ساخت پاراگراف فلش در برنامه Adobe Flash cs5

kian100

New Member
سلام. من میخوام یه پاراگراف توی برنامه فلش یه پاراگراف ایجاد کنم که یه اسکرول داشته باشه برای حرکت در بین سطرها داشته باشه یعنی مثل شکل زیر
535441.jpg

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
شما باید از کامپوننت های scroll یا scrollpane استفاده کنید.
همین طور برای فارسی نویسی، می توانید از دو روش استفاده کنید :
1) استفاده از برنامه هایی مثل شتاب فارسی نگار، مریم و ... ( AS2 )
2) استفاده از خوده موتور فارسی فلش که گزینه TLF TEXT نام دارد ( AS3 )

در صورت جستجو در انجمن، نمونه هایی از scrollpane و ... را می توانید پیدا کنید.

موفق باشید و سربلند

kian100

New Member
سلام. گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. میتونید کمی بیشتر راهنمایی کنید یا یه نمونه بذارید. چون من خیلی مبتدی هستم و فقط برای همین یه مورد میخوام با فلش کار کنم

Security9776

Active Member
سلام. گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. میتونید کمی بیشتر راهنمایی کنید یا یه نمونه بذارید. چون من خیلی مبتدی هستم و فقط برای همین یه مورد میخوام با فلش کار کنم
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
تو همین هفته گذشته یک نمونش رو گذاشته بودم. فکر کنم خوب نگشتید.
به هر ترتیب، یه نمونه براتون درست کردم که دقیقا محیط رو ببینید.
امیدوارم این مشکلتون حل بشه و بیشتر از فلش یاد بگیرید.

موفق باشید و سربلند

پیوست ها

• Sample-Scroll.rar
    52.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9

kian100

New Member
فوق العاده مفید بود. تشکر از کمکتون. یه سوال دیگه اگه امکانش هست بخوام فلش(felesh) های بالا و پایین و خود نوار اسکشول رو عوض کنم هم خود نشاگر اسکرول رو؟ دوم اینکه چطوری میتونم توی این فایل متن و عکس رو یه جا داشته باشم در واقع من میخوام یه فایل متنی که هم متن هستش و هم عکس رو اینجا کپی کنم.

آخرین ویرایش:

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزيز، ببخشيد كه دير جواب مي دم.
در مورد ويرايش اين اسكرول بايد از طريق لايبرري اقدام كني. اونجا مووي كليپ ها مشخص هستند و مي توني ويرايششون كني، يا حتي قالبي جديد طراحي كني براش با كمي دستكازي كدها.
سوال دوم هم مشخص هست، اين كامپوننت يك مووي كليپ رو اسكرول مي كنه، شما مي توني داخل مووي كليپت انواع متون ، عكس فيلم و ... رو داشته باشي

موفق باشيد و سربلند

جدیدترین ارسال ها

بالا