ساخت بنر با قیمت دلخواه شما

آیا شما از این کاری که برایتان انجام دادیم راضی هستید ی?

• بله

رای: 1 50.0%
  • خیر

رای: 1 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
دوستان سلام فقط اطلاعات بنر خودتون و قیمتی که حاضرید به من در اعظای ساخت بنر بدهید را به من بدهید تا من برای شما بهترین بنر که تا به حال آنرا در هیچ کدام از سایتها ندیده اید برایتان می سازم راستی مدتی که طول می کشه برای شما بسازم فقط دو ساعت است پس زود دست به کار بشید راستی اگر خواستید برایتون رایگان هم درست می کنم!!!! پس مشکلی سر قیمت نداریم پس زود باشید !!!! معطل چی هستید زود باشید دست به کار بشید
راستی اگر خواستید برایتون می تونم رایگان وبلاگ بسازم !!!!!!!!!!!!
فقط کارتون را به من بسپارید مطمئن باشید که ضرر نمی کنید!!!!!!!!

ایمیل من:msbehtarin.vcp.ir
آدرس وبلاگ خودم:http://msbehtarin.vcp.ir

موفق و سربلند باشید

دوست عزیز سلام
بله یک نمونه کار دارم ولی اون را برای دست گرمی ساختم ولی اگر شما بخواهید برایتان بهترین را درست می کنم

اگر مایلید ببنید به سایتم مراجعه فرمایید و بنری که حرکت می کند و نوشته کلیک کنید و ..
این را خودم ساختم ولی بهتر از اینهم گفتم می توانم بسازم

دوستان اگر نمونه کار می خواهید به سایت من مراجعه کنید و بنری که درست کردم را ببینید ولی این بنر برای دست گرمی ساختم تا ماهر بشم اگر مایلید تا برایتان بنر بسازیم در اینجا پاسخ بگذارید

با تشکر

دوستان سلام لطفا اگر می خواهید بنر یا وبلاگ بسازم در اینجا و یا به ایمیلم بفرستید

با تشکر

سلام دوستان
با تشکر از همکاری شما و اعتمادی که به ما کردید از همه ی اعزیزان متشکرم و امیدوارم این درخواست کننده ها بیشتر شوند

122112

New Member
سلام دوست عزیز
من یه وبلاگ سرگرمی دارم که معمولا روزانه بیش از 1500 بازدید داره.
اینم آدرسش: http://asmanepars.loxblog.com/
لطفا یه بنر ( رایگان باشه ! ) برام درست کن. و به این ایمیل بفرست: [email protected]
فقط لطفا یه چیز خوب درست کن.
ممنون

دوستان اگر می خواهید بنر زیباتری نسبت به دیگران داشته باشید باید پول بدهید ولی اگر می خواهید معمولی برایتان بسازم رایگان است

دوستان طراحی بهترین بنرهای سال به دست ما
هرکس که می خواهد بنری زیبا و فوق العاده شیک با قیمتی باور نکردنی داشته باشد همین الان به ما پیام دهد

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا