ساخت یک کد امار بازدید ولی با یک نمونه ی دیگه !

goroop

Member
اقایون محترم فکر کنم شما منظورم رو نفهمیدین

بابا شما بجایی که جواب سوال منو بدین میشینین با کاربران دیگه کل کل میکنین

اقا من یک اسکریپت میخام که اگر سیستم شما رفت داخل سایت یک شماره ثبت کنه

یعنی امار بازدید ما هستش 4
بعد اگر شما رفتین داخل سایت
امار بازدید بشه 5
اگ ر دوباره شما رفتین داخل سایت دیگه شماره ثبت نکنه
یعنی امار بازدید همون 5 بمونه و تا 24 ساعت دیگه اگر رفتین توی سایت امار بازدید بشه 6
یعنی هر سیستم برای 24 ساعت یک بار یک شماره براش ثبت میشه
یعنی شما با سیستم خودتون وارد سایت دشدید و امار بازدید شد 5
و اگر من با سیستم خودم رفتم بشه 6
واگر یکی دیگه با یک سیستم دیگه رفت بشه 7
ولی اگر این سیستم ها دوباره وارد سایت شدند دیگه امار ثبت نکنه و بمونه تا این 24 ساعت بگزره تا دوباره یک شماره دیگه برای هرسیستم ثبت کنه

حــــــــــــــــــــــــــــا لــــــــــــــــــا
فــــــــــــــهـــــــمـــــــــیــــــــدی ؟

alireza82

Well-Known Member
سلام
آقا شما یه یونیک کانتر میخواید برید تو اون سایت یه سرچ بزنید بر دارید استفاده کنید.
من که گفتم آدرس رو هم دادم
برو ببین کدوم بدردت میخوره و یونیک کانتر هست ! وگرنه وایسا تا یکی بره بگرده برات پیدا کنه بزاره من برای وقت با ارزش خودت گفتم اگر بجای این همه که صبر کردی یکی اسکریپت برات بزاره میرفتی 4 صفحه اونجا رو میگشتی تا الان 100 بار پیدا کرده بودی.
به هر حال اگر خودتون نمیرید وایستید تا هر وقت وقت کردم خودم بگردم ببینم مناسب شما چی تو اونجا هست

در ضمن من کل کل نمیکنم دارم یه سری اطلاعات میدم و یه سری اطلاعات هم از بقیه بچه ها میگیرم.
اینجا کسی اهل کل کل نیست.
موفق باشی

آخرین ویرایش:

alireza82

Well-Known Member
سلام
بفرما آخر یه کاری کردی ما این هات اسکریپت و این ور اونور کنیم
خوش باشی

پیوست ها

• silentum_counter_plus.zip
    5.9 کیلوبایت · بازدیدها: 14

.:: Ali ::.

Member
ببین دوست من ، انجمن ها جائیه واسه بحث و رد و بدل کردن اطلاعات و آموزش ، دوستان به قدر کافی شما رو راهنمائی کردن ؛ بقیه ی کار با خود شماست ، این دوستمون که می گن واست سرچ می کنم ، دارن نهایت لطف رو برای شما خرج می کنن .

طبق پست های اخیرتون باید بگم که متاسفانه انتظار شما بیش از حد ممکنه ! هیچ وقت تو انجمنی این انتظار رو نداشته باشید که دیگران کارای شخصی (!) تون رو واستون انجام بدن ، اما در مورد خواستن راهنمائی و نشون دادن راه و چاه هیچ وقت درنگ نکنید .

واژه های مناسب تری از "نفهمیدی" هم وجود دارند !

با تشکر .

alireza82

Well-Known Member
در ضمن هم بازدید یونیک رو میشمره هم بازدید کل !

آخرین ویرایش:

alireza82

Well-Known Member
راستی دوست من با توجه به مسائلی که خودت میدونی
من معذرت میخوام که تو تاپیکت شرکت کردم و از این به بعد چنین اشتباهی نمیکنم
موفق باشی

goroop

Member
ببین دوست من ، انجمن ها جائیه واسه بحث و رد و بدل کردن اطلاعات و آموزش ، دوستان به قدر کافی شما رو راهنمائی کردن ؛ بقیه ی کار با خود شماست ، این دوستمون که می گن واست سرچ می کنم ، دارن نهایت لطف رو برای شما خرج می کنن .

طبق پست های اخیرتون باید بگم که متاسفانه انتظار شما بیش از حد ممکنه ! هیچ وقت تو انجمنی این انتظار رو نداشته باشید که دیگران کارای شخصی (!) تون رو واستون انجام بدن ، اما در مورد خواستن راهنمائی و نشون دادن راه و چاه هیچ وقت درنگ نکنید .

واژه های مناسب تری از "نفهمیدی" هم وجود دارند !

با تشکر .

دوست عزیز من اگر خودم بلد بودم که این کدی که میخام اسمش چی هست که نمی امدم که مبحث درست کنم

alireza82 جان کاره مارو راه انداخت بخدا نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم

بابات لهن صحبتم هم شرمنده چون دیگه داشتم کلافه میشدم من خیلی داخل گوگل گشتم ولی متاسفانه اسم اسکریپت رو بلد نبود و دیگه چاره ایی جز فروم نداشتم

alireza82 واقعا مردی خودت رو نشون دادی
بااینکه سرت شلوغ بود کاره مردم رو راه انداختی واقعا شرمنده که مزاحم شما هم شدم واسه لهن صحبتمون شرمنده

فعلا خداحافظ

my friend

Member
البته یک نکته!
ip ها شیر نیستند بلکه IP ها در گردش هستند. امکان نداره تو یه شبکه دو سیستم در آن واحد دارای یک IP باشن و شبکه کاملا درست کار کنه!
میشه بپرسم چرا سایت هایی که IP ها رو لیمیت میکنن ، مثل rapidshare ، چرا بعضی وقت ها گیر میدن که...
کد:
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 64 minutes)
در حالی که من هیچ فایلی دانلود نمیکنم!!!
( بیشک بخواطر استفاده چند کاربر همزمان از یک IP هست.... باور میکنید که بیشتر از 1 ماه هست که از IP خودم نتونستم از رپید شیر فایل دانلود کنم؟؟؟ اما با استفاده از فیلترشکن میتونم... چون فیلترشکن از IP یه سرور برای دانلود استفاده میکنه که در 99% مواقع کسی ازش برای دانلود از رپیدشیر استفاده نمیکنه... )

alireza82

Well-Known Member
سلام
my friend عزیز
در مورد رپید شیر نمیتونم اظهار نظر کنم!چون من چنین چیزی تاحالا نداشتم!
اما در مورد IP ببن هر سیستم برای اینکه تو شبکه کار کنه نیاز به یک شناساگر داره! حالا این شناساگر تو WAN ، همون IP هست.
برخلاف IP هایی که تورنج لوکال ( LAN) استفاده میشه که رنجشون رنج IP های رایگان هست ، IP هایی که تو شبکه اینترنت استفاده میشه رایگان نیستند. هر سیستم هم برای اینکه بتونه تو شبکه کار کنه احتیاج داره که یه IP داشته باشه! در واقع این IP شما رو تو اینترنت منحصر بفرد میکنه (در اون لحظه ای که از شبکه استفاده میکنی) بنابراین هر بسته ای داده ای که برای شما میاد با توجه به پروتکل TCP/IP و IP شما به دستتون میرسه! به عبارتی اگر دو نفر در آن ئاحد از اون IP استفاده کنن شبکه از کجا بفهمه که بسته رو به کی باید تحویل بده! این لزوم یکتا بودن IP در هر لحظه از زمان بود!
اما در مورد در گردش بودن IP های اینترنتی ، شما اگر بخواید یه ISP بزنید باید هزینه ای برای IP هایی که میخواید استفاده کنید بپردازید.
به عبارت دیگه مخابران میگه آقا در لحظه به چند نفر میتونی خدمات بدی ، شما میگی مثلا 500 نفر! بعد مخابرات میگه بفرما این رنج IP مال ISP شما هزینه شم میشه فلان قدر که تا اونجا که میدونم مخابرات واسه هر IP سالیانه 50 تومن میگیره!
خوب این 500 تا IP هر وقت هر کامپیوتری که وصل میشه به اینترنت یکیش داده میشه به اون حالا به هر طریقی! و تو اون لحظه این IP مشغول و دیگه به کس دیگه ای داده نمیشه! حالا شما که از شبکه میری بیرون این IP تو جدول IP های روتر اون ISP خالی میشه و داده میشه به یه سیستمی که جدید میاد!
به عبارتی iP میچرخه!
این فقط دلیلی بود برای اینکه بگم IP ها در چرخش هست و البته همون مشکلات رو ممکنه بوجود بیاره. اما بیشترین کسایی که تو این موارد فقل IP ضرر میکنن کسایی هستن که تو منزل یا محل کار LAN دارن. به عبارتی یکی از سیستم ها وصل میشه به شبکه و بقیه از اون برای خدمات اینترنت استفاده مکنن که خوب وقتی مثلا تو یه شبکه ای 10 تا کامپیوتر داشته باشیم و همشون بخوان یه کاری رو انجام بدن با قفل IP یکیشون موفق به انجام و 9 نفر دیگه ضایع میشن.
ولی در کل:
هر کدوم از اون موارد که گفتم مشکلات خاص خودشون رو دارن

بازم میگم درمورد رپید نمیتونم صحبت کنم اما ممکنه نفر قبلی ای که IP بهش داده شده تا دلت بخواد کار کشیده باشه و این دلیل اش بوده باشه! حالا این امکان هست مطمئن نیستم.
به هر حال استفاده مشترک بله اما همزمان نه
موفق باشی

my friend

Member
از توضیحت ممنونم.

اما رپید شیر میزان دانلود رو رئال تایم چک میکنه... ( چجوریشو باید از کسایی که perl بلدند بپرسی! )
یعنی شما اگه یه فایل 10 مگی رو دانلود کنی ، تا وقتی که اون فایل از روی سرور رپید شیر در حال دانلود هست نمیتونی فایل دیگه ای رو دانلود کنی ، مگر اینکه اون دانلود قبلی رو کنسل کنی.

اما با این توضیحات شما میشه فهمید که وقتی به اینترنت متصل میشم مثلا آی پی 127.0.0.1 رو به من میدن ، همچنین فقط من دارم از این IP در زمان حال استفاده میکنم...
اما از رپیدشیر نمیتونم دانلود کنم...

همچنین یه بار با رفیقم همزمان با استفاده از یک ISP مشخص به اینترنت وصل شدیم ، بعد با یه فایل PHP که روی یه سرور آپلود کرده بودم IP هر دو تامون رو بدست آوردم... یکی بود!
اونموقع بود که فهمیدم هیچ وقت نباید به IP اعتماد کنم... مگه اینکه بخوام سایتی مثل Rapid Share بسازم که استفاده از این روش برام سود داشته باشه!!!

alireza82

Well-Known Member
از توضیحت ممنونم.
همچنین یه بار با رفیقم همزمان با استفاده از یک ISP مشخص به اینترنت وصل شدیم ، بعد با یه فایل PHP که روی یه سرور آپلود کرده بودم IP هر دو تامون رو بدست آوردم... یکی بود!
اونموقع بود که فهمیدم هیچ وقت نباید به IP اعتماد کنم... مگه اینکه بخوام سایتی مثل Rapid Share بسازم که استفاده از این روش برام سود داشته باشه!!!

سلام
ببیم myfrind عزیز باور کن این چیزی که داری میگی روی اینترنت با یه IP برای من هزم نشدنیه! اشتباه نکن منظورم این نیست که شما اشتباه میکنی!
ولی مطمئنی درست کار کردی و درست امتحان کردید!
اصلا خودت امتحان کن! یه بار دوتا کامپیوتر رو باهم شبکه کن به یکیشون بده 192.168.10.1 مثلا به اون یکی 192.168.10.2 میبینی که خیلی خوب با رفتن به run و تایپ
کد:
\\192.168.10.1
or 
\\192.168.10.2
به راحتی کار هات رو انجام میدی ولی حالا هر دو IP رو مثل هم بده دو حالت پیش میاد یا هر کامپیوتر فقط خودش رو میشناسه یا یه ارور بهت میده که این iP برای یه کارت شبکه دیگه ست شده ! (بسته به سیستم عامل)
به هر حال بحث جالبی بود تو این تاپیک ازت ممنونم
خوش باشی و موفق
خدانگهدار

my friend

Member
شما هم باور کن که این حرف من غیر ممکن نیست...
هر دو تا Ip خودم و دوستم رو چک کردم و تو Db ذخیره کردم ، وقتی خوندمش هردوتا یکی بودن!

بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم...

چون نه من میتونم شما رو قانع کنم و نه شما میتونید منو قانع کنید!
فقط تو چیزی که هر دو توافق داریم اینه که به IP نمیشه اعتماد کرد...

alireza82

Well-Known Member
آره یه نقطه مشترک داریم
باشه حق با شماست ادامه نمیدیم
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا