افزونه 1 ساخت شلیک تار عنکبوت مثل فیلم مرد عنکبوتی ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

quickneed

Member
سلام دوستان . دوستاران انیمیشن سه بعدی .. یه مدتیه دارم به این موضوع تار مرد عنکبوتی فکر و کار میکنم و میخوام یه چیز کاملا حرفه ای و تمیز در بیارم .. و مشکلم در شبیه سازیشه .. با استفاده از سیستم cloth در مکس هم به نتایج تقریبا خوبی هم رسیدم .. ولی میخوام بدونم شما چه چیزی رو پیشنهاد میکنین؟ اینکه وقتی تار پرتاب میشه خاصیت کشش و ارتجاعی داشته باشه و وقتی که به دیوار میرسه از هم باز بشه و به دیوار بچسبه .. من چیز خیلی مشابهی هم در آوردم .. نمونه ای که درست کردم تو لینک پایین هست : فکر کنم حجمش 2 مگ هم نشه..
http://www.mediafire.com/?k9zu3njrwk76ina
مشکل رندر فکر میکنم پیش نمیاد و البته این رندر اصلی نیست فقط یه تست .. حالا دوستان میخوام بدونم شما راه بهتری در نظر دارین ؟ اینکه بشه سریع تر کار رو انجام داد .. کیفیت برام خیلی مهمه !! خیلی ممنونم ..:rose:

quickneed

Member
سلام ممنونم .. راستش اولین پستم در اینجا بود و نمیدونستم کارا رو کجا باید بزارم :-?.. بله اون قسمت که میخواد تار به دیوار بچسبه رو زیاد از حد سریع انجام دادم ولی در کل یه تست بود و انشالله تو تست بعدی خیلی بیشتر روش کار میکنم و بیشتر روش کنترلر میزارم تا اینکه ببینم آخرش میتونم یه چیز خیلی خوب در بیارم یا نه! ... در کل روش بهتری مد نظر دارین که شاید بشه سریعتر و بهتر در بیاد ؟؟ بازم ممنون از نظرتون .. موفق باشید :rose:

spidey

New Member
spiderman

سلام منم دنبال اینم که مرد عنکبوتی شوم از راه حل شما هم استفاده نمی کنم و تا یک ماه دیگر من مرد عنکبوتی شدم

quickneed

Member
سلام منم دنبال اینم که مرد عنکبوتی شوم از راه حل شما هم استفاده نمی کنم و تا یک ماه دیگر من مرد عنکبوتی شدم

مبارکه .. مواظب باش سوپر هیرو نشی تاپیک یک سال پیش رو دوباره آوردی بالا که بگی با مزه ای ..

quickneed

Member
تار عنکبوتو چه جور ساختی . توضی هی هم در موردش ندادی.:snap:

fonte farsi nasb nadaram finglish javabeto midam .. vaghean bayad bebakhshid jenabe agha ke tozihi dar moredesh nadadam !!! ....... alan daghighan manzooret chi bood ?? talab kar hasti ?? chi hasti ? ozviatet male ye rooze maloome hanooz adabe soal porsidan balad nisti .. tashakor zadam ke biay javabeto begiri .. mage har kas chizi mizare vazife dare dar moredesh amoozesh bezare bache!!! .. toro che be 3D akhe .. ye teapot besaz to max va zohg kon bere dige

!!Hala fahmidi tare ankaboot che joori misazan :snap:

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
iman zabihi عزیز اسپم نکنید و مباحث قدیمی رو بالا نیارید ، در صورت تکرار باهاتون برخورد میشه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا