ساخت دوربین مداربسته با گوشی

ali.2

Active Member
من اندروید گوشیم ۲.۳.۶ هست. میخوام نرم افزاری روش نصب کنم که تصاویر رو از طریق اینترنت خود گوشی به صورت stream ارسال کنه جایی و تو خونه با مرورگر کامپیوتر بتونم ببینم. کسی راه حلی داره؟

the_king

مدیرکل انجمن
من اندروید گوشیم ۲.۳.۶ هست. میخوام نرم افزاری روش نصب کنم که تصاویر رو از طریق اینترنت خود گوشی به صورت stream ارسال کنه جایی و تو خونه با مرورگر کامپیوتر بتونم ببینم. کسی راه حلی داره؟
احتمالا با نرم افزار اندرویدی IP Webcam عملی باشه اما همه قابلیت هاش در اون نسخه اندروید در دسترس نیست.

ali.2

Active Member
ورژن ۱.۱۲.۵r اون نرم افزار رو گوشیم قابل نصبه. نرم افزار تحت ویندوز هم برای اینکه تصاویر گوشی رو بشه دید هست من نصب کردم دیدم با پیغام خریداری نشده مواجه شدم. بلد نیستم از سایت های خارجی چجور میشه خرید کرد. قیمت ارائه خدماتش هم زیاد نیست. فقط نمیدونم پولشونو چجوری باید پرداخت کنم

آخرین ویرایش:

ali.2

Active Member
احتمالا با نرم افزار اندرویدی IP Webcam عملی باشه اما همه قابلیت هاش در اون نسخه اندروید در دسترس نیست.
نرم افزاری هم هست که فقط صدای محیط رو از طریق اینترنت منتقل کنه. تصویر نباشه فقط برای انتقال صدا مثل رادیو. اون نرم افزار قبلی به خاطر ورژن پایین اندروید گوشیم صدا رو انتقال نمیده. و سازندش هم به صورت رایگان تا یک دوربین رو خدمات دهی میکنه. اگه نرم افزاری برای انتقال صدای محیط از طریق اینترنت میشناسید لطفا معرفی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا