ساخت طرح سال نو میلادی - 3D text effect

DEVA

Member
با سلام خدمت تمامی دوستان مجید آنلاین عزیز
ضمن تبریک عید کریسمس و سال نو میلادی امروز برای شما ترجمه ساخت یک طرح زیبا برای سال نو میلادی رو آماده کردم :rose: که امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.
(اینم بگم که این اولین ترجمه من در زمینه گرافیک هستش، اگر مشکلاتی بود به بزرگی خودتون ببخشید :D )
تصویری از طرح
1zcms6d.jpg
دانلود فایل آموزشی به صورت PDF

آخرین ویرایش:

amino67

New Member
آموزش منظره برفی به مناسبت کریسمس

با سلام به همه بچه های مجید آنلاین
منم پیشاپیش کریسمس رو به همه تبریک می گم . در همین رابطه در یکی از سایت های خارجی که متاسفانه اسمش رو فراموش کردم یک آموزش بسیار تا بسیار زیبا دیدم و سریع در مایکروسافت ورد ذخیره کردم همراه با عکس ولی چون این آموزش به زبان انگلیسی هست برام گنگ بود و من کمی با مشکل رو به رو شدم، این فایل رو با لینک مستقیم آپلود می کنم از دوستان هر کسی که تونست لطف کنه به زبان فارسی ترجمه کنه و برای سایر اعضا هم نمایش بده تا کریسمس تمام نشده :lol:. با تشکر

دانلود فایل با حجم 1.5

DEVA

Member
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر که لطف کنید و لینک مستقیمش هم قرار بدید.
من که سرم به خاطر درس دانشگاه شلوغه ولی اگه تونستم چشم ترجمه میکنم

amino67

New Member
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر که لطف کنید و لینک مستقیمش هم قرار بدید.
من که سرم به خاطر درس دانشگاه شلوغه ولی اگه تونستم چشم ترجمه میکنم

سلام
اگر منظور شما از لینک مستقیم، سایت این آموزش باشه که متاسفانه ندارم و فقط توانستم این آموزش رو روی ماکروسافت وورد کپی کنم و در پست بالا برای دانلود با لینک مستقیم قرار دادم. از دوستان عزیز هم خواهش می کنم هرکس می تونه به من کمک کنه و این آموزش رو به فارسی ترجمه کنه، به خدا ثواب داره. در ضمن آموزش بسیار جذاب و زیبا و حرفه ای هست و لینک دانلودش در بالا قرار داره.:rose:

amino67

New Member
چقدر تحویل گرفتن.....

سلام
اگر منظور شما از لینک مستقیم، سایت این آموزش باشه که متاسفانه ندارم و فقط توانستم این آموزش رو روی ماکروسافت وورد کپی کنم و در پست بالا برای دانلود با لینک مستقیم قرار دادم. از دوستان عزیز هم خواهش می کنم هرکس می تونه به من کمک کنه و این آموزش رو به فارسی ترجمه کنه، به خدا ثواب داره. در ضمن آموزش بسیار جذاب و زیبا و حرفه ای هست و لینک دانلودش در بالا قرار داره.:rose:
سلام مجدد
هرچند که کسی به من در این ضمینه کمک نکرد :cry: ولی با یاری خداوند توانستم مشت محکمی بر دهان استکبار بزنم :lol: و بالاخره از این آموزش سر در آوردم :).
من برای همین امر یک عدد هدر برای وبلاگم طراحی کردم به مناسبت کریسمس که نمونش رو ملاحظه می کنید.

و اما این هدر هم که ربطی به مطلب بالا نداره رو طراحی کردم که البته عکس زمینه کار من نیست (به غیر از 2عکس سرا) که بهش اضافه کردم.

خوشحال میشوم اگر نظر بدید و اشکالات من رو بگید چون به هرحال باعث پیشرفت من خواهد شد. :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا