Fa ساخت فرم دریافت اطلاعات از کاربر و فرستادن آن به ایمیل مورد نظر

hm7373

New Member
سلام من می خوام توی پروژم یک فرم طراحی کنم که کاربر با پر کردن اون فرم و زدن دکمه ارسال اون فرم به ایمیل من ارسال بشه لطفا اگر کسی در این مورد چیزی میدونه منو راهنمایی کنه.باتشکر.

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
برای ارسال ایمیل قبلا نمونه هایی توی انجمن قرار داده شده با یه سرچ میتونید پیدا کنید ساخت فرم هم که کاری نداره

hm7373

New Member
من سرچ کردم پیدا نکردم لطفا آدرس اون پست رو بهم بدید و آموزش ساخت فرم رو هم بهم بگید.

Jim Jim

Well-Known Member
این هم نمونه ساده:

PHP:
<?php
session_start();

if(isset($_POST['submit'])) {

if(!empty($_POST['name']) && !empty($_POST['email']) && !empty($_POST['message'])) {

$accept = "accept";
			$to = "[email protected]";
			$name = $_POST['name'];
			$from = $_POST['email'];
			$user_message = $_POST['message'];

$body = "\n".
			"NAME: $name\n".
			"MESSAGE: \n ".
			"$user_message\n".

$headers = "FROM: $from \r\n";
			$headers .= "Reply-To: $from \r\n";

mail($to, $subject, $body, $headers);

} else {

$error = "error";

}

}
?>

<html>
<body>

<form method="post" action="">
	<label>Name:</label><br><input name="name" type="text" value="" /><br><br>
	<label>EMail:</label><br><input name="email" type="text" value="" /><br><br>
	<label>Message:</label><br><textarea name="message"></textarea><br><br>
	<input name="submit" type="submit" value="Send"/>
</form>

</body>
</html>

hm7373

New Member
آقا/خانم jim jimدست شما درد نکنه اما من می خوام این فرم رو با ابزار های خود نرم افزار مولتی مدیا بیلدر بسازم.
راستی فرم تماس با رو هم توی انجمن ها جستجو کردم اما چیزی پیدا نشد.

silvercover

کاربر متخصص
آقا/خانم jim jimدست شما درد نکنه اما من می خوام این فرم رو با ابزار های خود نرم افزار مولتی مدیا بیلدر بسازم.

فعلا مطمئن ترین راه این هست که شما یک فضا (Host) ساده داشته باشید و اسکریپت PHP مشابه چیزی که کاربر Jim Jim برای شما گذاشتن روی اون درج کنید و در داخل
برنامه MMB خودتون با استفاده از شی Browser اون رو لود کنید و به کاربر نشون بدید تا کاربر اون رو پر کنه و ارسال بشه.

می تونید با پلاگین Misc هم از اتصال کاربر به اینترنت مطمئن بشید و در صورت اتصال فایل مورد نظر لود بشه.

m javad

کاربر متخصص
اگه دوستان احساس نیاز میکنن تا یه پلاگین برای ارسال ایمیل بنویسم برای بیلدر
تا بشه راحت اطلاعات رو به ایمیل ارسال کرد باهاش
یادمه آقای لوسیفر عزیز هم این کار رو کرده بود ، ولی فکر کنم به علت کم بودت تایمشون تو این اواخر پلاگین به اتمام نرسید

hm7373

New Member
اگه دوستان احساس نیاز میکنن تا یه پلاگین برای ارسال ایمیل بنویسم برای بیلدر
تا بشه راحت اطلاعات رو به ایمیل ارسال کرد باهاش
یادمه آقای لوسیفر عزیز هم این کار رو کرده بود ، ولی فکر کنم به علت کم بودت تایمشون تو این اواخر پلاگین به اتمام نرسید

دوست عزیز من این فرم رو نیاز دارم لطفا کمک کنید

quantom

Member
سلام
کدی که بالا بهش اشاره شده تنهایی کار می کنه یا اینکه روی هاست هم باید کدی ، چیزی باشه . اگه جواب مثبته چطور ؟ یه کم توضیح بدین ممنون می شم .

silvercover

کاربر متخصص
کدی که بالا بهش اشاره شده تنهایی کار می کنه یا اینکه روی هاست هم باید کدی ، چیزی باشه . اگه جواب مثبته چطور ؟ یه کم توضیح بدین ممنون می شم .

هر کد PHP نیاز به سروری داره که اون رو تفسیر کنه. حالا این سرور می تونه محلی باشه یا روی اینترنت. خب طبیعتا وقتی که ما برنامه خودمون منتشر کنیم باید فایل
مربوط از یک سرور متمرکز لود بشه. بنابراین ما نیاز به یک هاست داریم که بتونه اسکریپت های php رو اجرا کنه. تا در ادامه آدرس این اسکریپت رو در شی مرورگر خودمون
وارد کنیم و در اختیار کاربر قرار بدیم. خیلی شبیه فرم تماس با ما ی سایت ها که هر روز شاهدش هستیم.

از نظر من این روش بهترین هست. این روش درصد اطمینان خوبی هم به ارمغان میاره.ضمن اینکه استفاده از پلاگین دو مورد داره. اول اینکه شما باید کمی تنظیمات انجام بدید که پلاگین به یک ایمیل سرور وصل بشه (کار پیچیده ای نیست)، دوم
اینکه ممکن هست روی سیستم های مختلف در حین تبادل با پورت های خاص فایر وال یا آنتی ویروس سیستم پیام خطا یا هشداری نمایش بده که برای کاربر خوشایند نیست و ممکن هست گیجش کنه.

Jim Jim

Well-Known Member
چرا؟
این کد رو در یک صفحه با پسوند php. ذخیره کنید و روی هاست آپلود کنید
اگر مشکلی بود بفرمائید

جدیدترین ارسال ها

بالا