ساخت Background

iman_82

New Member
سلام
Background شکل زیر رو چطوری درست کردن؟ براش یا ...؟
ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه یا آموزش بده
img.php

پیوست ها

• img.php?image=3224_back_9udt.jpg
    img.php?image=3224_back_9udt.jpg
    662.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5

alireza378

New Member
به نظرم یه سری بک گراند آبی با روشنایی متفاوت گذاشتن روی هم و بعدش تیپ لایه پایینی را به Disslove و تمام لایه های بالایی را به Overlay تغییر دادن

Narcisus

Member
یه راه ساده تر :neutral:

میتونی یه رنگ اصلی برای زمینه قرار بدی :paint:
بعد تو گرادیانتها خودت گرادیانتی با هرچندتا رنگ میخوای بسازی، مرز بینشون رو شارپ ترین حالت بذاری و وسعتشون رو تغییر بدی و بعد گزینه redial گرادیانت رو انتخاب کنی و تو لایه جدید گرادیانتت رو بکشی
برای بهتر شدن کارت میتونی گرادیانت رو توی فایلی بزرگتر از فایل اصلی کار کنی و بعد کپی کنی تو پروژت :)
بعد با transform -> distort یکم کار رو از دایره کامل خارج کنی
لایه گرادیانت رو در جای مورد نظر (که این مرکزش از کادر زده بیرون) قرار بدی و با پاک کن نرم یه جاهاییش رو پاک کنی
:rose::wink:

آخرین ویرایش:

iman_82

New Member
یه راه ساده تر :neutral:

میتونی یه رنگ اصلی برای زمینه قرار بدی :paint:
بعد تو گرادیانتها خودت گرادیانتی با هرچندتا رنگ میخوای بسازی، مرز بینشون رو شارپ ترین حالت بذاری و وسعتشون رو تغییر بدی و بعد گزینه redial گرادیانت رو انتخاب کنی و تو لایه جدید گرادیانتت رو بکشی
برای بهتر شدن کارت میتونی گرادیانت رو توی فایلی بزرگتر از فایل اصلی کار کنی و بعد کپی کنی تو پروژت :)
بعد با transform -> distort یکم کار رو از دایره کامل خارج کنی
لایه گرادیانت رو در جای مورد نظر (که این مرکزش از کادر زده بیرون) قرار بدی و با پاک کن نرم یه جاهاییش رو پاک کنی
:rose::wink:

ممنون
من خودم چند تا راه رفتم ولی به این خوبی نشده
گرادینت و Warp / فیلترهای Fibers و Motion Blur و ...
شاید تو illustrator درست شده باشه

ساده ترین راه اینه که ابتدا یک سند باز کنید و رنگ مثلا آبی رو بریزین توش ، بعد از اون با ابزار رسم مستطیل یا دایره چندین شکل با رنگهای همخوان مثلا آبی کم رنگ یا آبی نسبتا پررنگ و ... ایجاد کنید (فقط دقت کنید تنوع رنگیتون بالا باشه یعنی هم تعداد شکل ها و هم فاصله بین اونها و هم اینکه دو رنگ یکسان کنار هم نباشن) و بعد لایه هاشونو یکی کنید . بعد از مسیر
Filter > Blur > Rdial رو انتخاب کنید تا همه دایره بشن ، اگه چند بار این فیلتر رو اعمال کنید و از لایه ای که ایجاد شده کپی بگیرید و آمیختگی رنگ رو تغییر بدین (منظورم Multiply و ... هست) می تونین به این شکل برسید ، البته اینها معمولی با نرم افزارهای وکتوری طراحی میشن

جدیدترین ارسال ها

بالا