Fa ساخت فاکتور و پرینت فاکتور

Singular

Active Member
چطور میتوان جدولی داشته باشیم که اطلاعات توسط کاربر وارد بشه و سربرگ فاکتور توسط یک عکس از قبل امده کرده آخرشم توسط عکسی دیگر

و در پایان این اطلاعات وارد شده + سربرگ + .. یک پرینت گرفته بشه ازش . یعنی اگر همه ی این موارد جمع بندی بشه و تبدیل به یک فایل jpg بشه راحت پرینت میشه گرفت...

تبدیل به jpg بشه که خیلی بهتره

تشکر از همه

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
اگه به صورت HTML میخوایید کار کنید که قبلا هم نمونه هاش رو تو انجمن قرار دادم تو قسمت های مربوط به پرینت نمونه مثال های SQLite و اکسس
باید بگم که اولین مرحله طراحی صفحه فاکتورتون به صورت HTML هست با درام ویوور مثلا بعد از اینکه خروجی گرفتین باید اون رو با بیلدر ربط بدین و داده هایی رو که از جدول فراخوانی میکنید با کد های HTML ترکیب و خروجی بگیرید که میتونید با مشاهده نمونه های من تو مثال های موجود دقیق متوجه بشید که چطوری ترکیب و خروجی میگیرم

Singular

Active Member
ممنون ... کدوم نمونه مثال ها؟؟؟؟

لینکشو میزاری ؟؟؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من تو همین نمونه زیر
[ نمونه مثالي کامل برای کار با پلاگين SQLite 1.2 ]

قسمت پرینت رو با HTML کار کردم شما هم یه نگاهی به کلیت کار بندازید متوجه میشید

hassanzare

Member
ساخت فاکتور و ذخیره فاکتور با پسوند jpg و پرینت از آن با امکان جستجو

فقط شرمنده این اولین کار من با mmb هست . به خاطر همین یه ذره شلوغ پلوغه . دیگه ببخشید:green:

با زدن دکمه پرینت یه عکس از صفحه گرفته میشه میره تو D:\Factor ذخیره میشه

پیوست ها

• factor.rar
    2.5 مگایابت · بازدیدها: 151

Singular

Active Member
فقط شرمنده این اولین کار من با mmb هست . به خاطر همین یه ذره شلوغ پلوغه . دیگه ببخشید:green:

با زدن دکمه پرینت یه عکس از صفحه گرفته میشه میره تو D:\Factor ذخیره میشه

سلام..مدتی نبودم وقت نکردم برسم به این کار فاکتور
ممنون از اینکه به سوالم پاسخ دادید.

الان نشستم پای نوشتن این برنامه ..اماا..

این روش شما 2 تا مورد داره...یکی اینکه حجم عکس بالاس..یکیم اینکه نمیدونم چرا تو mmb لود عکس نمیشه...عکسو میبرم تو Paint خروجی دوباره میگیرم...مشکل لود حل میشه ..کم حجم ترم میشه

ممنون میشم به این مشکل رسیدگی کنید.

Singular

Active Member
سلامی دوباره

مشکل لود نشدنشو پیدا کردم...دلیلش این بود شما فرمت اصلی ذخیره که bmp بود رو به jpg تغییر دادید..و شناخته نمیشد واسش

الان مشکل تو حجم زیادش هست

اگر راه بهتری دارید

که با حجم کمتر و پسوند jpg باشه...ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا