Fa ساخت تامر قابل نمایش

shams0037

New Member
سلام دوستان من یک صفحه ای را طراحی کردم که بعد از 20 ثانیه بسته می شود حالا می خواهم طوری باشه که این 20 ثانیه شروع به کم شدن بشه و قابل نمایش باشد.

برای این کار چه کار باید بکنم؟

تشکر از همگی

shams0037

New Member
سلام
با تشکر از شما
دوست عزیز من اسکریپت شما را برداشتم توی پروژه ام استفاده کردم ولی با تداخل با دیکر اسکریپتها مواجع شدم!!!

راهنمایی شما چیه؟

m javad

کاربر متخصص
بیلدر قادر به اجرای همزمان 5 تایمر البته با زمانهای متفاوت هست، چون زمان یکسان رو که نیازی به تعریف 2 تا تایمر براش نیست !!! >>> این جمله با اشاره محمد عزیز در پست زیر اصلاح شد!
نمیدونم چرا این تو ذهنم بود؟؟ !!
پس تو دستور آخر:

کد:
[LEFT]ScriptTimer("Script","1000")[/LEFT]
باید دوتا پارامتر رو در نظر بگیرید
1- نام تایمرتون که اینجا Script هست نباید با تایمر دیگه ای برابر باشه (منظورم نام شی نیست!!! چون اصلا امکانش نیست- منظورم اینه که مثلا تو یه تایمر دیگه آخر اسکریپت دستور اجرا برای یه تایمر دیگه باشه)
2-زمان تایمر با بقیه تایمر ها متفاوت باشه
در کل اگر دستور اجرای یه تایمر رو به شکل بالا بدید برنامه مابقی تایمر هارو متوقف و آخرین تایمر رو اجرا میکنه
برای اجرای همزمان چندتا تایمر با تایمهای متفوت از کد زیر استفاده کنید:

کد:
[LEFT]ScriptTimer("TimerA=Script","1000")[/LEFT]

[LEFT]..
و
..
ScriptTimer("TimerB=Script1","500")[/LEFT]
موفق باشید

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
بیلدر قادر به اجرای همزمان 5 تایمر البته با زمانهای متفاوت هست، چون زمان یکسان رو که نیازی به تعریف 2 تا تایمر براش نیست !!!
طبق توضیحات راهنمای MMB محدود به ۵ تا نیست:
To give you extra power, MMB introduces 1000 independent timers inside ScriptTimer command called Timer1..Timer1000. Using this principle, you can call ScriptTimer command 1000 times, using different timers and make 1000 independent threads - every thread runs it's own script and won't care much about others.
ضمن اینکه بهتره بجای TimerA - TimerB - TimerC از Timer1- ... - Timer1000 استفاده بشه. (تاثیری در روال اجرا نداره، اما فرمت جدید اینه)

جدیدترین ارسال ها

بالا