ساخت منو با پلاگین

سلام
من یه نرم افزار به اسم Menu macker دارم که برای من منو میسازه و کد ها رو به من میده میخوام با استفاده از plug in منو در بیلدر بسارم. چطور باید اینکار رو کنم؟روی object روفتم پلاگین هم انتخاب کردم روی صفحه کشیدم small plugin هم انتخاب کردم اما دیگه بقیشو بلد نیستم نمیدونم کد رو که از برنامه Menu macker گرفتم باید کجا بذارم یا چه تنظیماتی انجام بدهم/
و میخوام منو رو هم طراحی کنم چگونه این کارو کنم؟ ابا با نرم افزار ایی میشه دکمه های منو رو طراحی کرد؟ یه نرم افاز برای این کار هم دارم . اما نمیدونم چط.ر باید دکمه ها رو در بیلدر بیارم.
لطفا به سوالات من پاسخ بدید.
1- من کدی که از برنامه گرفتم کجای پلاگین بذارم؟
2 بعد از اینکه کد رو در برنامه گذاشتم چطور منو طراحی کنم؟
3 ایا میشه دکمه های منو رو از برنامه ای دیگه اورد؟ چگونه؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
دوست عزیز به این نمونه نگاه کنید میفهمید کد ها باید کجا کپی بشن درضمن وقتی شما با اون برنامه منو رو طراحی میکنی و اون کد ها رو بهت میده شما اگه توی پروژه کپی کنی و پلاگین رو هم وارد پروژت کنی منو ها خودکار ساخته میشن و نیازی هم نیست دستی چیزی بسازید

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=179020

آقا محمود من اصلا نمی دونم باید با پلاگین چه کنم؟
این فایلی که شما دادید رو الان چه کنم؟
بعد هم من میخوام منو هام زیبا طراحی بشه با رنگ و انداز دلخواهم باید چه کنم؟
میشه ساختن قدم به قدم یه منو رو بهم بگید؟ هرچند که میدونم زحمت بسار زیبادی براتون داره اما هرچه تو نت سرچ کردم چیزی نفهمیدم.بهم بگید پلاگین رو کجا بذارم و تو صفح بیلدر چه کنم که منو ها بیاد مرسی

اقا محمود من می خوام منو از بالا نباشه میخوام وسط صفحه 4 تا دکمه زیر هم باشه که رو هر کدوم کلیک کنم چندتا زیر مجموعه داشته باشه.
مثلا دکمه شیراز اصفهان تهران تبریز بعد رو هر دکمه که کلیک کنم کنارش یه ززیر منو بازشه که مکان های تفریحی رو نوشته باشه. نمیدونم تونستم منظورمو برسونم؟

silvercover

کاربر متخصص
اقا محمود من می خوام منو از بالا نباشه میخوام وسط صفحه 4 تا دکمه زیر هم باشه که رو هر کدوم کلیک کنم چندتا زیر مجموعه داشته باشه.
مثلا دکمه شیراز اصفهان تهران تبریز بعد رو هر دکمه که کلیک کنم کنارش یه ززیر منو بازشه که مکان های تفریحی رو نوشته باشه. نمیدونم تونستم منظورمو برسونم؟

مگه این رو نمیخاستی شما؟
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1211188&postcount=6

نه
من میخوام چند تا دکمه زیر هم باشه رو هر دکمه که بزنم یه منو جلوش باز بشه.
اونو چطور بسازم؟
و بعد بهم بگید این فایلی که برام فرستادید رو چطور ساختید؟ object گروپ رو از کجا اوردید؟

بعد هم برای اموزش خودم بهم بگید وقتی پلاگین رو میاریم چطور طراحیش کنم تو صفحه؟ من پلاگین رو اوردم اما طراحیشو اصلا بلد نیستم.

اقای سیلور من اینو میخوام وقتی روی شیراز کلیک کنم یه موس رو روش قرار بدم یه منو به ضورت عمودی یا همون زیر من جلوش باز بشه و مثلا اثار تاریخی رو توش نوشته باشه

پیوست ها

• Media1.rar
    443 بایت · بازدیدها: 38
ادغام سه پست

دقیقا بله
یادم بدید خواهش میکنم یاز دارم برای کارم اینده کاریم بستگی به ساختن این سی دی داره.و چون اطلاعات محرمانس و باید بین سازمتن بمونه نمی تونم به صورت مستقیم از کسی کمک بگیرم و یا بدم برام دست کنن

در ضمن ظاهرش هم برام مهمه مسخوام باتون ها زیبا طراحی شن .
اگه کمکم کنید ممنون میشم.

دقیقا بله من این رو میخوام خواهش میکنم کمکم کنید

ali.2

Active Member
این هم ببین. البته ظاهرش قشنگ نیست. برای اینکه بخاید ظاهرش خوب باشه باید با ابزار های گرافیکی طراحی کنید و به جای دکمه هم از Hotspot استفاده کنید. در آخر هم وقتی که میخواهید تصویری رو از صفحه محیط کاری به بیرون ببرید باید Hotspot های مربوط به اون رو هم به بیرون صفحه ببرید تا مزاحمت ایجاد نکنند. ممکه روی اشیا دیگه بیفتند

پیوست ها

• menu.rar
    928 بایت · بازدیدها: 49

amir911

New Member
سلام
دوستان ما مبتدي هستيم و چشمون به دستاي تواناي شماست

لطفا توضيح دهيد ما چگونه در بيلدر منوي آبشاري بسازيم و منوها رو به فيلم و صوت و غيره لينك بدهيم

جدیدترین ارسال ها

بالا