ساخت قالب وبلاگ

ROOD22

New Member
با عرض سلام وادب خدمت دوستان بنده میخوام شروع کنم به ساخت قالب وبلاگ اما نه این که قالبای دیگه رو بگیرم و ویرایش کنم یعنی به قولی ویراستاری نمیخوام میخوام قالب خودم بسازم از دوستانی که تو این ضمینه تخصص دارن میخوام که بیان و شرع کنن تا این تاپیک هم برای من کمکی بشه و هم هرکی که نمیدونه و میخواد شروع کنه بتونه یاد بگیره
میخوام بدونم از ابتدا چیکار باید بکنم طبق نوشتهای تو سایت با فرونت پیج نمیشه پس باید چیکار کرد و چطوری باید شروع کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

street design

Active Member
سلام
کی گفته با فرانت پیج نمیشه!؟
قالب وبلاگ ساختن کاری نداره
کافیه شما یه نمونه قالب داشته باشید
و بتونید کدهای مخصوص هر بخش رو کپی ، پیست کنید

vitonweb

Member
با هر چیزی میشه حتی همین note pad واسه این که قالب های شیک و تمیز بنی باید css یاد بگیری + html تو یه هفته میشه یاد گرفت آسونه

sheisebaboo

Active Member
سلام

پایه همه ی قالب ها ، html و css است... شما اگر این دورو بلد باشین، ساخت قالب وبلاگ آسونه

با تشکر

ROOD22

New Member
ممنون دوستان از لطفتون خوب در مرحله اول بگم که من گفتم نمیخوام ویراستاری کنم پس جناب استریت اون روش شما خط میخوره من میخوام با استفاده از برنامه ای مثل همون فرانت پیج یا دریم ویور خودم همون کدا رو ایجاد کنم اونم با استفاده از منو اسپلیت حالا برای شروع بگید چیکار کنم با تشکر.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

street design

Active Member
ببینید...
شما باید قالب رو بسازید با دانشی که دارید
مثل اچ تی ام ال و سی اس اس به وسیله برنامه فرانت پیج و هر چیزه دیگه
بعد باید یه قالب نمونه داشته باشید کدهای مربوط به هر بخش رو کپی کنید
منظوره من از کد اینه که:
مثلا هر سیستم وبلاگدهی برای بخش نظرسنجی کد خاصی در نظر گرفته که شما باید این کد رو بلد باشید و در بلوک خودش قرار بدید
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

ROOD22

New Member
ممنون استریت جان پس من باید برم مثلا از خود بلاگفا کدای قالباشو بر دارم و روش کار کنم تا بیاد دستم البته اگه درست فهمیده باشم؟؟؟؟

ROOD22

New Member
استریت شما از جاوا اسکریپت و ویرایش کدای جاوا اسکریپت مثل کد آهنگ یا کد موس سر در میاری دادا
میخوام اگه به مشکلی خوردم همینجا بگم تا کمکم کنید؟؟؟؟
آخه من اومدم یه کد آهنگو ویرایش کردم برا خودم ولی با مرور گر موزیلا اجرا نمیشه با اکسپلورر اجرا میشه
در صورتی که کد اصلی با هر دوتا مثل هم اجرا میشه لطفا اگر امکانش هست راهنمای کنید؟؟؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا