ساخت صورت

hamidak

Member
صورت انسان هم نبود طريقه ساخت سر يك كاراكتر رو هم بگيد خيلي خيلي ممنون مي شم

TANINMAX

New Member
سلام.
نیازی به آموزش نیست.
اگه به فایلهای آموزشی همراه نروافزار(منظورمHelp ) نگاه کنی حتما به نکات کلیدی دست پیدا میکنی وسعی کن با هربار نگاه کردن کمی حوصله به خرج بدی و اون چیزی رو که فهمیدی دوباره تکرار کنی.
در ضمن من خودم با 3dsmax کار میکنم و بعضی اوقات برای طراحی کاراکترها بامشکل مواجه بودم و به دلیل نداشتن سیستمی تقریبا قوی همیشه به دنبال کلک رشتی بودم تا اینکه با برنامه zbrush آشنا شدم و فهمیدم که دنیای 3D هم داره تقریبا مشکلات امثال من رو حل میکنه و واقعا یادگیری این نرم افزار و امکاناتش به سختی برنامه های دیگه نیست .
امادرپایان میتونم بگم که برای طراحی با هر برنامه گرافیکی نیاز به قدرت طراحی درذهن خواهیم داشت که همان قدرت تخیل هستش که با تمرین مداوم میتوان آن را تقویت نمود. تا شاید روزی بتونیم کاراکترهایی به خوبی کاراکترهای ارباب حلقه ها رو طراحی کنیم .که همه اینها فقط وفقط به خودمون بستگی داره.
پس توصیه می کنم اول با ابزارآلات برنامه آشنا بشین بعد طراحی رو شروع کنین که حتما به نتایج خوبی خواهید رسید.
اگه زیاد حرف زدم منو ببخشید.
چه کنم! تازه کارم و بی تجربه. واسه دلخوشیم اینارو گفتم.
خداحافظ.

saeed_22

Banned
ساخت هر مدلی مثل صورت تو زی براش خیلی آسونه و
خیلی جالب و خیلی حرفه ای و خیلی سریع و ....و خیلی باحال
وقت کردم میزارم براتون

wish

Member
Zscript

سلام

آره خیلی جالبه یه جورایی مثل مجسمه سازی با خمیر منتها تو محیط مجازی و با استفاده از کامپیوتر اما یه مشکلی که داره با موس خیلی مشکله من از قلم نوری استفاده میکنم اینجوری حس واقعی تر و بهتری نسبت به ابزارها دارم

این اسکریپت رو خوب نگاه کنید میاد دستتون

راستی
چرا این انجمن زی براش رو با اینکه خیلی برنامهً کامل و جالبیه رو یه کم هل نمیدین تا از این حالت سرد و خاموش بیرون بیاد ؟؟

پیوست ها

• Zscript42_head.rar
    132.2 کیلوبایت · بازدیدها: 186

hamidak

Member
از همگي متشكرم من زودتر از اينها با اسكريپت هاي خودش راه افتادم الان راحت ميتونم يه صورت كامل بسازم انشالله نمونه كارهام رو هم اينجا ميذارم

Reza-Draw

New Member
hamidak جان، واست خوشحالم كه راه افتادي. چند تا از نمونه كارهات رو هم بذار تا ما هم حال كنيم.

170

New Member
سلام به همه.من مكس رو خوب كار كردم اما تو zbrush تازه كارم.اول اينكه اومدم يه چيزي رو تو zbrush طراحي كردم حالا كه به آبجكت اون رو تو مكس آوردم خيلي حجمش سنگين است يعني ورتكس زياد داره.چه كار كنم خوب بشه؟؟؟؟؟؟

pesare_khakestari

Active Member
khob har chizi niaz be tamrin dare.
har che ham jalebtar bekhay darbiad bayad bishtar rosh kar koni.
makhsosan donyaye 3D ke niaz be kare ziad va kare Grohi dare.
mamnon

جدیدترین ارسال ها

بالا