ساخت بنر با چه برنامه ای

سلام

خوب معلومه رفیق

Adobe Flash Professional

اگه مجموعه آموزشی خوب از مبتدی تا پیشرفته بخواهی دارم (پ خ بدین)

m0hsen.a

Member
نرم افزاراي آماده ي زيادي واسه ساخت بنر هست.
نرم افزارايي كه انواع زيادي افكت آماده داره. شما حتما ميدوني كه با فتوشاپ هم مي توني بنر بسازي.
ولي خب اگه ميخاي بنرهايي با كيفيت بسيار بالا و دلخواه خودت بزني همونطور كه alborzmedia عزيز گفت نرم افزار Adobe Flash Professional بهترين و كاملترينه به نظر من.
آخرين ورژنش هم cs6 هست.
شما اگه فتوشاپ رو بلد باشي ياد گرفتن اين نرم افزار برات سخت نيست چون هردو مال يه شركته و خيلي چيزاش شبيه همه.

goldgfx

New Member
سلام به محسن جان و البرز مدیا برادر
من بلدم با فتوشاپ بسازم
چند روز پیش هم رفتم نرم افزار
Adobe Flash professional Cs5
Adobe Flash professional Cs6
Adobe Flash professional Cs4
را تهیه کردم یعنی من میتونم با همین نرم افزار بنر های فلشی که مثلا آدمک هست ومثلا بهش میگن فلانی چلانی سر تکون میده ناراحته و...
مخواستم بدونم بای این نرم افزار بسازم و در واقع نمونه کار بنری هم با این به صورت انیمیشنی هست یا دارید به من بگید چجوریه
و خیلی ممنونم از پاسختان
\m/
:X
ممنونم هر چه زود تر پاسخ بدید

من بلدم با فتوشاپ بسازم
را تهیه کردم یعنی من میتونم با همین نرم افزار بنر های فلشی که مثلا آدمک هست ومثلا بهش میگن فلانی چلانی سر تکون میده ناراحته و...
مخواستم بدونم بای این نرم افزار بسازم و در واقع نمونه کار بنری هم با این به صورت انیمیشنی هست یا دارید به من بگید چجوریه
و خیلی ممنونم از پاسختان
\m/

دوست عزیز اصول انیمیشن فلش رو بلد باشید آسون هست

m0hsen.a

Member
من بلدم با فتوشاپ بسازم
و خیلی ممنونم از پاسختان
\m/

بلاخره بايد از يه جايي شروع كني. اگه علاقه داشته باشي ديگه برات كار نيست. مثل تفريحه. فلش واقعا نرم افزار جذابيه

goldgfx

New Member
سلام و درود
من میخواستم از شما بپرسم بلدید بنر فلش درست کنید یا ساده تر بگم بنر جدید ملودیوس خدمات هاستینگشو دیدید
http://meloodiuos.ir/
در اینجا گذاشته شده منم میخوام یاد بگیرم چجوری درست کنم شما
محسن و البرز جان اگه بلدید فقط آموزش رو بگید فقط بنر باشه و فلش مثل نمونه سایت ملودیوس لطفا کمکم کنید
در ضمن من الان دارم سایت هاستینگ و دامینمو ردیف میکنم اینم آدرسش
www.goldenwebhost.tk
بزودی دامین دات کام میزنم
اگر تو اینجا کسی تغییر قالب
whmcs
رو بلدید بگید
{بنر مهم تره}

goldgfx

New Member
بله میدونم خیلی جالبه محسن جان و البرز جان ولی من میخوام مثل بنر
http://meloodiuos.ir
که جدید ساخته شده بتئونم درست کنم شما آموزشی دارید بدید و اگر هم پولی بود پولشو میپردازم متشکرم
[email protected]

goldgfx

New Member
میشه یه کدومتون ای دی یاهوتون رو بدید آنلاین شید{ کسی که بلده بنر حرفه ای بسازه}
بیاد یاهو بهش بگم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا