ساخت نماد مقایسه دو عکس

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
تصور کنید که ما یه سایت مدل لباس داریم. می خواهیم 2 مدل مختلف لباس رو، در یک عکسی که حداکثر طول آن 160px و ارتفاع دلخواه هست مقایسه کنیم.(بطوری که مناسب برای این سایت باشد) می خواهیم نمادی برای مقایسه، بین دو عکس داشته باشیم. من دو عکس رو با یک خط صورتی از هم جدا کردم. لطفا یک نمادی برای مقایسه ساخته، و در نمونه قرار دهید.
با سپاس فراوان، از راهنمایی شما

پیوست ها

• compare.jpg
    compare.jpg
    3.9 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Erfan

Active Member
خب راه های فراوانی وجود داره برای این کار، ساده ترین راه این است که با ابزار شیپ دو تا مربع مستطیل رسم کنید و هر کدام رو به یک عکس اختصاص بدهید.

00002111.jpg

روش دیگه ای هم که وجود داره که یه لایه جدید ایجاد کنید و اون رو رنگ آمیزی کنید و آن را به دو یا چند قسمت مساوی تقسیم کنید.
:rose:

Erfan

Active Member
خب راه های فراوانی وجود داره برای این کار، ساده ترین راه این است که با ابزار شیپ دو تا مربع مستطیل رسم کنید و هر کدام رو به یک عکس اختصاص بدهید.

00002111.jpg

روش دیگه ای هم که وجود داره که یه لایه جدید ایجاد کنید و اون رو رنگ آمیزی کنید و آن را به دو یا چند قسمت مساوی تقسیم کنید.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
متشکرم عرفان جان
این طرحی رو که شما زدید، تصور می کنم بیشترین استفاده آن برای زمانی هست که ما برای ابعاد 2 عکس، در محدودیت نباشیم. اما برای زمانی که مجموع طول 2 عکس، 160px باشه، دچار مشکل میشیم.
بیشتر نظرم این بود که با توجه به نمونه عکس زیر، مثلا یه همچین نماد هایی را بین دو عکس قرار بدیم.
aks_icons_design_suggested_samples_for_icon.jpg

Erfan

Active Member
راستش رو بخوای الان متوجه منظور شما نشدم، خب این تصویری که شما گذاشتید یک پریویو از یک پک آیکون هست.
برای ساختن همچین چیزی یک صفحه ایجاد میکنید چنتا از آیکون ها را با سایز بزرگ و معمولی خودشون قرار میدهید و بقیه رو به نسبتاً با رعایت کردن یک فاصله خوب با سایز کوچیک میذارید.

دقیقاً الان مشکل کجاست ؟

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
عرفان جان، منظورم این هست که :
به عکس ضمیمه شده توجه کنید، مثلا اون فلش های سبز رنگ؛ نماد مقایسه 2 عکس با هم هست.
می خواهم یه نمادی باشه به جای اون عکس فلش، که این نکته رو تو ذهن مخاطب ایجاد کنه که 2 عکس دارند با هم مقایسه میشند

پیوست ها

• compare2.jpg
    compare2.jpg
    3.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3

Erfan

Active Member
آهان، اگر منظورتون نماد فلش هست که فایل های وکتور زیادی در این زمینه وجود داره که میتونه این عمل رو انجام بده.

در فایلهام جستجویی میکنم و نتیجه رو میذارم همینجا.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
متشکرم عرفان جان، عالی بود
منظور من صرفا فلش نیست، می تونه هر نمادی باشه که نشانه مقایسه 2 عکس باشه.
به نظر شما، فلش خود در میاد؟

Erfan

Active Member
معمولاً رواج ترین ابزار همین فلش هست، از ابزار زوم هم دیدم که استفاده میکنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا