ساخت یک لوگو برای دندان پزشکی

majid-e

Member
سلام من برای سایتم که در زیمنه دندان پزشکی بوده و در ان مطالب و اموزش های در مورد دندان پزشکی بودهو همچینن دو کتاب تالیف شده ی خودم را در ان برای دانلود و مطالعه در سایت قرار دادم از دوستان چیره دست درخ.است دارم در صورت امکان این لوگو را برای من طراحی کنند مننون می شم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اسم سایتتون چیه دوست عزیز؟

majid-e

Member
اگه امکان دراه متن زیر باشه :
دکتر ابراهیم دوستی
مولف کتب پزشکی
دنیای سلامت

شامل موارد بالا باشه ممنون میشم
سایت من در زمینه دندانپزشکی میباشد که دو کتاب خود را که تالیف کردم بصورت رایگان برای دانلود مطالعه قرار دادم حالا اگه شما خواستید به نظر خودتون مطلبی هم اضافه کنیئ ممنون می شم

آخرین ویرایش:

majid-e

Member
دوست گرامی من به سایت شما رفتم ولی شما اگه برای من می توانید رایگان طراحی کنید بسم ا... :wink:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقای sajedolyaie قرار دادن لینک سایت یا وبلاگ شخصی تو فروم ممنوعه. لطفا تکرار نکنید. شما هم اگر قصد کمک کردن دارید لطف کنید همینجا اینکار رو انجام بدید.

آقای مجید معمولا تو لوگو یه اسم مشخص قرار داده میشه. مثلا اسم سایت. بعد این همه موردی که شما گفتی برای یه لوگو یکمی زیاده.

majid-e

Member
اول ممنون ازشما به خاطر توجه شما بله حق باشما هست در رابطه با زیاد بودن کارکتر ...
من نمی خواهم که اسم سایت رو در لوگو قرار بدم و شما اگه می خواهید می توانید همان متن دنیای سلامت را قرار بدین ممنون می شم دیگه خودتون بقیه موارد رو استاد هستید ...

majid-e

Member
این هم ادم هنرمند یعنی یک نیست برای ما یک لوگو طراحی کنه یا اینکه خدایی نکرده ...

جدیدترین ارسال ها

بالا