ساخت انیمیشن(paper-animation)

HAMID731

Member
از دوستان کسی تجربه ساخت انیمیشن داره؟البته دو بعدی

میخوام بدون چه ابزار های نیاز داره

مرسی:cool:

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام ...
من تا حدود کمی آشنایی دارم.
اول از همه یک میز نور احتایج دراید...البته توصیه میکنم برای شروع یک میز نور حرفه ای لازم نیست. میتونید نقشه ی اون رو تهیه کنید ( از کتاب مضحک قلمی) و صفارش بدید تا یک میز نور معمولی و مبتدی داشته باشید.روی میز نور پین(برای قرار دادن سوراخهای کاغذها روی شیشه میز نور) هم لازم هست. فکر میکنم یک پانچ هم لازمتون بشه که مدرج باشه..واسه سوراخ کردن کاغذها .
یک اسکنر هم واسه بردن نقاشیها داخل کامپیوتر لازم دارید. و البته باید یک نرم افزار مخصوص چیدن فریمهای نقاشی پشت سر هم بلد باشید.( مثل animo و toon)
و دیگه کاغذ و قلم.
البته این رو هم بگم اگر میخواید از صفر شروع کنید.لازم نیست اینقدر خرج کنید. روشهای ساده تری هم برای شروع هست...مثلا اینکه اول یک مقدار با دفترچه های سفید و تست حرکت شروع کنید.
من همینقدر اطلاعات داشتم .
امیدوارم موفق باشید.

sepi90

Member
toon boom

اين لينک تون بوم ، خودمم الان دارم دانلودش ميکنم ، ماشالله 52 مگابايت ناقابل ، ورژن 3.5
خودم هنوز باهاش کار نکردم ، چند روزه باهاش آشنا شدم هرجا گشتم پيداش نکردم مجبور شدم دانلود کنم ، ولي ميدونم که خيلي کارش درسته ، خيلي از کارتونهاي کانالهاي teleton با اين ساخته ميشه .

من خودم فلش کار ميکنم . متاسفانه چون اينو هنوز دانلود نکردم نميتونم بگم کدوم راحت تره .

جدیدترین ارسال ها

بالا