ساخت بازی GTA IV Persian

emad.tvk

New Member
سلام به همه اعضای عزیز

به احتمال نود درصد همه اسم GTA Tehran به گوششون خورده. هم بازی GTA Vice City و هم بازی GTA San Andreas فارسی سازی و ایرانی شدن.

من اخیرا تعدادی از ماشین های ایرانی، مردم ایرانی و ... رو برای GTA IV تبدیل کردم. موفقیت آمیز بود.

تصمیم دارم GTA IV رو ایرانی کنم . مسلما همه میدونن تنهایی این کار خیلی سخت و تقریبا غیر ممکن هست.

این تاپیک بیشتر درخواست همکاری هست تا معرفی بازی. امیدواران استادان طراحی سه بعدی و دو بعدی و همه عزیزانی که میتونن در این زمینه کمک کنن و کاری انجام بدن اعلام همکاری کنن و یه گروه خوب مثل GTA Gamers تشکیل بشه.

هم ماشین های بازی ایرانی میشه، هم مردم، ساختمان ها و ...

عکس های ماشین ها و موتورهای ایرانی رو ضمیمه کردم.

موتور کار یه طراح غیر ایرانی بوده که چون یکی از موتورهای رایج در ایران هست برای GTA IV تبدیلش کردم.

امیدورام بتونم همکار های خوبی پیدا کنم. ضمن اینکه گفتن کلمه همکار درست نیست، چون که همه اعضای عزیز این سایت استاد هستن و بنده شاگرد.

آدرس انجمن ساخت بازی www.gta4persian.rzb.ir هست.

لطفا اگر کسی افتخار داد و تمایل به همکاری و کمک به انجام این پروژه داشت همین جا و یا انجمنی که آدرس دادم اعلام کنه.

ممنون ، هم به خاطر اینکه وقت گذاشتین پست رو خوندین و هم اگه بهم کمک کنید و به گروه بپیوندید.

پیوست ها

• all-iranian-cars.jpg
    all-iranian-cars.jpg
    281.8 کیلوبایت · بازدیدها: 191
  • 405-cover.jpg
    405-cover.jpg
    159.2 کیلوبایت · بازدیدها: 129
آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
تورووو جــــــــــــــــــون هر کی دوست داری دست از سر این بازی بردارین فاتحه خوندین به gta sa حالا نوبت اینه ، تورو خودا ول کن نکن این کارو
ای خدا باز شروع شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز هر بازی ای یه Prestige ای داره شما با این کارت فاتحه میخونی به بازی میدونی یعنی چی ؟؟؟
خوب حالا ماشین پراید باشه چی میشه ، چزا وقتت رو پای اینکارا تلف میکنی ؟؟؟
یا مثلا فارسی صحبت کنن ، یا پلاکه فارسی باشه شهر تران باشه ، برف بیاد ، زامبی بشن و ...
فـــاتحه خوندین رفته ، الا خود شما یا دوستان دیگه حاضرن برن سراغ GTA SA ؟؟؟ نه میدونی چرا چون امثال شما Prestige بازی رو از بین بردن با این کار ها ، اینکارو نکن خواهشن ..
دیگه شورشو دراواردین ، سوپر منش کردین ، زامبیش کردین از یه بازی Gangesteri تو سبک سیاستی بردینش به تهران و ... آخه چی بگم
خواهشن به سازنده احترام بذار .
:mad::mad::mad:

آخرین ویرایش:

emad.tvk

New Member
تورووو جــــــــــــــــــون هر کی دوست داری دست از سر این بازی بردارین فاتحه خوندین به gta sa حالا نوبت اینه ، تورو خودا ول کن نکن این کارو
ای خدا باز شروع شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز هر بازی ای یه Prestige ای داره شما با این کارت فاتحه میخونی به بازی میدونی یعنی چی ؟؟؟
خوب حالا ماشین پراید باشه چی میشه ، چزا وقتت رو پای اینکارا تلف میکنی ؟؟؟
یا مثلا فارسی صحبت کنن ، یا پلاکه فارسی باشه شهر تران باشه ، برف بیاد ، زامبی بشن و ...
فـــاتحه خوندین رفته ، الا خود شما یا دوستان دیگه حاضرن برن سراغ GTA SA ؟؟؟ نه میدونی چرا چون امثال شما Prestige بازی رو از بین بردن با این کار ها ، اینکارو نکن خواهشن ..
دیگه شورشو دراواردین ، سوپر منش کردین ، زامبیش کردین از یه بازی Gangesteri تو سبک سیاستی بردینش به تهران و ... آخه چی بگم
خواهشن به سازنده احترام بذار .
:mad::mad::mad:

فاتحه خوندیم؟! امثال ما؟

ببخشید دوست من شما اطلاع دارید که متقاضی های ماشین های ایرانی برای سری بازی های GTA چقدر زیاد هست؟ اطلاع دارید که الان همه ی دنیا طراحان ماشین های واقعی برای بازی های GTA طراحی و تبدیل می کنن؟

اینکه ماشین های بازی تغییر کنه پرستیژ بازی رو از بین میبره به سازنده بی احترامی میشه؟ یعنی الان همه دنیا دارن به Rock Star بی احترامی میکنن و پرستیژ بازی رو پایین میارن؟

هدف اولیه ی من از ویرایش بازی حذف علائم فراوان شیطان پرستی و صحنه های ناجور بازی بود. که پروژه کم کم بزرگتر شد. به نظرم اینکه ماشین های واقعی توی بازی باشه، از نظر گرافیکی بازی تقویت بشه و کلا با پچ ها و مودهای مختلف بازی به واقعیت نزدیک بشه پرستیژ بازی رو بالا میبره نه پایین

البته نظر شما هم محترمه دوست خوبم.

ممنون از نظرتون

LinkinForEver

فاتحه خوندیم؟! امثال ما؟

ببخشید دوست من شما اطلاع دارید که متقاضی های ماشین های ایرانی برای سری بازی های GTA چقدر زیاد هست؟ اطلاع دارید که الان همه ی دنیا طراحان ماشین های واقعی برای بازی های GTA طراحی و تبدیل می کنن؟

اینکه ماشین های بازی تغییر کنه پرستیژ بازی رو از بین میبره به سازنده بی احترامی میشه؟ یعنی الان همه دنیا دارن به Rock Star بی احترامی میکنن و پرستیژ بازی رو پایین میارن؟

هدف اولیه ی من از ویرایش بازی حذف علائم فراوان شیطان پرستی و صحنه های ناجور بازی بود. که پروژه کم کم بزرگتر شد. به نظرم اینکه ماشین های واقعی توی بازی باشه، از نظر گرافیکی بازی تقویت بشه و کلا با پچ ها و مودهای مختلف بازی به واقعیت نزدیک بشه پرستیژ بازی رو بالا میبره نه پایین

البته نظر شما هم محترمه دوست خوبم.

ممنون از نظرتون

ببخشید کدوم متقاضی ؟؟؟ بچه های زیر 18 سال ؟؟؟؟؟

بله همه ی دنیا فاتحه ی راک استار و GTA رو از خوندن .

شیطان پرستی کجا بوده میخوای تک تکشونو حذف کنی که چی ، یه بازی ایه که همه بازیش کردن و تموم شد رفت .

دوما شما شیدر های بازی رو نمیتونی عوض کنی ، چه جوری میخوای کیفیت رو ببری بالا ، دوست عزیز من خود 3 ساله که تو کار بازی سازیم و شما به هیچ وجه نمیتونی فراتر از باز ی بری چون انجین بازی اجازه ی اینکار رو نمیده

و این شات های بالا گذاشتین واقعا بد درومده ، ولی اگه هم میخوای اینکار رو عالی کار کنی با ZMODELER انجام نده .

دوست عزیز ، من خودم از کسانی بودم که ماشین های Need For Speed و ایرانی کردم ولی الان پشیمونم که چرا اینکارو کردم .

درسته اینجا ایرانه و کپی رایت نداریم ، اما حداقلا بیان خودمون توی این رشته این کار رعایت کنیم ، شما دوست داری 2 3 سال روی یه بازی وقت بزاری بعد یکی بیاد و فاتحه ی کار یک ملتی که چند سال از عمرشون رو گذاشتن بخونه .

به هر حال با کار شما ، شروع تحول این بازی ولی اتقاقی هم واسه Rock S نمیفته چون اون بازیشو فروخته .

موفق باشی

SinaTR

Well-Known Member
همونطور که تو gta sa به بن بست خوردين تو gta iv هم به بن بست می خورين
2 تا ماشين ايرانی بی کيفيت گذاشتن يا 2 تا تکسچر رو عوض کردن فايده نداره
منم مدلامو مفت و مجانی به کسی نمی دم که امثالی مثل شما با اسم خودشون از اون استفاده کنن

چون پيغام خصوصی دادی اينجا پست دادم...

emad.tvk

New Member
همونطور که تو gta sa به بن بست خوردين تو gta iv هم به بن بست می خورين
2 تا ماشين ايرانی بی کيفيت گذاشتن يا 2 تا تکسچر رو عوض کردن فايده نداره
منم مدلامو مفت و مجانی به کسی نمی دم که امثالی مثل شما با اسم خودشون از اون استفاده کنن

چون پيغام خصوصی دادی اينجا پست دادم...

من توی پروژه ی GTA San نقشی نداشتم سینا جان و عضو گروه نبودم. دلیل شکست پروژه سان هم بی کیفیت بودن کارها نبود. گروه GTA Gamers تا امروز هم بهترین گروه ویرایش GTA San بوده. دلیل شکستشون پخش شدن بعضی فایل ها ی ساخته شده برای بازی و در آخر هک شدن سایت و انجمن بود.

ممنون از جوابتون. من به اسم خودم استفاده نمی کنم. سازنده فایل سه بعدی هر ماشین تو انجمنی که لینک دادم بالای هر ماشین نوشته شده. توی پست اول هم نوشتم ماشین ها رو از کجا گرفتم. فقط تبدیل ماشین ها با من بوده، و بعضی هاشون ویرایش بعضی قسمت ها و تغییر تکسچرها. هرکس هم ماشین رو تبدیل کرده برای بازی اسمش ذکر شده. چه تبدیل برای San چه IV

حتی موتوری که سازندش ایرانی نبود اسم طراح نوشته شده دوست خوبم.

فکر نکنم ماشین ها بی کیفیت باشن. مشکلشون فقط اینه که چراغهای ماشین تکسچر هست.

ممنون وقت گذاشتین و جواب دادین

emad.tvk

New Member

ممنون داداش . آره دیده بودم. فکر کنم پراید و زانتیایی که تبدیل کردم برای بازی ساخت آقای airbos عزیز بوده. متاسفانه چون از اینساید گرفتم نمیدونم طراح ایشون بودن یا نه. ازشون پرسیدم قرار شده اسم طراح رو بگن.

اما برای ماشین دنا، دیروز از خودشون اجازه گرفتم برای تبدیل ماشین برای بازی و اجازه دادن.

بازم دستت درد نکنه داداش.

اگه بازم چیز خوبی دیدی ممنون میشم بگی :rose:

emad04

Well-Known Member
سلام ...

به نظرم اگر همین وقتی که می خواید برای ادیت این بازی بذارید رو صرف ساخت یه بازی مستقل بذارید نتیجه بهتری می گیرید ...
ادیت همچین بازی های گسترده ای اونم به بهترین شکل کار سخت و زمان بر هست و نیاز به پشتکار قوی داره .

البته اگر هدف ادیت همه جانبه بازی باشه ...

emad.tvk

New Member
سلام ...

به نظرم اگر همین وقتی که می خواید برای ادیت این بازی بذارید رو صرف ساخت یه بازی مستقل بذارید نتیجه بهتری می گیرید ...
ادیت همچین بازی های گسترده ای اونم به بهترین شکل کار سخت و زمان بر هست و نیاز به پشتکار قوی داره .

البته اگر هدف ادیت همه جانبه بازی باشه ...

سلام.

بله قراره بازی کلا تغییر کنه. اما ساخت یه بازی از صفر فکر کنم خیلی سخت تر باشه و احتمالا خیلی هزینه بر و مشکلات خیلی بیشتری نسبت به ویرایش بازی پیش رو داره.

ممنون بابت نظرتون.

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
gta v دو سه ماه دیگه میاد ، شما که میخواید زحمت بکشید وقتتون رو واسه ی اون بذارید : البته من با سانسور مخالفم اگه چیزی از خط داستانی حذف بشه داستان نامفهوم میشه

LinkinForEver

gta v دو سه ماه دیگه میاد ، شما که میخواید زحمت بکشید وقتتون رو واسه ی اون بذارید : البته من با سانسور مخالفم اگه چیزی از خط داستانی حذف بشه داستان نامفهوم میشه

دوست عزیز امکان پذیر نیست چون کسایی مثل ایشون یا امثال ایشون خودشون هکر که نیستن یه مصرف کننده ان که از نرم افزار های ساخته شده مثل ZModeler و GTAEDIT و NFSFUCKERS و ... استفاده میکنند و
تا وقتی که اینها نیان و این بازی های رو ساپورت کنن هیچ کاری از دست اینها بر نمیاد .

سلام عماد.
من Mohammad هستم تو همون سایت ادیت gta sa...

میخواستم به همه بگم که این بازی کاملا فارسی شده و ماشین های کم گرافیکی هم نداره...
تکسچر ها هم همه ایرانی هستن و همه مپ ها هم به شهر تهران تبدیل شده..
سوالی داشتید در خدمتم :wink:

آخرین ویرایش:

emad.tvk

New Member

تا بازی نیاد و فایل های بازی رو نبینیم نمیشه در مورد ویرایشش تصمیم گرفت. البته ممکنه مثل GTA III , GTA Vice City و GTA San Andreas که فایلهای ماشین ها و مردم و... بازی مثل هم بود، GTA V هم مثل GTA IV باشه ، اینطوری میشه با یه ویرایش کوچیک ماشین هایی که برای IV ساخته و تبدیل شده رو قابل اجرا تو بازی GTA V کرد.

همونطور که دوست خوبم LinkinForEver گفت تا برنامه ها پلاگین پشتیبانی از فایل ها رو منتشر نکنن تقریبا نمیشه بازی رو ویرایش کرد. مثل 3ds Max که الان پلاگین اکسپورت ماشین های GTA IV رو نداره و برای تبدیل حتما باید از Z Modeler استفاده کرد.

اگه اخباری در مورد فایل های بازی منتشر بشه میشه در موردش تصمیم گرفت.

ممنون بابت نظرتون دوست خوبم.

emad.tvk

New Member
این یکی از تبدیل هام برای بازی GTA IV هست. ویرایش تکسچر ها، اضافه کردن قسمت های جدید به ماشین مثل موتور ماشین، صندوق عقب و ... . جدا کردن قسمت های مختلف ماشین و ویرایش فایل 3d.

دانلود ماشین ایرانی از سایت
www.gta4-mods.com کاری از عماد توکلی - کلیک کنید

اینم لینک پست ازسایت خودم : هدیه به ایرانیان عزیز دانلود ماشین ایرانی

مشکل لینک دانلود حل شد.

آخرین ویرایش:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام
ببین آقا عماد من هیچ مشکلی با ایده های بقیه نداره (همه نظراتشون محترمه و قابل تقدیر)
اما
چرا؟!
چرا ما که مثلا اونوری هارو قبول نداریم (که البته خیلی هم از ما جلو هستن ) باید بیایم بازطی هاشون رو ادیت کنیم !!!
با emad04 موافقم !!
الان شما چند تا بازی رو نگاه کن که فارسی شده!
کانتر : کانتر بهترین بازی گیم نت ها بود که همه ازشون خوششون میومد (با اینکه کیفیت خیلی پایین بود )
اما بعد از اینکه فارسی سازی شد شما نگاه نکن مثلا n میلیون فروخته مقایسه کن بین کانتر اصلی و انتر فارسی شده ببین چقدر تفاوتشه!!
این یک نمونه حالا دیگه بگیر تا gta
چرا ما عادت باید داشته باشیم کپی بگیریم همش چرا باید به عقل بقیه به خلاقیت بقیه اتکا کنیم
اگه چند تا متخصص که کم هم نیستن بشینیم به انداره ی دو تا کانتر فارسی شده ی مسخره کار کنیم میتونیم یه بتلفید 3 باحال درست کنیم که هم آموزنده باشه هم مقابله با دشمنانمون!
ما چرا شاکی میشم که اونا بتلفیلد3 و .... میسازن؟
بابا ما میگیم اونا دشمنن (با افکاره بعضیا) پس باید دشمنی کنن دیگه اونها پول استفاده از عقلشون رو میخورن !
ما هر ضربه ای میخوریم از همین کپی برداریمونه!!
استیو جابز: مهمترین شکست مردم را در تقلید آنها از دیگران بدانید!
حالا باز بشینیم که یه پهباد بفرستن که ما بتونیم بگیریم و کپی برداریم!!!
باز منتظر باشیم دو یا سه ماه دیگه gta V بیاد فارسیش کنیم
باز منتظر باشیم یه دیکتاتور بسازن ما بریم زیرنویس بزاریم !!
بنظرم ما هرچی مشکل داریم از همین کپی برداری غیره اصولیه !!
موفق باشیــــــــــــــــ:rose:

faramarz2

Well-Known Member
سلام...
با نظر بچه ها موافقم.به نظر من دیگه ارزشش رو نداره.امیدوارم بازیتون رو تا 10 ، 15 سال آینده منتشر کنید.:green:
موفق باشید.

tabasoom

New Member
به نظر من هم پریستیژ بازی تنها قیافه ماشینها و صحنه هاش نیست.اصلا چرا خودمون انقد بازی وارد بازار نمیکنیم ک مجبور بشیم بازیهای دیگه رو اصلاح کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا