ساخت فرم و ارسال مشخصات به ایمیل

Tee7

Member
سلام . خسته نباشید .

ببخشید من یک فرم می خواهم که طرف مشخصات خود را وارد کند و سپس یک قسمت برای آپلود عکس داشته باشد .

نمی دونم میشه کد امنیتی گزاشت یا خیر ؟ بعد بر روی ارسال که کلیک می کند به صفحه ای برود و تائیدیه آن نمایش داده گردد .

سپس تمام مشخصات به E-mail ارسال گردد .

اگر ممکن است راهنمایی کنید - با تشکر :rose:

Masoud1365

مدیر انجمن
کد امنیتی هم میشه گذاشت . اگر سرچ کنید بیش از 1000000000 تا کد آماده در این زمینه موجود هست . :wink:

Tee7

Member
راستش من گشتم . سرچ کردم -- همش فقط دارای نام و نام خانوادگی است و تمام .

من می خواهم ثبت نام اینترنتی درسست کنم . این کار رو می کنم اما ( به پائین توجه کنید .
رای ارسال ایمیل روش های مختلفی وجود دارد
راحت ترین کار استفاده از خود front page است البته باید حتما چک نمایید که host مورد نظر شما از front page extension پشتیبانی می کند برای این کار می توانید از منوی insert فرمی را ایجاد نمایید و فیلدهای مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس با استفاده از form properties بخش send to آدرس ایمیل خود را وارد کنید

email.jpg

و حتی از بخش advanced آن می توانید subject آن رو مشخص نمایید :

email2.jpg

البته یادتان نرود اگز front page extension رو پشتیبانی نکند این تنظیمات کار نمی کند .

سلام . دوست عزیز من صفحه رو با فرات پیج می سازم - در هاست آپلود می کنم اما وقتی بر روی ساب میت کلیک می کنم - یک صفحه 404 برام باز می شود و هیچ میلی ارسال نمی گردد.

همین مشکل برای من هم است . چه کنم !؟!؟

Tee7

Member
ممنوم . اگر از زبان فارسی ساپورت کنه بسیار خوب می شود.

ولی حالا در کل با برنامه فرانت پیج نمیشه ساخت !؟

آخرین ویرایش:

Masoud1365

مدیر انجمن
ممنوم . اگر از زبان فارسی ساپورت کنه بسیار خوب می شود.

ولی حالا در کل با برنامه فرانت پیج نمیشه ساخت !؟

با فرانت پیج هم میشه اگر یکمی php بلد باشی فرم رو با front page درست کن و در قسمت action آدرس فایل php که اطلاعات رو واست ایمیل میکنه رو بده حله :wink:

Tee7

Member
ممنونم . آقا می تونید یک آموزش کوتاه و مرحله ای بدهید . چون من اصلا منظورتون رو متوجه نشدم . با تشکر

Tee7

Member
سلام . اول از همه یک عذر خواهی بدهکارم به خاطر زدن تاپیک در مکان نا مناسب .

می خواستم بدونم که من چگونه می تونم یک فرم رو طراحی کنم که به یک mysql متصبل باشد -- چون هنگام sort کردن نام و مشخصات و ... راحت تر هستم . با تشکر

Tee7

Member
سلام . دوست عزیزم Masoud1365 . اگر ممکن است و می تونید یک توضیحی بدهید ممنون می شوم !! با تشکر

Masoud1365

مدیر انجمن
سلام . دوست عزیزم Masoud1365 . اگر ممکن است و می تونید یک توضیحی بدهید ممنون می شوم !! با تشکر

برای اتصال فرم به دیتا بیس اون فرم html که باید طراحی به که فرقی نداره ولی برای قسمت php که باید مقادیر پردازش بشه و ایمیل بشه به جای اینکه مقادیر رو ایمیل کنیم با یه دستور ساده می تونیم اون اطلاعات رو وارد دیتا بیس کنیم در حقیقت این میشه یک insert ساده :wink:

موفق باشید.

Tee7

Member
ممنونم . شاید این سوال من هم مسخره باشه . ما می تونیم با access یک دیتابیس درست کنیم و سپس مقادیر رو که در فرم ثبت نام می کنن در اون بریزیم . !؟؟!

نمونه ندارید من برم ببینم این اطلاعات چه گونه email می گردد . !؟؟!

با تشکر

Masoud1365

مدیر انجمن
ممنونم . شاید این سوال من هم مسخره باشه . ما می تونیم با access یک دیتابیس درست کنیم و سپس مقادیر رو که در فرم ثبت نام می کنن در اون بریزیم . !؟؟!
با htaccess نمیشه دیتا بیس بسازی و کانکت بشی و ... رو انجاام بدی ( البته تا اونجا که من میدونم ) .

نمونه ندارید من برم ببینم این اطلاعات چه گونه email می گردد . !؟؟!
شما اگر یه سرچبزنید بالای 1000000000000000000 تا کد ارسال ایمیل و فرمپیدا میکنید یکیشو بررسی کنید :wink:
hotscripts.com
اینم یه نمونه کد
PHP:
<?php

$Name = "Da Duder"; //senders name
$email = "[email protected]"; //senders e-mail adress
$recipient = "[email protected]"; //recipient
$mail_body = "The text for the mail..."; //mail body
$subject = "Subject for reviever"; //subject
$header = "From: ". $Name . " <" . $email . ">\r\n"; //optional headerfields

mail($recipient, $subject, $mail_body, $header); //mail command :)
?>
اینم منبع کامل تابع mail
http://ir.php.net/manual/en/book.mail.php
البته از کلاس phpmailer هم میتونی استفاده کنی که هم راحت تره هم بهتر اونم از سایت phpclasses.org می تونید پیدا کنید.

موفق باشید :wink:

Tee7

Member
سلام . ممنونم . اما من یکی از دوستان گفت که برم از هاست مانند microsoft access فیلدها و ... رو درست کنم .

با تشکر

sharktech

کاربر فعال
اگه منظور شما از "فیلدها و ... رو درست کنم" ساختن دیتابیس و جداول اون هست, باید در هاست و در قسمت mysql اول یه دیتابیس بسازید و سپس در قسمت phpmyadmin در اون دیتابیس جداول مورد نظر خودتون رو توش ایجاد کنید.

البته بهترین و سریعترین راه اینکه این کار رو توی pc خودتون توسط برنامه های ایجاد کننده هاست مجازی مثل WampServer این کار رو بکنید و سپس اون دیتابیس رو ذخیره کنید و در هاست خودتون ایمپورت کنید.

Tee7

Member
بله درست است حرف شما . من سوالم این است که من اگر phpmyadmin را کامل کردم سپس باید مقادیر فرم و ... رو هم با فیلدها یکی کنم !؟

Tee7

Member
سلام . من الان فرم را طراحی کردم و جدول ها و رکوردها را هم ساختم . اکنون چه عملی را باید انجام دهم .

sharktech

کاربر فعال
حالا باید از جدول خودتون خروجی بگیرین و اونو توی db هاست ایمپورت کنین و مشخصات db هاست رو توی فورمتون وارد کنین تا فرم به دیتابیس وصل بشه.

Tee7

Member
چه جور این کار رو کنم !؟

خروجی چیه جدول !؟

منظورتون از مشخصات db هاست چیه !؟

جدیدترین ارسال ها

بالا