ساخت انجمن

فقق

Banned
سلام من سوالی داشتم هزینه ساخت یک انجمن چقدر است ؟
رایگان نباشه ؟
و کارهایی که باید در ایجاد انجمن انجام داد چیست؟؟؟

majid1605

Active Member
خیلی خیلی واست دست پایین بگیرند 500 تومن باخرید لاینس انجمن ساز و البته قالب واست طراحی نکنند و گرنه توی حالت عادی من دیدم 1 تومن رو راحت می گیرند:shock:

ولی یکم سواد درستو حسابی داشته باشی (انگلیسی)و یکم ذکاوت فقط می تونی پول لاینس و نهایتش طراحی قالب رو بدی بقیه کارها رو ظرف کمتر از 2- هفته یاد بگیری
البته همه اینها بدون پول هاسته چون اون بستگی داره چکارهای دیگه ایی از انجمن انتظار داری.
تنها انجمنی هم که ارزش پول دادن لاینس داره به نظرم vBulletin نمونه اش مجید ان لاین :green:

اما اگه از انجمن سازهای رایگان استفاده کنی شاید با همون هوش و ذکاوتی که گفتم خودت بتونی بدون پول دادن راه اندازیش کنی و اگه بخوای پولم بدی با طراحی قالب و بقیه چیزها خیلی دست بالا بگیرند 100 تومن
از انجمن سازهای رایگان MyBB به نظرم بهتره نمونه اش سایت خودم توی امضاء هست:green:

Cisco

مدیر انجمن
با سلام
اولش داشتن یک هاست خوب .
دوم اگر بخوای خرج نکنید دیگه هیچ خرجی نداره و می تونی از انجمن ساز های رایگان + قالب های رایگان استفاده کنید.
خوب مسلما قدرت انجمن ساز های غیر رایگان رو ندارن ولی کار راه اندازند .
بهترین غیر رایگان هم وی بیلتین هست .
موفق باشید.

v.b.f1

Active Member
با سلام

من تخصصصم تو ویبولتنه
بستگی به خودتون داره که چه انجمنی بخوای
از این قضیه بخوایم فاکتور بگیرم میشه:

اول از همه چی ویبولتن که تقریبا با مخلفاتش 300 هزارتمنی پات می افته (اما هنوز که نه به باره نه به داره چون هدفتون مشخص نیست و اگرم مشخص باشه معلوم نیست شاید تو این کار کم بیارین پس به نظر من اگر ویبولتن رو انتخاب کردین از نسخه نال شده اش استفاده کنید که من سابقه پنج سال شایدم بیشتر از نسخه نال شده رو دارم و هیچ مشکلی برام پیش نیومده)

دوم هاست (تو انتخاب هاست باید دقت کنید درکل برای شروع هر انجمنی به نظر من میتونید حتی از 50 مگ هم شروع کنید البته واسه احتیاط 100 مگ تا چند ماه کافیه)

سوم دامنه (هزینه دامنه هم بستگی به خودتون داره)

دامنه با هاست سرجمع ماهانه علی الحساب 50 هزار تمن پاتون می افته که بعدا اگه چیزی لازم داشتین میتونید ارتقاش بدین البته تا چند ماه نیاز نیست

چهارم مدیریت
مدیریت مهمترین اصل راه اندازی یه انجمن اونم در نظر داشته باشین که اوایل هر راه اندازی باید وقت زیادی بزاری حوصله کنید ووووو

در کل پنجا ه هزار سال اول بزا کنار همه چی حله

اگرمممم مشکلی داشتین در خدمتم

PCTech

Member
میتونید از نسخه نال ویبولتین استفاده کنید که رایگانه !!!

فقط میمونه هزینه هاست و دامنه !!!

البته باید از هاست وارز استفاده کنین.

جدیدترین ارسال ها

بالا