ساخت چمن با حجم کم

salman safavi

New Member
با سلام
دوستان من یه ویلا طراحی کردم حالا رسیدم به قسمت محوطش و چمن درست کردم بعد به ویری اکسپورت مش تبدیلش کردم یه کم که چمن زیاد میشهحجم کار میره بالا و سرعت سیستم میاد پایین و نمیشه باهاش کار کرد بعد این کارو با آی تو سافتوور این کارو کردم با اونم به همین مشکل خوردم.
کسی از شما دوستان میتونه کمکم کنه که چظور یه چمن با حجم خیلی کم و با کیفیت بالا بسازم؟؟
ممنون میشم.

meysam arch

Active Member
یعنی چمن هات چند مگابایت به حجم فایل اضافه میکنه ؟
حجم کل فایل مکس بدون چمن چند مگ شده؟
با پلاگین اتوگراس امتحان کردی ؟
یا یه وایرفریم از اون مدل چمنی که ساختی عکس بزار ببینیم پلیگان هاش در چه حد شلوغه مگه ؟!
اگه متریال چمن رو خودت ساختی شاید هم بامپ و رفلکت و تنظیماتش رو خاموش کنی یا کم کنی بهتر بشه .
با پلاگین اسکاتر هم خیلی سنگین میشه ؟
آموزش ساخت چمن هست به صورت ویدئو کم حجم ...

salman safavi

New Member
یعنی چمن هات چند مگابایت به حجم فایل اضافه میکنه ؟
حجم کل فایل مکس بدون چمن چند مگ شده؟
با پلاگین اتوگراس امتحان کردی ؟
یا یه وایرفریم از اون مدل چمنی که ساختی عکس بزار ببینیم پلیگان هاش در چه حد شلوغه مگه ؟!
اگه متریال چمن رو خودت ساختی شاید هم بامپ و رفلکت و تنظیماتش رو خاموش کنی یا کم کنی بهتر بشه .
با پلاگین اسکاتر هم خیلی سنگین میشه ؟
آموزش ساخت چمن هست به صورت ویدئو کم حجم ...

سلام
حجمش بدون چمن حدود 20 مگ با چمن میشه 100 مگ چمن رو مدل کردم و تکسچر دادم بهش بعد از قسمت نواز ابزار یه گزینه هست به اسم ابجکت پویینت از اون استفاده کردم که اینقد زیاد شد.
دیگه پاکش کردم و از اتوگریس استفاده کردم بهتر شد اما اتوگریس تنیجه زیاد مطلوبی نمیده ولی باهمون انجامش دادم مرسی بابت جوابتون دوست عزیز.

جدیدترین ارسال ها

بالا