ساخت یک هاست برای سایت

سلام خدمت همه ... یه کامپیوتر دارم که میخوام هاسته سایتم کنم ... کامل و ساده برام توضیح بدین باید چیکار کنم...

iranaca

New Member
شما باید ویندوز سرور رو سیستمت نصب کن Windows Server 2008 بعدش سایتی که دامین رو خریدی رو آی پی سیستمت ست میکنی باید آی پی شما Dedicated باشه حتما ... از جایی که اینترنت میگیری بپرس.... بعد با IIS و Dns Server تنظیماتت رو دامینی که ثبت کردی میزاری و سایت رو بالا میاری.... به صورت خیلی کلی گفتم دوستم...

موفق باشی

آخرین ویرایش:
راحتش اینه که دوست عزیز میتونی از wamp server استفاده کنید برای لوکالت ولی اصلش استفاده از IIS هست ولی باید یک آیپی اختصاصی برای کامپیوترت بگیری و تنظیمات dns و active directory و ... به زودی سایت من برای آموزش کامل مدیریت سرور رو راه اندازی میکنم و در خدمت شما دوستان هستم

amani69

New Member
این کار شما اصلا صرفه اقتصادی نداره. چون حداقلش اینه شما باید همیشه اینترنت نامحدود داشته باشی بدون قطعی . یه ups بخری برای کیست که هیچوقت خاموش نشه و خیلی مشکلات دیگه. حتی لازم میشه از دو شرکت اینترنت بخری که اگه یکی قطع شد اونیکی وصل باشه.

این کار خوبه ولی موقعی خوبه که سیستم شما شبکه باشه و چنئ تا سیستم با هم شبکه باشند بعد وقتی آیپی شما رو تو مرورگر بزنند سایت شما بالا بیاد
شما ابتدا باید iis رو راه انئتزی کنید تا بتونید به عنوان وب سر.ر استفاده کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا