ساخت بازی 4 جوابی

dokhib2

New Member
سلام دوستای گلم
من هیچی از ساخت بازی سر در نمیارم ولی میخوام یه بازی بسازم 4گزینه ای باشه که میخوام این بازی رو تو دهه فجر واسه نمایشم اجرا کنم
میخوام بازی جوری باشه که یه سوال بپرسه بعد 4 گزینه بیاد وقتی رو گزینه صحیح کلیک میکنه سبز شه و رو گزینه غلط قرمز ممنون میشم راهنماییم کنین

benyamin_pc

Well-Known Member
اینی که شما میخاین ی کلمه نیست که مثلا بگم a=2 و تمام تا بشه اسمش "کمک"
اما به هر حال اگه دنبال نوشتنش هستین خیلی سادس و کافیه آموزش فلش شروع کنین و هرجاش گیر داشتین اینجا بگین تا بچه ها کمکتون کنن
الگوریتم کلی کار هم میتونه مثلا این باشه ی آرایه داشته باشین که اول همش 0 باشه و هر خونه آرایه یعنی ی سوال و اگه سوال درست جواب داد 1 بشه و در آخر توسط این آرایه هر آمار گیری و درصد گیری که خاستی انجام بدی

dinaz

New Member
سلام دوستای گلم
من هیچی از ساخت بازی سر در نمیارم ولی میخوام یه بازی بسازم 4گزینه ای باشه که میخوام این بازی رو تو دهه فجر واسه نمایشم اجرا کنم
میخوام بازی جوری باشه که یه سوال بپرسه بعد 4 گزینه بیاد وقتی رو گزینه صحیح کلیک میکنه سبز شه و رو گزینه غلط قرمز ممنون میشم راهنماییم کنین

اگه اصرار نداری که با فلش کار کنی برنامه های ساخت کوییز زیاده که کارت رو راه میندازه . میتونی راحت چهار گزینه ای و جور کردنی باهاشون بسازی فقط بگرد یکی روپیدا کن که با فارسی خوب کار کنه . quiz maker بود اسمش فکر کنم

zsaba1.441

New Member
quote_icon.png
در آغاز توسط dokhib2 پست شده است
سلام دوستای گلم

من یک نمونه طراحی کردم ولی تست هستش لینکشو میزارم ببین کارتو را میندازهhttp://peano.persiangig.com/project/project 5.swf البته swf
درضمن dinaz درست میگن نرم افزار های زیادی هستن که کوئیز طراحی می کنن

majid9990

New Member
با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز...
میشه سورس این کارو قرار بدید که ببینم چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا