ساخت سی دی آموزشی و قفل گذاری؟

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

من چند تا برنامه ی آموزشی دارم که میخوام رو یه cd یا dvd بریزم با منو بندی ...

1- با چه برنامه ای کار کنم ؟ دایرکتور خوبه؟ دعوا نکنید با هم یه برنامه معرفی کنید کافیه . در ضمن یه نفر دارم که فلش بلده که کمکم کنه .

2- یه سی دی هایی هست که وقتی میذاری کد اول رو میزنی بعد میری بر اساس سخت افزار یه کد میده که میری تو سایت سازنده می زنی کد دوم رو میگیری و وارد می کنی تا برنامه نصب بشه ... خب .... همچین کد گذاری و چجوری باید انجام بدم

ممنون
شاد زی

mohammad.sub7

کاربر فعال
یه سی دی هایی هست که وقتی میذاری کد اول رو میزنی بعد میری بر اساس سخت افزار یه کد میده که میری تو سایت سازنده می زنی کد دوم رو میگیری و وارد می کنی تا برنامه نصب بشه ... خب .... همچین کد گذاری و چجوری باید انجام بدم

----------------------------------

دایرکتور میتونه

اما یا میشه از داخل سیدی فیلم ها رو برداشت یا اینکه از صفحه در حال پخش فیلم گرفت.

در هر صورت به نظرم قفل رو سیدی آموزشی فایده نداره مگه اینکه اینتر اکتیو با قابلیت کلیک باشه که موقع فیلم گرفتن طرف پشیمون بشه

خواستی اینتر اکتیو کنی میتونی از adobe captivate کمک بگیری

موفق باشی

آخرین ویرایش:

hamed69

New Member
برای اینجور رمزگذاری ها میتونی از Software Passport armadillo استفاده کنی
یا از نرم فزار ایرانی "قفل نرم افزاری شتاب" که هزینه اش بالاست ...

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
برای اینجور رمزگذاری ها میتونی از Software Passport armadillo استفاده کنی
یا از نرم فزار ایرانی "قفل نرم افزاری شتاب" که هزینه اش بالاست ...

در مورد Passport armadillo میتونی بیشتر توضیح بدی

البته تو این سی دی هایی که من دیدم کل فیلمها و برنامه یک فایل exe است که امکان کپی از روی سی دی وجود نداره

امکان ضبط از روی مانتیور برام مهم نیست چون بالاخره هر کار کنیم این امکان هست اما روی فیلمم متن میذارم که مشخص بشه برای کجاست اما میخوام کل سی دی رو کپی پیست نکنن بفروشنش

WARRIOR22

Member
دوست عزیز برای اینکار میتونی از هر اتوران سازی استفاده کنی فقط میمونه قفل گذاریش که بنده براتون انجام میدم به صورت اکتیو ساز ی به این صورت که فیلم های آموزشیتون رو به صورت کاملا پیشرفته کد کذاری میکنم و با ترکیب در فایل اجرایی اتوران و پروتکت اتوران اونو به شمت تحویل میدم و یه فایل کد فعال ساز که کاربر سریال و کد سخت افزاری رو برای شما اس ام س یا در سایت وارد میکنه و کد فعال سازی رو دریافت میکنه

در ضمن تا 1 سال هم ضمانت میشه

اگه خواستی پی ام بده

جدیدترین ارسال ها

بالا