ساخت وطراحي كامل قالب

:neutral:سلام خدمت اعضاي زحمت كش فروم
اينجا رو از صفر شروع كنيد يعني اول كه فتوشاپ رو باز مي كنيم تا اونجا كه فرونت پيج يا هرجي ديگه رو كه مي بنديم...
انشا الله كه همه خوب ياد بدن و خوب ياد بگيرند
فرزاد:wink:
ضمنا دوستان عزيز فقط آموزش به روش مرحله ب مرحله باشه...

آخرین ویرایش:

vilfered

Member
طراحی وب 2 تا قضیه داره . اول اینکه بتونی قضیه رو از نظر ساختاری درک کنی و بفهمی .
- یعنی پیاده سازی طرح بر روی محیط وب یا html کردن طرح .

دوم اینکه هرچیزی که بهش نیاز داری بری خودت یادت بگیری .
- مثلا یه مـنو می بینی ، میخوای تو هم مثل اونو بسازی .

به نظرم دومی رو میشه از طریق نوشته یاد داد . مثل تمام سایت هایی که آموزش میدن .
ولی اولی رو خود من اگه به صورت ویدئویی ندیده بودم ، شاید هیچ وقت درست نمی فهمیدمش .

vilfered

Member
خيلي ممنون از راهنماييت ولي اگه مي شه يه ويديو يا از اينجور چيزا رو معرفي كن تا ما هم بفهميم:rose:
پیدا کردن این ویدئو ها خیلی سخت نیست ... خودت باید بری دنبالش ..
( واسش دلیل دارم )

یه مساله دیگه هم اینه که من واقعا کسی رو به یادگیری طراحی وب ترغیب نمی کنم . چون تهش هیچی نیست .
( این نظر منه )

aghahamidgol2

Active Member
پیدا کردن این ویدئو ها خیلی سخت نیست ... خودت باید بری دنبالش ..
( واسش دلیل دارم )

یه مساله دیگه هم اینه که من واقعا کسی رو به یادگیری طراحی وب ترغیب نمی کنم . چون تهش هیچی نیست .
( این نظر منه )

خیلی کلی بود !! طراح وبی که فقط بلد دزدی کنه و کپی پست کنه با کسی که شغل اصلیش هست و داره زندگیشو می گذرونه فرق داره
فکر کنم نمی شه اینقدر کلی در مورد این شغل صحبت کرد

Darkknight

Member
در مورد طراحی وبسایت و ...که توی اینترنت خصوصا مجید آنلاین فراوون هست
حرفه ی طراحی سایت هم اگر ایده از خودتون باشه مثل یک شغل پر درآمد و اصلی هست
مثلا من بعضی ها رو می شناسم که برای طراحی وبسایت های شرکت ها از 5 هزار دلار ( 5 میلیون ) تا ...پول می گیرن ! ( البته خارجی )
بعضی ها هم برای ریپ کردن قالب 5 هزار تومن یا 5 دلار می گیرن ! ( داخلی )

به هر حال یک لینک مفید برای اموزش طراحی سایت :
http://www.photoshopsupport.com/tutorials/jennifer/web-template.html

آخه این چه سبکه کمک کردنه آدمای ناجور
گفتم از صفر مرحله به مرحله باشه نه اینکه بیاین پترات بگینو برین خوبه منم بیام و بخش فوتوشاپو ول کنم ؟
اسممو تو اینترنت سرچ کنین تا بفهمین من رتبم تو فوتوشاپ چنده تا حالا هم 196 تا آموزش که میانگینشون میشه 4.6 ستاره ریختم تو سایت فوتو یانگپوکر اما اینقد خوخواه نیستم اون وقت شما!!!!!!!!
:snap:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست عزیز، قراردادن ویدو و نمونه که نقض کپی رایت باشد؛ در انجمن مجاز نیست و ارتباطی به کم کاری کاربران ندارد.
پاینده باشید

farsicom

Member
من یک طراح وب سایت هستم. همونطور که معلمی شغل پردرآمدی نیست . این شغل هم شاید پر در آمد نباشه ولی من خیلی دوستش دارم.

mirsalehi

Member
من یه پیشنهاد دارم برات
اگه با تکست حال نمی کنی و مدیا می خوای برو سراغ سی دی های آموزش اچ تی ام ال و بعئ سی اس اس و الی آخر
من خودم با همین سی دی ها شروع کردم
اما بهت بگم در مجمموع طراحی وب در ابتدا برعکس کار گرافیک که بیشتر خلاقیت می خواد، پشتکار زیادی می طلبه. باید حوصله کنی. جستجو کنی و بخونی.
با یه تاپیک نمیشه
اما اگه تکست خواستی فک کنم چند تا سایت و چند تا پی دی اف بشناسم. خواستی بگو بذارم. خودت هم تو نت بگردی خیلی پیدا می کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا