صفحه pop up

دسترسی داشته باشی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا