ساخت نرم افزارچندرسانه ای(flash(

taghdir

New Member
سلام .خدمت همه ی دوستان .
من یه پروژه مالتی مدیا دارم که میخوام اونو با فلش بسازم .یه چیزیایی بلدم اما کد نویسی نه .پروژه م اینجوریه که:
1-تو صفحه اول یه اینترو داشته باشم که وارد بشه .اینو بلدم با افترافکت بسازم اما نمیدونم چه جوری یه باتون بزارمکه وارد برنامه بشه نه اینکه کاربر صبر کنه تا تمموم بشه .

2-تو صفحه دوم 3 تا باتون دارم که هر کدوم وارد صفحه ای جدا میشه .حالا مسایل اصلیمو میگم اول اینکه: وقتی موس میره رو باتون یه عکسی در کنار صفحه نشون بدهو یه تغییری در خود باتون ایجاد بشه مثلا باتون کمرنگ بشه یا ... (اینو بلد نیستم .کدش جایی هست و نحوه ی اضافه کردنش)

دوم اینکه تو این صفحه میخوام بکگراندم یکم متحرک باشه مثلا از بالاش ابری رد بشه .اینو باید با همون خوده فلش بسازم درسته؟.با موشن تویی و ...

سوم و خیلی مهم اینه که آیا باید برای هر صفحه م یک scene بسازم ؟یعنی هر باتونی که میزنم میره صفه بعد یه سکانس جدید ایجاد کنم ؟پ

چهارم و خیلی خیلی مهم اینه که چطور به خود صفحه که میره بعد افکت بدم مثلا نمیخوام یدفه صفحه بعد بیاد یه افکتی یه تغییری تو صفحه ایجاد بشه ،مثلا صفحه ورق بخوره یا مثلا بچرخه یا ...
تویه صفحه هم میخوام منو داشته باشم که آبشاری باشه و یک اسکرول بار برای قرار دادن متن.
ممنون میشم کمکم کنید خیلی نیاز دارم و پروژه های زیادی رو دیدم اما نمیدونم چطور بسازم و اینکه نمیدونم پروژه های اماده رو چطور باید تغییر بدم.

اگهخ منبع برای یادگیری اعم از فیلم و عکس و هرچی دارید بهم بدید .ترو خدا .ممنون

fafa_fafaie

New Member
سلام میتونین از سورس های اماده که توی اینترنته استفاده کنین
باتن ساختن مراحلی داره و منوی آبشاری و همه اینها کارهایی نیست که تو چند خط بشه آموزش داد بهترین کاراینه که شما این چیزها رو دانلود کنین و بعد مجموعشو کنار هم بیارین
خیلی تو اینترنت زیاده
شما میتونی با کی وردی مثل
download flash button
downlod flash source
free flash source
و ... به همه اینها برسی
بطور کل ساخت دکمه را سرچ کنین خیلی راحته آموزشی زیاد تو نت هست بقیهچیزهایی هم که میخواهیدو دانلودکنین

taghdir

New Member
سلام.
خیلی ممنون fafa_fafaie عزیز اما من دو تا سوال دیگه دارم
1- اینه که چطور وقتی به یه صفحه که میره بتونم افکت بدم مثلا نمیخوام یدفه صفحه بعد بیاد یه افکتی یه تغییری تو صفحه ایجاد بشه ،مثلا صفحه ورق بخوره یا مثلا بچرخه یا ... دقیق تر بگم اینه که وقتی دکمه ای رو زدم صفحه جدید با افکتی ظاهر بشه.
مثلا ببینید وقتی رو دکمه ای کلیک میکنم این جور باز بشه البته اسلایدشو نباشه.http://www.ajaxshake.com/demo/EN/809/f29ebe6a/3d-flash-photo-gallery-for-free-cu3ox.html

2- من چطور میتونم چند تا فریم خاص رو لوپ بدم؟ یعنی چند تا فریم که میخوام هی تکرار بشن با توجه به اینکه اختلالی تو لایه های دیگه ایجاد نکنه ؟اگه میشه کدشو بهم میگید .(من یه ترنج (دایره)دارم که تو بکگراندم میچرخه در اواسط کار میخوام یه پروانه بیاد چند جا تو صفحه بره و بچرخه بعد یه جا بشینه و تا آخر همینجور بال بزنه همین .)
با سپاس

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا